locked Atomwari, Fury warrior [eltűnt]

Több
5 éve 7 hónapja #29686

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje: worldofwarcraft.com/en-gb/character/bloodscalp/Atomwari

2. Mainspec/offspec: Fury/Arms

3. Mikortol raidelnel velunk ill be akarsz-e lepni a guildbe: Minél előbb, amint megvan az ilvl.

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit?  Szeretem a meele karaktereket és imádom a warriort minden  mmoban:)

5. Total time played (level 110 és összesen külön): 11nap

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:  Jelenleg még csak a warriorom 120as.

7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz: -

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:


Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb: Fáth János, IT terület, 26éves

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: 2 vagy több akár

3. Gondot okoz a késői raid end? (alt. ejfel) nem

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában? igen van, semmi sem akadályoz a használatában

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)? 100

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed?  nincs


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet: Egy érett gondolkodású szimpatikus guildet keresek.

3. Hogy találtál rá a guildre:  www.wow-recruit.eu oldalon találtam rá a guildre

4. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál?  Vanilla óta, origin csak BC-ben kezdtem. Mindegyik raidban voltam már.

5. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért?  LK, maga az insta is hangulatos volt és persze a bossfightok.

6. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)  Tears of the Dragon, Bloodscalp   A guild feloszlott LK után.

7. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít)  Guildben karakter spec guidot írtam a kezdőknek, aktív segítség nyújtás etc..

8. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 3-4

9. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak?  google a barátom :)

10. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak? google /icy-veins.com


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) igen

Téma zárolva.
Több
5 éve 7 hónapja #29690

Szia!

Köszi a jelentkezést. Azért az látszik, hogy nem vagy az a vadállat raider alkat. :) De sebaj, mi úgyis csak HC-zunk.
Csatlakozz nyugodtan, kérj egy invet valakitől. Raiderek és officerek tudnak invelni.

Viszont a gearelődésbe húzz bele, már csak egy hét van raid kezdésig, és oda jó lenne a min. 330-as gear!

300-as gear-t több slotra olcsón lehet venni ah-ban, 320-as köpeny van honored repuért minden frakciónál, 298-as fegyvert ad pl. a Hemet-es questline.
Aztán radnom HC, world questek, mythic insták.

Hajrá!

kempf

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.086 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum