× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Warlords of Draenor!

Több
9 éve 6 hónapja #20140

Colwyn írta: - WoD dps chart

Mióta kiraktam, azóta update -elték, de nem lett sokkal szebb.

Lassan a testtel. Az első chart a WoD lvl100as T17 geares állapot - és valszeg nagyon megbízhatatlan. Bár azt megerősítem, hogy a glad kurvajó :)
A második chart pedig a T16os lvl90es állapot, ami elég nyilvánvalóan balanszolatlan, mint mindig. Csak 1 hónapig kell elviselni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #20141

Khetana írta:

Colwyn írta: - WoD dps chart

Mióta kiraktam, azóta update -elték, de nem lett sokkal szebb.

Lassan a testtel. Az első chart a WoD lvl100as T17 geares állapot - és valszeg nagyon megbízhatatlan. Bár azt megerősítem, hogy a glad kurvajó :)
A második chart pedig a T16os lvl90es állapot, ami elég nyilvánvalóan balanszolatlan, mint mindig. Csak 1 hónapig kell elviselni.

Bocs, nem voltam pontos a 'WoD dps chart' megjelöléssel és rossz helyre szerkesztettem be az update-elt listát (mostmár nem javítom, hogy ne váljon értelmetlenné a bejegyzésed :D). Egyébként igazad van, azért nem is fecséreltem az előbbire sok szót, mert innentől még 2-3 hónap, mire relevánssá válik a lvl100-as balance.

A lvl90 T16 sajnos fontos abból a szempontból, hogy tudunk-e bármi értelmes dolgot csinálni guildszinten. Ez alapján pedig úgy tűnik, hogy nem nagyon. Ideális esetben egy-egy raidnapon leszünk 16-an (plusz néhány esetlegesen visszatérő), de még 20 fővel is kérdéses a siker ilyen számok mellett. A boss-ok HP-ja elvileg 5,2-5,5%-ra csökken, míg a mi rDPS-ünk 4% körülre. Ez azt jelenti, hogy raidszinten több mint 25%-kal kell több DPS ugyanahhoz az eredményhez, szóval nem biztos, hogy olyan könnyű lesz ilyen létszámmal beverni Mythic SoO-t. :D Jó hír, hogy egyelőre úgy tűnik, hogy a healer manaregen (is) lvl100-ra van belőve, így lvl90-en lényegesen "több" manából tudunk gazdálkodni, ergo kevesebb healer kellhet. (Siegecrafter Mythic solo heal incoming! :D)

No, majd a gyakorlatban meglátjuk mi lesz. Szerdára pl. 10 ember van egyelőre feljelentkezve biztosra, lol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #20245

Nem találom sehol azt a táblázatot ami a jövendő WOD raid rostert mutatja....
Nézegettem a resto shaman változásokat és kissé elszomorodtam.... Aztán megnézegettem a jelenlegi mythic helaer eredményeket. A papírforma szerint :) hátul kullogunk csak a szerencsétlen elb...tt monk healerek rosszabbak nálunk. Csak egy dolog vigasztal, 20fős raid létszámnál 2x akkora az esélyem hogy valaki véletlen rááll a healing rain-re :D.
A kérdés ami miatt írok milyen helaer kasztra van szüksége csapatnak, maradjak shaman vagy reroll valami másra?
Ma futás közben pont azon gondolkodtam, hogy már a fele hotkeyre nem is emlékszem amit használtam a karakterrel, pedig csak pár hónapja volt.

Utolsó szerkesztés: 9 éve 6 hónapja Írta: Alaszka.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #20246

itt a link:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmfwjEV1GXBGdEliTXFKc0I4VUU2V3piTmVyZ3VJV1E&usp=sharing#gid=0 

Ahogy nézem az egyetlen resto shaman lennél, szóval én azt mondanám, hogy maradj az.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #20269

Szubjektív (!) értékelés Preacher-től, a WoD (level 100-as) tankokat hasonlítja össze.

Szerencsére nem terveztem váltani :)

https://www.youtube.com/watch?v=35_4HGW84CA&list=UUXJL3ST-O0J3nqzQyPJtpNg

Utolsó szerkesztés: 9 éve 6 hónapja Írta: Naderb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #20294

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #20312

Garrison calculator:

ITT

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Futurepunk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20364

Megrendeltem G2A-nál a WoD-ot. A pénzt levonták, remélem majd egyszer csak küldenek valami kódot. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20365

kempf írta: Megrendeltem G2A-nál a WoD-ot. A pénzt levonták, remélem majd egyszer csak küldenek valami kódot. :D

A kód majd wod előtti napokban érkezik. screencast.com/t/EiddFU9BwBH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20366

Tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20367

Én is tőlük vettem, és remélem a legjobbakat :).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20410

Csak hogy teljes legyen a Preacher féle szubjektív véleményezés. 

Ranged dps-ek:

https://www.youtube.com/watch?v=Ez1bdf2UQm8&list=UUXJL3ST-O0J3nqzQyPJtpNg

Melee dps-ek (valamiért a warrior-t kihagyta, valszeg lesz valami külön videó róla):

https://www.youtube.com/watch?v=fJbEzT-wkq8&list=UUXJL3ST-O0J3nqzQyPJtpNg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20475

Látom csak én vagyok ennyire elvetemült, hogy megyek sorba állni érte :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20478

Én anno BC-ért voltam éjféli nyitva tartáson 576kb-os mókán. LK-et azt hiszem kicsit később vettem meg pár nappal. De cata-panda-wod már digitális. Ez a dobozmánia sose vonzott, első eredeti gamem a d2 volt. Kieget meg d3(alapot) szintén dobozosan vettem, meg half-life-t CS miatt :D Többi játékot már steamon veszegettem szintén digitálisba

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20486

Ha valakinek megjön a kulcs a G2A-tól az posztoljon már ide please. Kezdek aggódni :).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20488

Moncherryét is onnan rendeltük, szóval mi is várunk.
Azért az vicces, hogy a honlapon azt írják, hogy 2 nappal előtte küldik, a visszaigazoló e-mailben meg azt írják, hogy
"The pre-order key is due to be shipped on the official release date of the product. "

szóval kössz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20490

Na, chateltem egyet a G2A egyik ügyfélszolgálatosával:

Marcelina: Hello, Hartmann Péter. How can I help you today?
Hartmann Péter: Greetings, I have some questions about my order :)
I've read different informations about my World of Warcraft, Warlords of Draenor order and I wish to make it clear
Marcelina: Sure
Hartmann Péter: So first I read that I receive the code 2 days before the release date
and than I read the the code due to be sent on the release date
Which one is the valid information in my case?
Marcelina: The shipment is already being prepared - it will most likely start later today. The queue of the pre-orders made the exact timing of your delivery. I can assure you we are doing our best to send all keys as quick as possible.
Hartmann Péter: So is that possible to receive the code in the early morning on the release date? Or even sooner? :)
Marcelina: We will try to send all keys quicker then on release date
Please wait patiently for your code
Hartmann Péter: thank you very much:)
My other question is:
Is this product contains the lvl90 character boost?
Marcelina: If you have ordered a version with it
Then yes, it will have it
Hartmann Péter: All right, thank you for your help:)
I really appreciate that
and have a very nice day
Marcelina: I hope for a thumb up in the chat :D
Hartmann Péter: I did :P
Marcelina: Thanks
Have a nice day
Bye bye
Hartmann Péter: Bye :)

Szóval a kódokat indítják, megkapjuk release napján, de sanszos, hogy előtte is. A második kérdésemre meg egy nesze semmi fogd meg jól választ kaptam... de ha azt írták, lesz benne boost, nagyon ajánlom nekik, hogy legyen :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20492

Köszi, ez valamelyest megnyugtató! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20493

Nekem megjött a kód. Adtak hozzá rendesen egy 90-es karit is. Szóval minden ok. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20494

Enyém is megérkezett, minden ok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.209 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum