locked Jelentkezés - Remii (monk) [elfogadva]

Több
5 éve 8 hónapja #29583

Karakter info:
[/b]
1. Karaktered armory linkje: worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/Remii

2. Mainspec/offspec: Mistweaver / Windwalker

3. Mikortol raidelnel velunk ill be akarsz-e lepni a guildbe: már a guildben vagyok alttal együtt, raidelni BFA-ban szeretnék

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit? eddig az összes healer klasszal játszottam már, monkkal még nem, szeretném ezt is kipróbálni

5. Total time played (level 110 és összesen külön): ezt a karakteremet néhány nappal ezelőtt készítettem, 

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre: worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/Remyy     - csak farmoláshoz

7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz: -

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben: még alakítás alatt van, szeretem a minél egyszerűbb megjelenést, hogy a lényeg, a játékon belüli történés ne vesszen el. A használt addonok számát próbálom minimalizálni.


Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb: Koltai Attila (49), építész

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: min. 1-2

3. Gondot okoz a késői raid end? (alt. ejfel) nem

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában? mikrofon van, akadály nincs

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)? nem tudom megmondani, majd kiderül, de nem lesz gond vele

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed? nincs


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet: Egy ismerősöm, akit szintén a wow-nak köszönhetek veletek játszik. (Brokenthorn)

3. Hogy találtál rá a guildre: Brokenthorn által

4. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál? Lich King kezdetétől Pandaria végéig játszottam folyamatosan és az aktuális guild eredményei szerinti teljesítményeket értem el.

5. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért? Cataclysm, új csapattal (Furor) nagyon jó hangulatú raideken a legjobb eredményeimet értem el

6. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le) Silver River, Furor

7. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít) Guild váltásom alkalmával (Furor) az első adódó alkalommal az ottani vezetőség engem tisztelt meg azzal, hogy az első legendary staffot (Dragonwrath, Tarecgosa's Rest) nekem farmoltuk ki. Jó érzés volt, hiszen az egész csapat munkája kellett hozzá sok-sok héten keresztül.

8. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 3

9. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak? internet a barátom, de pontosan ezzel kapcsolatban még tájékozódnom kell. Tehát a hol-lal kapcsolatban érdeklődni fogok klánon belül. A mikor-ral kapcsolatban: az aktuális raidet megelőzően megnézem/elolvasom a taktikát.

10. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak? jelenleg az új kiegészítő indulását követően fogom frissíteni az ismereteimet. Most is van már több leírás a változásokat illetően, de biztossá úgyis csak az élesítés után válik minden. (ismerve a Blizzardot)


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) igen

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja Írta: Remii.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29584

Like.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Remii
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29587

Részemről támogatom, gyere. Remélem sikerül majd heti 2 raidre is jönnöd, de kezdésnek jó lesz 1 is :)

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Remii
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29590

Alapvetően rendben van. Bár én azért egy picit aggódom azon, hogy túl sok healerünk lesz...

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Remii
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29592

max bevezetjük a tarcsit..nem újdonság a wowban, hogy ha túl sok az online adott roleon, akkor valaki nem fér be. :/

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Remii
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29593

Akkor már inkább dps-eljen, ne maradjon ki senki. Egy fél dps is jobb mint egy kispados ember.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Remii
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29594

Szia

Jelenlegi Tanksitting build helyett próbáld meg rászoktatni magad a fistweaving raidhealre.
Több szempontból is:
1. Tanksittinget nem fogod bírni manával hosszabb fight okon, a monk nem erre van/lesz kitalálva, sem lifecycle.el sem crane-el, sem teával.
2. Fistweaving raidhealben olyan buildje van ami nagyon managazdaságos, nagyon effektív, folyamatos, csak nem könnyű.
A tankhealt meg kell hagyni a paladinnak,shamannak.
Nyilván az 5 fős M+ más kategória. Csak egy vélemény egy régi motorostól.

Üdv,
Swefy

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Remii
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29595

Mikor motorozol vissza raidelni velünk?

Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29599

Jaja Swefy, itt a helyed :)

A healer kérdésben, most nézem a BFA roster-t, 50% feletti emberekre szűrve, akkor 2 main spec healert látok (Broken és Sisak). Rajtuk kívül Sinismo volt, aki azt mondta inkább healelne. Szóval a dps offspec erősen ajánlott, de simán elfér még 1 healer szerintem.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Swefy
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29600

Nemrég még Monsi több volt, mint 50%. Tippre Kassyndra is healelni fog. És Alaszka is kacérkodik a gondolattal, hogy visszatér.
De tényleg akkor derül ki, hogy hogy is állunk, ha elkezdődik az első raid.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: törölve
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29601

meg hát kieg eleje van, ilyenkor mindenki jatszik, novemberben mar ugyis fly lesz a healer :D

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.194 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum