× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Humor

Több
12 éve 10 hónapja #2458

Jinchuu írta:

Minsa írta: dk tank aggró fasza lett, elég OP. ránk is fért, miután egész wotlk alatt ezzel szívtunk, olyan katasztrofálisan volt megcsinálva a kurva random Rune Strike proccal.

Froston sok gond nem volt vele szerintem, sőőt, mondjuk sindragozát nem szerettem amikor hülye frost res miatt nem volt meg hit és expertise :)

ICC-ben már volt Icy Touch aggro frost presenceben, az már egy fokkal jobb volt, de ulduarban és tocban végig szívás volt, ahogy gearelődtek a dps-ek, úgy lett egyre rosszabb, emléxem hogy miután elnyomtam mindkét avo trinketet, csak imádkoztam egy dodge/parry-ért hogy tudjam ütni a rune strikeot, és volt amikor kurvára nem jött, ez főleg yogg-saronnál volt vicces, amikor egyedül tankoltam, és jöttek az addok p3-ben, amit mindenki nukeolt ezerrel, én meg vért izzadtam közben.


*Minsa=Asmi=Navan*
Utolsó szerkesztés: 12 éve 10 hónapja Írta: Minsa.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #2460

Cserébe abban a tierben a DK volt túlélés tekintetében a legjobb, hacsak nem kellett vmi giga-aggro, akkor DK > all, egész egyszerűen mindenki másnál nagyságrendekkel kevesebbet sebződött, minden körülmények között.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #2461

ja, az a része fasza volt, azt szerettem :)


*Minsa=Asmi=Navan*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #2462

Az tény, hogy az elején elszálltak a dk-val, General Vezax valaki? :D
Snap aggronak tényleg jó volt az Icy Touch, aztán persze jöttek az okos játékosok az Icy Spammel....aztán meg néztek amikor kivették a dolgot. :) Szerintem froston jobb volt, mivel nem voltál annyira kiszolgáltatva a Rune Strike-nak mivel ott volt a Frost Strike és így volt mire elkölteni a runic powert, az Fs elég nagyot ütött, plusz ugye frost sebzés volt és armor nem nagyon befolyásolta, persze nem volt High threat-es cucc, de bőven elég volt, Twin Valkyr-nél a csak 1 boss-t öljünk taktikánál azért rendesen kellett bele tolni az aggrot, de többségében azért megoldható volt a dolog.


Love&Peace
Utolsó szerkesztés: 12 éve 10 hónapja Írta: Jinchuu.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #2463

hát én bloodon toltam mindig, több hp, több cd, stb. Vezax durva volt, kb. csak dk tudta egyhelyben tankolni :))
de Jin, valld be, csak azért vagy most már dps, mert a frost az lett ;D


*Minsa=Asmi=Navan*
Utolsó szerkesztés: 12 éve 10 hónapja Írta: Minsa.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #2464

Minsa írta: hát én bloodon toltam mindig, több hp, több cd, stb. Vezax durva volt, kb. csak dk tudta egyhelyben tankolni :))
de Jin, valld be, csak azért vagy most már dps, mert a frost az lett ;D

Warriorral is egyhelyben tankoltuk 10esben is (sw, ps, sac rota volt, vagy setuptől függően némileg más, pl sac helyett gs).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #2465

Azért hát. :D
Másik kettő ág sose jött be igazán, a blood, nagyon unalmas volt a folyamat hs-el, és az égvilágon semmire nem tudtam elkölteni a runic power-t ha nem jöttek a rune strike-ok, maradt max a death coil ami elég gáz volt. Az unholy a kis nyomi zombival még fun egy ideig, de az se tartott sokáig. Frost mindkettőnél pörgősebb volt és az tetszett. :)


Love&Peace

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #2466

Khetana írta:

Minsa írta: hát én bloodon toltam mindig, több hp, több cd, stb. Vezax durva volt, kb. csak dk tudta egyhelyben tankolni :))
de Jin, valld be, csak azért vagy most már dps, mert a frost az lett ;D

Warriorral is egyhelyben tankoltuk 10esben is (sw, ps, sac rota volt, vagy setuptől függően némileg más, pl sac helyett gs).

Meg lehetett oldani máshogy is, de triviális az elején a dk-val volt amíg nem toltálk meg az 1 perces shield wall-t. :)


Love&Peace

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #2717

Ha már raid alatt nem tudom ellőni :)

Számítástechnikai alapképzés és axiómák; a világ legjobb tűzfala

1. Egy emberi sejt 75 Mb-nyi genetikai információt tartalmaz
2. Ezért egy spermium 37,5 Mb-t információt tartalmaz
3. Egy ml spermában 100 millió db spermium található
4. Az ejakuláció során 5 mp alatt átlagosan 2,25 ml sperma szabadul fel.
5.A számításokból megállapítható, hogy a férfi hímvessz adatátereszt képessége (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1 687,5 Terabite/sec azaz 1,5 Petabite/sec
6. Ebből adódóan megállapítható, hogy a női petesejt képes elviselni 1,5 Petabite/sec-os DDoS támadást, miközben csak egy adatcsomagot enged át!
Ebből adódóan minden kétséget kizáróan a pina a legjobb hardveres tűzfal a világon.
7. Egy hibája van... Ez az egy adatcsomag, amit a rendszer átenged, kilenc hónapra lefagyasztja az egész rendszert.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3092

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3093

Classrun írta: Lady Gaga

Nem bírtam végignézni :) De ha ez vigasztal, az eredetit se bírnám :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3094

http://comment.blog.hu/2011/07/06/a_nap_cimet_az_atv_hu_nak_koszonhetjuk

barátomnak Mall-nak küldeném sok sok szeretettel....


"Nagy hiba elõre számítgatni egy küzdelem kimenetelét, nem arra kell gondolnunk, hogy vajon gyõzünk-e, vagy sem. Hagyjuk a dolgokat természetesen folyni. A mi feladatunk, hogy ütünk a megfelelõ pillanatban."

Bruce Lee
Utolsó szerkesztés: 12 éve 9 hónapja Írta: Hirki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3158

Van egy zsidó anekdota. Egy régi zsidó vicc. Egy apa bátorságra szeretné szoktatni a kisfiát, ezért azt mondja neki, hogy ugorjon le a lépcsőről. Felteszi őt a második fokra, és azt mondja:
- Ugorj! Elkaplak.
Majd a harmadikra, azzal, hogy:
- Ugorj! Elkaplak.
A kisfiú fél, de mivel megbízik az apjában, megteszi, amit kér, és mindig a karjába ugrik. Az apa egyre magasabb és magasabb lépcsőfokra teszi a gyereket, és azt mondja, elkapja. Amikor a fiú a lépcső tetejéről ugrik le, az édesapja hirtelen hátralép, és a kisfiú arccal előrezuhan. A vérző fiú sírva tápászkodik fel. Az apja pedig azt mondja:
- Ebből tanulni fogsz…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3170

Te Béla, ismered a szexrodeót?
- Még soha nem halottam felőle. Mesélj róla valamit!
- Szóval: hátulról megleped a feleséged, és amikor már kellőképpen belemelegedtetek a játékba, gyöngéden a fülébe súgod
"Tudod, drágám, ez a figura, amit a barátnőm is a legjobban szeret!"
- Na és?
- Na és ezután minimum egy percig rajta kell maradni.


BEEP BEEP I am a JEEP!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3222

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3223

bazmeg ez de brutális. Végig se néztem. :D


BEEP BEEP I am a JEEP!
Utolsó szerkesztés: 12 éve 9 hónapja Írta: Vezu.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3224

BEEP BEEP I am a JEEP!
Utolsó szerkesztés: 12 éve 9 hónapja Írta: Vezu.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3252

Két pasi keresztrejtvényt fejt. Az egyik megkérdezi a másiktól - Mi az? Női nemi szerv és négy betű? - Vízszintes vagy függőleges? - Vízszintes. - Akkor száj!


BEEP BEEP I am a JEEP!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3254

Classrun írta: Itt a nyár

pont most gondolkodom medence létrehozásában otthon de akkor majd ilyenekre figyelek!


"Nagy hiba elõre számítgatni egy küzdelem kimenetelét, nem arra kell gondolnunk, hogy vajon gyõzünk-e, vagy sem. Hagyjuk a dolgokat természetesen folyni. A mi feladatunk, hogy ütünk a megfelelõ pillanatban."

Bruce Lee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3296

A rendőr megállítja a szőke nőt:
- Hölgyem, kérem a nevét!
- Na de akkor engem hogyan fognak hívni?


BEEP BEEP I am a JEEP!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.388 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum