locked Jelentkezés a guildbe [elutasítva]

Több
5 éve 8 hónapja #29474

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje:   worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/remény

2. Mainspec/offspec:  Ww/Bm

3. Mikortol raidelnel velunk ill be akarsz-e lepni a guildbe:  Minél hamarabb

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit?  Régrbbi contentbe nagyon megkedveltem 

5. Total time played (level 110 és összesen külön):  Total 5 nap 19 óra 110 es en 2 nap 12 óra

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre: worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/slötyk

7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz:  nincsen

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:


Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb:  Erhardt Ákos tanuló 19 éves

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente:  legalább 1 et

3. Gondot okoz a késői raid end? (alt. ejfel)  lehetséges a tanulmányok miatt

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában?  igen és nem 

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)?  60

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed?  a tanulmányok esetlegesen családi , baráti programok


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet:  Mert szeretnék egy összetartó csapatott fix raid időpontokkal

3. Hogy találtál rá a guildre:  Játékban láttam a hírdetést

4. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál?  Tavaly nyáron kezdtem  és ToS-t mint Antorust legyőztem heroicon

5. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért?  különösen nem volt olyan hogy kedvenc fight

6. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)  

7. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít)  Flying megszerzése amivel egyszelett a karaktereim fejlődése

8. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget:  3

9. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak? Főként youtube-on szoktam nézegetni videókat

10. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak? Icy-viens on főként vagy keresgélem a top guildek guide-ja it


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link )

Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #29483

Köszönjük a jelentkezést, de úgy érezzük, hogy nem találnád meg nálunk, amit keresel.
További jó játékot!

  kempf

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Flyinghawk
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.085 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum