normal Galakras

Több
10 éve 7 hónapja #16794

A raid 5. bossa: Galakras





Még nincs info...



Icy tacs


Doh.
Utolsó szerkesztés: 10 éve 7 hónapja Írta: Mlnrmt. Indoklás: veletlen toroltem a topicot..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #16830

Igazi epic kill omni módra:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #17224

Nincs értelme új topicot nyitni HC-nak, mert semmi új mechanika nincs.
Találtam Fatboss guide videót rá, de annyire nem mutat semmi újat, hogy be se linkelem :)
Nagyobb-hosszabb-vágatlan...

P1:
Bonecrushereket stunnolni kell, mert -mint azt tapasztaltuk- hamar megbasszák a leadereket. Majd úgy kéne elosztani a 2 csapatot, hogy ha egyik csapat elment tornyozni, akkor is maradjon elég stun. (amúgy lehet palabubizni a leadereket :))
Shamanokat szakítani kell, mert imba mód healelnek, Healing totemre érdemes targetelős makrót írni és instant ölni.
Demolishert valószínűleg ölni kell tornyozás előtt, majd meglátjuk...

kb 1 percenként jönnek a toronyvédők (timer nem megbízható - tegnap volt, hogy még 5 sec volt hátra timerből, de már jött az add és vígan ölte a goblinokat) - ide 2 (3) burst dps kell.

Mivel jóval több hpja van az addoknak, így várhatóan egybe fog csúszni pár hullám - ez főleg Galakras lehúzásánál lehet gáz. Talán az a legszerencsésebb, ha pont a 2 sárkis hullám van (alacsony hp-n) mikor lehúzzuk bosst.

Helyezkedés alapvetően jó - annyi, hogy úgy kell háromszögben állni, hogy beleférjünk egy healing karikába. Aki golyót kap kicsit kiszalad a háta mögötti jelre, majd vissza.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17762

HC kill:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18231

Az esti dolog nem hagyott nyugodni és megnéztem pár healer monk Galakras videót meg guideot és az alábbiakat találtam:
1. a healer monkot küldik toronyba a fistweavelés miatt, mert insane dps-ként letolja az addokat és közben healel is, mint a diszkó pap, valamint a torony addokat jól letudja stunnolni (ehhez majd talentot kell váltanom)
2. mindkét toronyba a nagy addokra xuen-t tol el,ami szintén sokat dpsel és healel.
3. mivel tud gurulni, így gyorsabban le és érkezik a toronyból segíteni a lent maradó csapatot.

Nagyjából ennyi, 1 próbát megér szerintem.


Perpetual, indefinite, relentless...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18232

Missbones írta: Az esti dolog nem hagyott nyugodni és megnéztem pár healer monk Galakras videót meg guideot és az alábbiakat találtam:
1. a healer monkot küldik toronyba a fistweavelés miatt, mert insane dps-ként letolja az addokat és közben healel is, mint a diszkó pap, valamint a torony addokat jól letudja stunnolni (ehhez majd talentot kell váltanom)
2. mindkét toronyba a nagy addokra xuen-t tol el,ami szintén sokat dpsel és healel.
3. mivel tud gurulni, így gyorsabban le és érkezik a toronyból segíteni a lent maradó csapatot.

Nagyjából ennyi, 1 próbát megér szerintem.

Simán ki lehet probálni az h gyorsan lemegy a torony az csak jó a lentiek szempontjából.
Bár szerintem P2 volt a necces ott már általában kill szokott lenni ha odáig eljutunk lehet Máté+ healje hiányzott csak valamint egészen rosszul menedzseltük a debuffokat lehet azon javitani bőven, én speciel már kicsit fáradt voltam ott a végén pl mikor le lehetett vna hozni a bosst egyszerüen mellé lőttem:P


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Írta: Mégöt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.110 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum