locked Zedrock (Morty), MMhunter [elfogadva]

Több
7 éve 2 hónapja #27428

Melyik csapatba jelentkezel?
Mythic raid csapatba szeretnék jelentkezni.


Karakter info:

1. Karaktered armory linkje: eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Zedrock/advanced

2. Mainspec/offspec: MMhunter, egyelőre nincs offspec

3. Mikor érkeznél ide a guildbe:  2016.10.20

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit? Pandánál váltottam először melee-ről rangedre, nagyon megtetszett, hogy nem a Bossok bokáját látom és az oda becsapódó spellefektektől sem kapok epilepsziás rohamat. Jobban átlátom az egész fightot, szóval mondhatni rátaláltam a nekem megfelelő dps osztályra. draenorban is játszottam vele, akkor is és most is elégedett vagyok vele. 

5. Total time played (level 110 és összesen külön):  4 nap / 31 nap

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre: eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Mortys/advanced

7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz:

www.warcraftlogs.com/reports/6TpknwAKVHNM8Yv3

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:
otthonról tudom csak sajnos feltölteni, hamarosan megkapjátok.

Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb: Zoltán  33 éves, van egy kocsmánk Budapesten. Időm túlnyomó részét itt töltöm.
Elég sok vele a munka, főleg így az elején. Itt szoktam a klassz/taktik dolgoknak utána nézni, amikor van egy kis szabadidőm. Illetve tame-eltem egy kis virgonc retri palát is! :D

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: 2-3

3. Gondot okoz a késői raid end? (rendesen 24:00, de néha 0:30) nem, de azért előre bocsánat ha belealszok majd néhány trájba :)

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában? van és nem, szoktam is használni

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)? 80-90

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed? nincs, kivétel a kocsmai dolgok szólhatnak közbe néha, de esetek többségében szabad vagyok esténként.


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet:  pár régi guildtárs és barát játszik nálatok (Ybla. Lomlaka, Inokin és Skavenéket is ismerem)
Nem volt célom, hogy raider legyek, friendként eddig jól éreztem magam nálatok, de a srácok rábeszéltek, hogy jelentkezzek raidernek és menjünk együtt kifosztani a helyeket.

2. Hogy találtál rá a guildre: Lomalka és Ybla révén.

3. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál? vanilla óta játszom, szinte az összes raidet, persze voltak rövidebb-hosszabb kihagyások.


4. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért? Wotlk -es naxxramas tetszett a legjobban. Talán azért is mert vanillában nem volt lehetőségem lejutni az eredetibe, illetve nagyon tetszettek a boss mechanikák.

5. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le) legutolsó klán ahonnan hozzátok érkeztem az  Acrid volt, ott játszottam együtt Lomiékkal.
Távozás oka pedig, hogy nagyon sok klántársunk abbahagyta a játékot és ezért elnéptelenedett a klán. Sajnos mivel van egy kis gond a névmemóriámmal az allis guildek nevére nem igazán emlékszem. Szkúzá..

6. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít)
Az egyik legmaradandóbb élményem az Wotlk-ban volt , amikor a csapatunkkal megcsináltuk az "undying" achit ,illetve hogy utána voltak olyan runok 10fősben, amikor 2 healerrel csináltuk végig. Igazából az ilyen kihívásokat , illetve teljesítményket értékelem a legtöbbre.
A legutolsót például Inokinnek és Laggeernek köszönhetem, ugyanis a héten a M+7 MoS-ban az első boss előtt otthagyott minket a healer és nélküle csináltuk végig négyen, két ládára :D

7. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 
4-5 , általában nem szokott gond lenni az angélus nyelv megértésével.

8. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak? icy veins, mmo-champion, youtube. lehetőleg minél több forrásra szoktam hagyeakozni. Általában munka közben szoktam utána járni a dolgoknak.

9. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak? icy veins, mmo-champion, youtube discord
Szinte napi rendszerességgel szoktam csekkolni a fenti oldalakat hátha változik valami , vagy talál valaki olyat , amire még nem jöttek rá eddig. 


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) igen

Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Írta: Zedrock.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa, Ino
Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27429

Ennek szerintem fuss neki még egyszer. Ennél részletesebb jelentkezéseket várunk, fejtsd ki a kérdéseket jobban, főleg ha raidelni szeretnél és nem friend rangra pályázol.
Fontos, hogy melyik csapatba akarsz jelentkezni, mert a hc csapat nem ugródeszka a mythichez. A képet se felejtsd el.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Yargoro
Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27430

Egy kicsit egyszerubb a helyzet mert Morty mar a klán tagja, és ismerjük, raidelt már velünk párszor.

Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27432

Én azért igazat adok Little-nek. Egy picit több részlet nem ártana.
Pl. tegnapról már van is raid log. :)

Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27433

annyit hozzatennek hogy ilyen esetekben lehetne az az elso mondat hogy guildtag az illeto, vagy valami, mert ha jon egy jovobeni jelentkezo es ranez a regebbi applikra, akkor azt fogja latni hogy volt aki ilyet adott be. persze el lehet olvasni a tobbi kommentet, de akkoris. :)
regebben minden ilyen jellegu jelentkezo komolyabb cuccot dobott azert ossze, megha nem is uberreszletes jelentkezes-csodat, de ennel azert tobbet. vagy ne kerjunk egyaltalan applit ilyen esetekben, mert ez kb a folosleges kategoria ebben a formaban. de ez mar picit tulmutat ezen a topicon meg nem is Morty hibaja.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Ybla
Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27437

Egyetértek Skavennel, tök felesleges olyantól applyt kérni, akit már ismerünk, tudjuk, hogy nagyon ügyes, felkészült versenyző, mint amilyen Morty.:) Sokat raideltem vele, támogatom, hogy a mythic csapat tagja legyen:)

Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27438

Na haragudj Ybla, de én nagyon nem így látom.
Lehet, hogy páran jól ismeritek, de hogy pl. ti együtt raideltetek, azt én csak most tudtam meg a te kommentedből. Én is voltam vele pár instában és az ég világon semmi kifogásom ellene. De szerintem sokan nem ismerik még a csapatból.

Szarva vagy Jynx is képes volt írni egy normális apply-t, pedig ők is itt voltak már a guildben, amikor raidelni jelentkeztek.

Az, hogy van ismerőse, nyilván nagy előny. És az ismerősök támogathatják a felvételét, ahogy te is tetted. Tökéletes.
De ettől még legyen egy normális apply, hogy azok is alkothassanak véleményt, akik korábban még nem találkoztak vele.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa, Littleboy
Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27451

Ez az Kempf! Adjal nekik! Rend a lelke mindennek! :)

Morty! Tenyleg dobj ossze valami pofasabbat, mert ez igy silany. Ha mar kertek toled applyt az nezzen ki valahogy.

Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27458

Rajta vagyok.

Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27478

Hűű ez aztán szép apply lett. Részletes, minden dologra kitér az illető.
Legion óta játszom vele, ahogy rugóval is nagyon ügyesen játszik, úgy hunterrel is odateszi magát, szóval én támogatom.

Annyit azért hozzátennék hogy tamelésnek indult, elhúzták a mézesmadzagot előttem, de már láttam a láncot, nem lehet több 20 méternél, szóval kezdek félni.


„A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”
Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27480

Szerintem is jó egy szép Apply még akkor is ha már bevettük/ismerjük az illetőt.
Nagyon pofás is lett így már mindenki megismeri az illetőt valamennyire.

Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27483

Én addig jutottam, hogy kocsmáros. Az meg már az eredetiben is benne volt. :)

Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27485

Nem kocsmáros, csak van egy kocsmájuk és az idejének túlnyomó részét ott tölti:)

Egyébként én nem vagyok mythic tag, de játszottunk korábban együtt, támogatom.


Ne feledjétek gyerekek csak a puffin lekvár ad kitartást és mindent legyőző akaratot!
Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27487

Azért így sokkal jobban néz ki, köszi!

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.131 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum