locked Takkarr, BM Hunter [elfogadva]

Több
5 éve 8 hónapja #29622

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje:  worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/Takkarr

2. Mainspec/offspec: BM elsősorban, később kigearelem majd az MM részt is.

3. Mikortol raidelnel velunk ill be akarsz-e lepni a guildbe: Amint 120 lesz a hunter és végre találok egy normális csapatot akikkel lehet is gearelődni Raidre, mert ugye a geart nem úgy izzadom magamra.

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit? Régen (LK idejében) sokat huntereztem és Legion alkalmával megtetszett a BM, így eldöntöttem, hogy BfA-ra lesz egy huntim és az lesz a main.

5. Total time played (level 110 és összesen külön): sok, sosem néztem utána, eddig még senkit sem érdekelt (engem sem)

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:  worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/Cintula

7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz:

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:


Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb: Hencz Ferenc, irodavezető, 30 éves

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: 1-et tuti, de elképzelhető, hogy kettőt is ha a lányom nem beteg éppen.

3. Gondot okoz a késői raid end? (alt. ejfel) Nem, sőt, pont a későbbi időpont a jobb nekem.

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában? Van, elvileg nincs akadály a használatára, elvileg.

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)? RF-ben 40-50 közt volt

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed? Maximum az ha a lányom épp beteg.


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet: Régebben (pandás éra) sok jót hallottam

3. Hogy találtál rá a guildre: Tudtam eddig is, hogy van, de in game TGF hírdetést láttam nemrég

4. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál? 2010 óta. Legionben normális guild hiányában RF-en kívül egyet sem, WoD-ban szintén, Pandában SoO normalig.

5. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért?  Minden Raid a kedvencem lenne, ha már végre lenne egy korrekt guildem, ahol lehet is raidelni és nem gear buzikkal van tele (bocsi a szóhasználatért).

6. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le) Jó a Rossz és a Loot --> oka: hááát, nem az én világom volt. A többi meg ilyen-olyan casual guild volt, többnyire nem magyar, sehol sem találtam normális társaságot, akikkel szót is lehet érteni.

7. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít) Annó 7-en ütöttük ToC 10 HC-t, ami szerintem nem volt rossz akkoriban. Meg hát az első 25 fős LK és Yogg kill. Ezek amik emlékezetesek maradtak.

8. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 5, ebben dolgozom nap mint nap

9. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak? Youtube, Fatboss TV és hasonlók

10. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak? www.icy-veins.com


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) hogyne

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29624

Kérj egy invet a guildbe!
Bármelyik officer vagy raider tud invelni.

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.053 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum