normal Mistweaver

Több
8 éve 9 hónapja #22866

HA esetleg felvesztek egy Monk healert aki ért hozzá, lesznek kérdéseim! XD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #22867

Ezt most nem tudom eldonteni, hogy mennyire gondolod komolyan, tekintve, hogy te vagy az egyetlen mainspec MW monkunk. Persze nekem neha Colwyn poenjai sem esnek le elsore, szoval lehet ez az en bajom. Azt sem tudom mire gondolsz hozzaertes alatt, az eddigi raidek alapjan nem mondanam azt, hogy te nem ertesz hozza. Mindenesetre szerintem tobb embernek van komolyabb MW monk tapasztalata. Sugunak van heal offspece (meg mellesleg 10es endless healingje), nekem a "main altom" (mar amennyibben ez egy valid fogalom) szinten MW. Szoval szerintem kerdezz, aztan max. tanacstalanul szettarjuk a kezunket.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #22871

Az XD a végén direkt ott van, hogy te is megértsd, de nem sikerült! Csak gondoltam megnyitom ezt a posztot, mert még nem volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #24830

Jelenleg a Legion-ről ezeket lehet tudni biztosan:
- rendes "ranged" healer leszünk, tehát a boss abilityk minket is ugyanúgy fognak érinteni mint a többi healert
- viszont sebzésre maradnak a melee skillek, meg a villám
- elveszik az eminence-t vagyis nem healel ha dpselsz
- a mastery megváltozik, nem lesznek zöld gömbök, hanem ha targetelt healt castolsz akkor kap még egy healt a target (multistrike...)
- nem lesz mana tea (egyperces cd lesz ami a mana költségeket csökkenti/nullázza)
- nem lesz CHI, csak a windwalkernek marad meg
- soothing mist passzív lesz, ha single target healt castolsz arra a targetre fog magától "rácsatlakozni" amíg nem castolsz mást/másra
- renewing mist nem lesz spamolható, de nem is kell mert az uplift reinkarnálódik Legionban és már nem azt healeli akin rajta van ReM, vivify lesz illetve essence font (lényegében egyik 3 másik 6 targetet healel)
- az ikonikus szobrunk nem lesz baseline, egy talent lesz
- elveszik a szakítást és a touch of death-t (elvileg más healerek se fognak tudni szakítani spellt)

VISZONT amiről eddig nem találtam infot, az hogy mi lesz a Revivallal és a Life cocoonnal, és kapunk-e bármi raidre ható cooldownt ami miatt érdemes lesz mistweavert vinni raidre. Persze magam ellen beszélek de még a holy papnak és a resto druidnak is több utilityje van mint a monknak. Remélem ezen a fronton is lesznek változások. (tudtommal a druidák elvesztik a Roar-t viszont a papok kapnak egy 5 perces cd-t amitől 0 manából healel a raid)

hasznos linkek:
mistyteahouse.com/
www.mmo-champion.com/threads/1896898-Fut...raft-Monks-in-Legion

Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Írta: Brokenthorn.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #25516

Az új masteryvel ( Gust of Mists:  Your targeted heals also cause a gust of healing mists, instantly healing the target for a minor amount (increasing with Mastery from gear))kapcsolatban érdemes megjegyezni, hogy csak olyan spellre működik aminél targetolni KELL. Tehát a két aoe heal közül EGYIK SE profitál a masteryből. Ez azt eredményezi hogy olyan fightokon ahol raidhealelni kell majd KÜLÖN gear kell mastery nélkül, más fightokon viszont full masterys gear kell (olyan erős maga a stat). 
Mellesleg a Revival se profitál a masteryből és a baseline artifact plusz spellünk se pedig az single target.

Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Írta: Brokenthorn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum