locked Druid resto [elfogadva]

Több
12 éve 3 hónapja #7333

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje: eu.battle.net/wow/en/character/bloodscalp/Bessie/simple

2. Mainspec/offspec: Resto/ cica dd vagy akár tank

3. Mikor érkeznél ide a guildbe: A transfer miat 1-2 nap

4. Miért választottad ezt a karaktert, a speceit és a szakértelmeit?
Karakterem azért választottam mert egy hibrid karakter minden igényt ki tud elégíteni. specem a restott azért
választottam mert healni szeretek


5. Total time played (85-on és összesen külön): 7nap /67 nap lv85 óta

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:
eu.battle.net/wow/en/character/bloodscalp/Caleena/simple
eu.battle.net/wow/en/character/bloodscalp/Kovii/simple
eu.battle.net/wow/en/character/bloodscal...szt%C3%A9rika/simple

7. WoL/WWS/WMO link egy raidre amiben szerepelsz:
www.worldoflogs.com/reports/cg2i49w8vvlj...gDone/?s=4805&e=5308
www.worldoflogs.com/reports/c1te49um5ozx...gDone/?s=8191&e=8583 itt dardius néven voltam ..

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben: kicsit régi de remélem meg teszi
kepfeltoltes.hu/view/111128/WoWScrnShot_...kepfeltoltes.hu_.jpg


Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb:
Kovács Károly a becsületes nevem. Szakács a szakmám de telefon értékesítéssel foglalkozom.
28 éves vagyok kiskunfélegyházi lakos kikapcsolodásom a wow :D f

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: 7/7

3. Gondot okoz a késői raid end? (rendesen 0:30, de néha 1:00)
Nem okoz gondot.

4. Van működő mikrofonod? Hány fps-ed van raid közben?

5. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed? nincs!!


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet: próbáltam olyan csapatot keresni ahol a raidek is intenzívek.
A honlap igényessége is elárul egyfajta morált. progressben nem elhanyagolható a guild :)

2. Hogy találtál rá a guildre: www.wowprogress.com

3. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál? 3 éve játszom és élem a wow világát eredetire Cata kezdésével jöttem.
Előtte tauri szerverén bohóckodtam. mert az nem volt wow ot lvl 70 en kezdtem mire kicsit megismertem a játékot lvl 80 jöt ot ulduárt és naxxot pucoltuk . Eredetin cataclysm raideibe ízleltem bele . Mind végig resto dudu voltam.

4. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért? LK kieg volt ami szimpi volt mégpedig ott még igényesen foglalkoztak a a blizzben .. és nekem szimpatikusabb volt a 10en x bossos kontenek jobban tetszetek

5. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)
bs szerveren először a Wipefest ben keztem ott húztam fel a karakteremet. de raid spotot nem kaptam így tovább álltam.
jelenleg Epidemic guildban vagyok cl rangon nem a társassággal sőt mondhatni baráti hangulat van de sajnos a szerver haldoklik és fl vége óta nem találunk dd én tank játékosokat.

6. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít)
hát nem vagyok egy nagy pvp begytár de abban 1800+ értem el healba ha rákészülök nem 3 heal csak 2 és normális csapat van akik nem álnak bele minden trutyiba akkor 45 voltam a resto duduk közt fl Beth'tilac wowprogress-en.

7. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: sajna az angol nyelv nem az érősegem de adott bossbol - bosstax bol szoktam segítséget kérni a Google fordító baráttól és ha értelmetlen akor kérdezek.

8. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak? youtube-on kezdem video elemzéssel és utána különböző oldalakon nézek utána a boss képességeknek és felállásoknak.

9. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak?
restorationdruid.com/

a változásokról pedig az aktuális
Patch not ban .


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link )
+

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7334

Szia!

Ahhoz képest, hogy Catában kezdtél, elég becsületesen tisztogattad az aktuális contenteket (már ha aktuálisan tisztogattad őket, nem néztem, mikoriak az achievementek).

Viszont vicces, hogy igényesnek találod a honlapot, ehhez képest a jelentkezésed kicsit... öhm, trehány :D. A topic címe alapján például azt hittem, hogy egy lány írta :D. (Igen, egy szexista szemét vagyok.)

A többiek majd véleményezik a karit meg a jelentkezést mélységében is, sok sikert!

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7335

Erre nem válaszoltál:
4. Van működő mikrofonod? Hány fps-ed van raid közben?
Illetve megfejelném azzal, hogy tudod-e használni a mikrofont. A gear szerintem ok.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7336

tudom sajna dolgozom jelenleg is :D munkahelyről írtam :D
amit még kihagytam mikrofonom van .30-60 fps között mozog.
optikai 25 megás net-em van
a aply hhm volt guild hogy több idött forditotam és volt guild aki anyit irt az aplyra hogy enyit sajna nincs időm elolvasni:
renesis.wowstead.com/forums/nyilvanos-fo...1-dardius-resto-dudu :D
ez miatt nem fordítottam több időt az aplyra ez miatt elnézést kérek. az achik valósak cata kezdésel kezdtem huzzni a karit
worgen volt de karácsonra ajándék egy elf csajszli lettem :D mert sehogy nem ált a ruha a worgenen röfögőt szúsógót mindent csinált :D

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7337

Az apply hiányosságaitól eltekintve gear és mostani content tapasztalatban teljesen rendben van. Bár a linkelt másik apllyn azt néztem hogy visszamondtad a felvételt mert két tizes csoportban raidelnek. Azzal ugye tisztában vagy hogy mi is két tizesben raidelünk?


NE ESS KÉTSÉGBE, gondolj arra hogy mindig akad másik olyan ember aki még szarabb helyzetben van...
Utolsó szerkesztés: 12 éve 3 hónapja Írta: Zedicus.
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7338

igen de ott ki derült hogy a 2. 10 esben is csak tartaléknak vettek volna fel .és mivel én szeretek raidelni azért nem
megyek egy guildba hogy ne mehessek raidelni tegnap mindt mondtátok egy heal kellene az egyik csapatba de nem tudta az iletö megmondani hogy milyen ennek reményében írtam . nem tudom pl a 2 es csapatotok hol tart gondolom nem normal bossokat öl . nekem meg nem az a célom hogy bemenjek egy guildba és ök kipucolják nekem az adott bossokat. mert az 1 . kill nél mikor a csapat küzd és lemegy azzz a munka gyümölcse...

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7339

szia!

velem beszéltél tegnap, és én mondtam, hogy elvileg keresünk healert az egyik csapatunkba, elsősorban holy palát, de a másik csapat vezetői nem voltak online így nem tudtam megkérdezni őket, hogy szóba jöhet-e resto druid is. Mindenképpen több értelme van applyt beadni, azért is mondtam, mivel így jobban tudjuk mérlegelni a felvételed, mint egy sima whisperelgetésből.

A Slash csapat 1/8 hc killen áll, jelenleg Zonozz hc-t próbálják. Mivel kereken 10 emberrel nem lehet egy 10 fős csapatot működtetni ezért nálunk is van némi rotáció, és van hogy vki 1-1 bossra nem fér be, de alapvetően ebből még nem volt gond, mivel olyan hogy vki csak "tartalék" nálunk nincsen.


*Minsa=Asmi=Navan*
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7340

köszönöm az infot. és várom a döntést :D

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7341

Helló!

Először is köszönjük a jelentkezésed.
Tetszik a hozzáállásod, szép a gear, viszont jelenleg a Slash csapatban két druid is van. Még meg kell vitatnunk, hogy beférsz-e a csapatba. Én mindenesetre alszok rá egyet.

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7342

Szervusz!

Az offspeced gear / gyakorlat szintjén hová tennéd ?

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7351

az off gearom az 385 be van 2 es lfr es set bonusz + t12 2 es szetbonus.
nem sokat ddztem 27-32k amit pontosan mértem az lfr 8 boss 62k volt de ott sok a buff vann. cicába lenne még mit tanulnom.
erős középp kategoria ....

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7357

Szia!

A talenttel lenne 1 pici bajom: az infected wound miért van kitalentelve? rengeteg hasznosabb dologra tudnál rakni ami növeli a survidet és könnyíti a healerek dolgát. az infected wound tank talent nem kell. Vagy olyan volt az előző guildben a tank h lusta volt ezt felrakni?

Brutal impact: jelenlegi contentben nincs olyan boss amit szakítani kell ezt is csak tanácsolni tudom, hogy rakd át máshova

Például a nurturing instinctre ami szerintem egy must have talent. A Tranqn elég sokat dob és nagy segítség tud lenni a healereknek, vagy ott van a perseverance. Én a Furort is kimaxolnám kitudja mikor kell kijönni macskábol rezelni, tranqzni és mennyi időre.

Mivel nem a másik csapatba tartozom sokk beleszólásom nincsen a felvételbe de azért sok sikert és a trehány emberek jó emberek!


\"Nem az az igazi hős, aki vakon harcol a jóért, hanem az, aki megízlelte a gonosz gyönyöreit és magától rájött, ellen kell annak állnia minden erejével.\"
Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7358

Köszönöm észrevételed ha esetleg main cica dd lenék ezek a hibáim természetesen eltünének de ds ben még healon kívül nem ddztem csak lfrben így el volt hanyagolva a cica talent.

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7361

Furor és Moongrove megéri neked a két-két talentet? Hogy állsz manával? Kellemesen nagy regened van, el tudod használni egyáltalán azt a manamennyiséget kényelmesen?

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7362

Tehetném Genesis re vagy living seed re de living seed semit nem healol az észrevételem alapján mivel minimális olyan spelt használok ami aktiválja genesis azt hasznosabbnak találom de aza 10% mana kecsegtetőbb. mana gondom nincs vagy ha netalán van akkor nagy a baj. hát ezen a talenteken lehetne vitatkozni melyik éri meg jobban. DE "fosom" a healt mikor kel :D

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7497

Helló!

Bocsi, hogy eddig nem reagáltam, meghányam-vettetem a dolgot, és személy szerint arra jutottam, hogy támogatom a jelentkezésed:)

Ez értelmes volt... sebaj...

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7506

Szia, bocsi a késlekedésért, 1-2 nap és választ adunk. Köszi a türelmet!

Téma zárolva.
Több
12 éve 3 hónapja #7534

szia!

köszönjük a türelmed, elfogadtuk a jelentkezésed!
whisperelj majd egy officernek guild invite-ért ha átértél.

(a szívecskét ki kellett vennem a topic címéből mert nem működött együtt az [elfogadva] taggel :)

M.


*Minsa=Asmi=Navan*
Utolsó szerkesztés: 12 éve 3 hónapja Írta: Minsa.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.222 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum