locked Gorhannain - mage jelentkezés [elfogadva]

Több
5 éve 8 hónapja #29521

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje: Gorhannain

2. Mainspec/offspec: frost (off: a másik kettő :))

3. Mikortol raidelnel velunk ill be akarsz-e lepni a guildbe: szívesen belépnék, raidelnék, amint lesz újra raid

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit? általában kiegenként maint váltok, mage main karim még nem volt. Szepti mondta, hogy ez a class esetleg még elférne Nálatok. 


5. Total time played (level 110 és összesen külön): 1 nap 13 óra. 110 boostolt kari

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:  szinte mindből van (főleg Ragnaroson). Legion mainem: Preyer
További korábbi karik (teljesség igénye nélkül) : Tutijolesz - rugó, Dronner - pap, Bosszúálló/Boszi/Gaiandias - paladin, Pawtsi - monk

7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz: új a kari, csak RF-ben voltam

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:  képet beszúrni nem tudok, bocs, de dbm, recount, titan panel és grid a legemlítendőbb addonom, plusz weakauras 2 (tbh ez utóbbi még gyerekcipőben)

Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb: Sz. Szabolcs, közszférában dolgozom, 40 vagyok

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: a kettő tarthatónak tűnik

3. Gondot okoz a késői raid end? (alt. ejfel) nem, sőt, kifejezetten jó 

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában? van, néha az asszony :)

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)?  66-90fps

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed? Elvileg nincs, néha a gyerkőcök miatt lehet, hogy kell pár perc afk, de nem hiszem, hogy gyakran.


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet: Szepti ajánlotta, én is Veszett Hordás voltam :)

3. Hogy találtál rá a guildre: Szepti ajánlotta

4. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál? Vanilla óta, HC-ban amit lehetett (persze Vanilla Naxx kivételével :)).

5. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért?  Karazhan, Black Temple - harcok változatossága miatt - Antorus - legnagyobb kihívás jelenleg :) 

6. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le) sokban, Veszett Horda a legmaradandóbb, ill. legutóbb Vivid. Ez utóbbiból nem léptem ki az eddigi mainemmel, de a guild gyak megszűnt (a raider karik átmentek egy másik guildbe, ahova nem szerettem volna tovább menni)

7. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít) 21400 achievement point, Atiesh kivételével valamennyi legendary fegyó FOS, Field medic ;)  Ahead of the Curve: Argus the unmaker (09.01.18)

8. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: nem okoz gondot, 5.

9. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak? youtube, illetve ahol a guild javasolja (sokszor van többféle tax, nem mindegy, melyiket ismeri az ember). Raid előtt.

10. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak? icy veins ill. ahol a tapasztaltabb kollégák javasolják ;)


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) igen

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29523

Szia!

Köszi a jelentkezést. Részemről rendben van.
Kérj egy invet bármelyik raidertől vagy officertől!
A többi meg majd a BfA raideken úgyis kiderül.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gorhannain
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29525

DRONNEEEER :D

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gorhannain
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.095 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum