locked Shirk - Assassination Rogue [elfogadva]

Több
6 éve 4 hónapja #28956

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje:   worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/shirk

2. Mainspec/offspec: Assassination

3. Mikortol raidelnel velunk ill be akarsz-e lepni a guildbe:  Már a guildben vagyok, heal volt eddig (Íz), reroll rogue lenne.

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit?  Mindig is tetszett a rogue, az assassination  pedig szerintem a legtuttibb :) Kipróbáltam a sub specet, de az nem ment annyira. Ellenben a mérgek sokkal jobban bejönnek :D 
A pala és druid heal is tetszik, plusz kipróbáltam a warlock-t is, de az nem ment annyira.

5. Total time played (level 110 és összesen külön):  Total: 60 days 12 hours 51 minutes
        110: 3 days 17 hours 58 minutes
6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:   worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/íz
        https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/hotter
        https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/venerate
7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz:   www.warcraftlogs.com/reports/3nmtZ7hJF9vKycba/

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben: 




Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb:  Úz Márk, 38 éves,  contractor vagyok és recruitment területen dolgozom. Ott is inkább projekteken. Mindezt kinnt a UK-ban. Most éppen nincs szerződésem, de ez változhat hetente.

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente:  2 

3. Gondot okoz a késői raid end? (alt. ejfel)  Nem 

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában? Van, bár nem szoktam dumálni.

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)?  20 - 30 de be van tervezve a kártyacsere

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed?  Ha nem érek haza munkából. Vonattal járok és általában Londonban dolgozom. Sajnos ha valami gond van a vasúton,  akkor szinte lehetetlen utazni.
A másik pedig ha mondjuk Skóciában van munka és hotelben kell lennem.  

Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet:  Mert amikor alakult , akkor tetszett minden amit elképzelt a guild.

3. Hogy találtál rá a guildre:  Alakuláskor voltam ott :D

4. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál?  2007 Március óta játszom, kissebb  - nagyobb megszakításokkal.  Elég sok raiden megfordultam amikor volt előfizetésem.

5. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért?   BC raidek nagyon jók voltak. Imádtam Gruul-t.  BT is nagy kedvenc volt. 

6. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)  

7. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít)  Itt tankoltam: 


Még FS-re is felkerültünk akkor.

8. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 5 

9. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak?  icy veins, wowhead, youtube

10. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak?  icy veins, Infectious Gaming (Youtube)


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link )  Igen

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa, Skaven
Téma zárolva.
Több
6 éve 4 hónapja #28958

Szia Iz!
Koszi a jelentkezest :)

En tamogatom a felveteled, foleg hogy hajlando vagy healerrol rerollolni dps-re.


*Minsa=Asmi=Navan*
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Íz, Yargoro
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.094 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum