locked Sinismo resto/enhanc shaman [elfogadva]

Több
5 éve 9 hónapja #29446

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje:  https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/nordrassil/sinismo  

2. Mainspec/offspec: Resto/enhanc.

3. Mikortol raidelnel velunk ill be akarsz-e lepni a guildbe: Amint kapok lehetőséget raidelnék és szeretnék a guildbe belépni.

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit? BC óta ez a mainem, akkor még alli oldalon raideltem és kellett a csapatba a sámán, főleg resto, az enhanc kveszteléshez kell elsősorban.

5. Total time played (level 110 és összesen külön): 142 nap, 5 óra, 7 perc / 5 nap, 19 óra, 20 perc.

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre: Nincs ilyen.

7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz: LFR-ben raideltem csak a Legionben, nem néztem logot.

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=213WoWScrnShot_062218_224.jpg


Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb: Ferinek hívnak, 36 éves vagyok, jelenleg promo producerként dolgozom egy kereskedelmi csatornánál.

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: A heti 2 raid nem okoz problémát.

3. Gondot okoz a késői raid end? (alt. ejfel) Nem.

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában? Természetesen van és használom is.

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)? 50-70 fps

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed? Nincs.


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet: A raidkezdés volt az elsődleges szempont, 2 kislányom van, akik mellett nem fér bele a korai kezdés. Illletve a heti 2 raid is vonzó volt, ennyi bőven belefér az életembe.

3. Hogy találtál rá a guildre: Wow progressen keresgéltem magyar klánok között és ott szúrtalak ki Titeket.

4. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál? 2006 február óta játszom, vanillában BWL full clearig jutottam az akkori guildemmel. BC-ben Brutallusig jutottunk a patch érkezése előtt, WotLK-ben pedig minden boss megvolt, néhány HC módban is. Utána tartottam egy hosszú szünetet, majd ezt követően csak casualként játszottam, csak LFR szinten ismerem a raideket.

5. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért? A BC-WotLK idejét tekintem játékos pályafutásom aranykorának, ekkor értem el a legtöbbet a játékban, belekóstolhattam milyen raidleaderként vezetni egy csapatot, WotLK-ben pedig azt, hogy milyen egy profi csapatban játszani.

6. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le) Vanilla: Easyraiders (BC elején feloszlott), BC: Whatever (a kieg végén, WotLK elején tartottam egy kis szünetet, mire visszatértem a csapat összeállt egy másik klánnal, aminek tagjaival nem akartam együtt játszani), WotLK: Black Ravens (Cataclysmmel felfüggesztettem a játékot hosszabb időre). Azóta a saját, egyszemélyes klánomban játszom.

7. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít) A vanillában és az első két kiegészítőben elért eredményeimre vagyok leginkább büszke, azóta a casualok életét élve komoly eredményt nem mutathatok fel.

8. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 4

9. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak? youtube, icy-veins

10. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak? icy-veins


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) Elolvastam és elfogadom.

Megjegyzés: Tisztában vagyok azzal, hogy a karakterem nem túl acélos jelenlegi állapotában és raidtapasztalatom is LFR-re korlátozódik. Ami mellettem szólhat, hogy voltam már hosszabb ideig raider, tehát nem okoz gondot a felkészültség és a raideri elvárások teljesítése. A másik ok, hogy így a következő kiegészítő előtt mindenki tiszta lappal indulhat és ezért is most jelentkezem hozzátok, hátha kapok egy lehetőséget.
Köszönöm, hogy elolvastátok.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa, Flyinghawk, törölve
Téma zárolva.
Több
5 éve 9 hónapja #29447

Szia!

Ha dps-elni kellene raiden, az okozna gondot? Mert mintha a healer létszám pont meglenne.

Egyébként ebben a kiegben már nem sok minden történik. Antorusba már nem járunk.
Az egyetlen fix  heti esemény a szerda esti Gul'dan mount farm. Ide viszont nem árt a 950+ gear.
Illetve ezen felül azért szinte napi rendszerességgel megyünk mythic+ dungeonokat. Abba te is be tudsz csatlakozni.

Az apply szimpatikus, szívesen látunk a guildben, de a healer spotot nem tudom garantálni.
Ha így is érdekel a dolog, kérj invet valamelyik raidertől vagy officertől.

Üdv:

  kempf

Téma zárolva.
Több
5 éve 9 hónapja #29448

Igen, ezt elfelejtettem írni, nem okoz gondot a spec váltás, amire a raidnek szüksége van, azzal megyek.

A mythic instázás is előre lépés lenne nekem, ha ne gond, hogy ezen a téren kezdő vagyok.
Amint tudok transzferálok, sajnos van némi fennakadás, a karakter transzfer felület szerint "caged pet" van a postaládámban, pedig nincs sem a postaládámban, sem a bankban, sem az inventoryban.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Írta: Sinismo.
Téma zárolva.
Több
5 éve 9 hónapja #29449

az elem spec is szóba jöhet? bár eleg casual guild vagyunk, de azért valamennyire jó lenne egy balanceolt setup, most viszonylag sok a melee, és 0 rogue 0 dk van, amiből még muszáj lesz szerezni/rerolloltatni, amivel tovább nől a melee szám, az meg kb BC óta igaz, hogy a fightok 90%a melee szopató.

(csak kérdem, valszeg nem lesz gond meleekent sem, de lehet optimálisabb a ranged számot növelni, ha neked mindegy)

Téma zárolva.
Több
5 éve 9 hónapja #29450

Minden további nélkül, ami kell arra talentolok. :)

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa, Flyinghawk
Téma zárolva.
Több
5 éve 9 hónapja #29451

Minden további nélkül, ami kell arra talentolok. :)
No, egy sorstárs :)

Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Írta: Flyinghawk.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: törölve
Téma zárolva.
Több
5 éve 9 hónapja #29452

Sinismo írta: Minden további nélkül, ami kell arra talentolok. :)

Régen én is így voltam vele, és váltottam enháról elementálra.
És lett a jó dps-emből egy gyenge közepes...

Ezt csak azért mondom, hogy valóban fontos, amit Fara ír, de ha nem érzed jól magad egy specen, akkor ne erőltesd. Inkább játssz olyanon, amit szeretsz.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: törölve
Téma zárolva.
Több
5 éve 9 hónapja #29453

Ja, és az M+-ról. Tipikusan 15+-os intákat szoktunk menni (tegnap pl. sikerült időre egy 21-es), de nem te vagy egyedül, akinek még új ez a műfaj.
Szóval időnként megyünk kisebbeket is. A gear-ed 10-es szint körülire már elég, szerintem.

Téma zárolva.
Több
5 éve 9 hónapja #29454

Healerként játszom vanilla óta (akkor még druiddal), szóval persze, szeretnék resto speccen maradni, de ha nincs rá mód és most van elég meeletek is, akkor elvagyok elementallal. De jön a BfA, ami esetleg változtathat a jelenlegi felálláson.

Téma zárolva.
Több
5 éve 9 hónapja #29455

Egy kicsit pont fordított a helyzet. Most mindegy, hogy milyen specen jössz, nincs már raid. M+-ba pedig lehet, hogy pont a healer az előny.
Viszont van egy BfA rosterünk, ahol látszólag pont ideális a healerek létszáma. Persze egészen pontosan ez akkor fog körvonalazódni, amikor eljön az első raid napja...

Ezt a topicot viszont lezárom. Jelentkezés elfogadva, csatlakozz, ha sikerült a költözés!

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.080 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum