normal Legion Disc priest gyors áttekintés

Több
7 éve 4 hónapja #27040

http://zka77.blogspot.hu/2016/12/legion-disc-priest-gyorstalpalo.html

Írtam egy rövid útmutatót a disc priesthez, mi a véleményetek, kellene bele valami még? Van egyáltalán haszna ebben a formában?
Az elejét minden healernek/RLnek érdemes elolvasni, hogy értsék, hogy működik ez a spec és hogy érdemes vele raidben tervezni.

Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Írta: Khetana.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn, Ybla

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #27041

Nem tudom hiányzik-e valami, mindenesetre szerintem nagyon hasznos.

Én is sokat olvasgatok a discről, főleg a H2P-n, mert szeretnék újra disc-ként játszani, amelynek most még leginkább az a legnagyobb akadálya, hogy egész más statokat kell összegearelnem, mint holyhoz. Na meg persze holy után nem kevés gyakorlást igényel.

Köszi a leírást!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #27110

Itt egy youtube csatorna disc m+ healekkel , nagyon durván tolják és nagyon egyetértek a gyerek játékstílusával. Érdekesség szerintem a halo használata, ügyesen DPSelésre használja, egész jól mutat.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn, Ybla

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #27111

Nem ügyetlen a srác. Ettől függetlenül látszik, hogy 450-800k dps-ek röpködnek mellette, egyszerűen szétolvadnak a mobok a group körül, így elég a 180-300k healje is - nem egyszer elég nagy mákkal. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #27112

Melyik az a healer aminek nem kell néha egy kis mák m+15-ben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #27116

Én tegnap húztam fel az artifactot discen és healeltem pár sima mythicet. Hát nekem sokkal intenzívebb és élvezetesebb, mint a holy. Bár nehezebb is, fenntartani az atonementet mindenkin, elég fárasztó szerintem.

A manát menedzselni viszont borzalom, bár valószínű én csinálok valamit rosszul:D De összeségében nagyon jó kis spec.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #27117

Mekkora mythicekben voltál? Manával nekem mythic 5fősben sose volt gondom, igaz kb minden lehetőséget ki kell használni ivásra, különben elfogy. De ezen felül nem szokott kelleni foglalkozni vele. Persze ha olyan tank van aki nem hagy kijönni combatból akkor oboa :D (Manaregen trinketeket nem használok itt.)

Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Írta: Khetana.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #27126

Csak sima 0-ás mythicbe voltam. Csak nem szoktam hozzá, hogy leüljek manázni:D Ezért volt gondom.

De majd gyakorolni kell, mert tetszik (na nem annyira mint a shadow:D) Ha ráérzek az atonement buff uptime-jára, akkor rendben lesz. Meg majd egy mana trinket kell:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #27127

Schism builddel sima heroicban is ki lehet fogyni ha nem iszol, én is meglepődtem elsőre. Schism nem is való nehezebb contentbe (nem csak a mana miatt).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.200 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum