normal Pala használat

Több
12 éve 11 hónapja #757

Sziasztok!!

Remélem nem gond ha írok egy kicsit, most volt egy kis szabadidőm és nagyon hiányoztok ezért megnézegettem az elért eredményeket és hatalmas GRATULA mindenhez.(csak az a rossz, hogy én ezeken nem tudtam részt venni)
Amit szeretnék írni az inkább egy kicsit Íznek illetve holy paláknak szólna ha van még más is vagy lesz, igaz nem voltam ott a harcokon nem láttam de log alapján és a tapasztalatom alapján szeretnék egy kicsit segíteni.
Atramedes HC-t néztem elsődlegesen de kb minden harcra vonatkozik.:
1. Beacon of Light-ot mindíg a main tankra kell tenni-azért mert ha mást healolsz akkor ő is kap illetve ha nagy heal kell akkor a beaconos tankon tudsz nyomni Flash vagy Divine Lightot és kapsz értem Holy powert amit fel tudsz használni WOG-ra
2. A Light of Dawn-ot kb 0ra kell redukálni mert semmi haszna. Helyette lehet mást nyomni ami hasznosabb pl.: Holy Shock amiért kapsz Holy Powert amit lehet WOG-ra fordítani.
Ami kb a heal sorrend ha a harc végét nézed:
1.Beacon
2.Divine Light
3.Holy Light-Holy Radiance
4.WOG-Holy Shock
5.Flash of Light
és innen jönnek a járulékos healek talentből....

Remélem nem gond, hogy írtam ha igen akkor töröljétek. Még 1x sajnálom, hogy nem lehetek veletek de sajnos ilyen az IRL, munka(amit a mostani időkben nem nagyon lehet megválogatni)

Üdv.: Gragge

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #1484

A Light of Dawn nem olyan rossz, főleg ha mindenki előtted van természetesen. Érdemes például HC Atramedes, Maloriak illetve Chimaeron fight alatt használni. Főleg mert ha 3 Holy Power-t felhalmozunk, mondjuk piros fázis Maloriak fighton, akkor nagyon hasznos AOE heal, plusz akit ér a heal, abból megy a Beacon of Light-ra is.

Egyéb helyzetekben nem szokatam használni, mert ugye kell neki a 6 ember.


Itt az EJ táblázat, ami megmutatja 6 targetnél mennyit is healelhet:

Light of Dawn Base Heal Base Coef. LoD 6 Targets Base Heal Base Coef.
1 Holy Power~ 605 - 673 ~0.132 1 Holy Power 3632 - 4042 ~0.792
2 Holy Power~ 1210 - 1347 ~0.264 2 Holy Power 7264 - 8085 ~1.584
3 Holy Power~ 1816 - 2021 ~0.396 3 Holy Power 10897 - 12128 ~2.376

[font=verdana, geneva, lucida, 'lucida grande', arial, helvetica, sans-serif] Forrás [/font]

Utolsó szerkesztés: 12 éve 10 hónapja Írta: Íz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #1523

Van itt is egy angol leírás a Paragon oldaláról, itt is vannak trükkök, tippek, akár ehhez a topichoz is jó lehet, ill. a holy palás leíráshoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.106 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum