locked Tanami - Paladin jelentkezés [elfogadva]

Több
7 éve 2 hónapja #27181

Karakter info:
Sziasztok!
Tanami, Holy paladin
1. Karaktered armory linkje:
eu.battle.net/wow/en/character/hellfire/Tanami/simple
2. Mainspec/offspec:
Holy, bár még nem túl régen lett 110, nagyon nem indultam el specializálódni gear/artifact szempontjából - ha jól tudom 7.1.5-ben jön az AK boostolás lehetőség a nagy kari után, akkor fog inkább eldőlni.
3. Mikor érkeznél ide a guildbe:
Ha elfogadjátok az apply-t aznap.
4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit?
A heal szerep mindig is közel állt hozzám (főleg a paladin által megtestesített képességek formájában), ráadásul igazi mindenes kari akinek a többi szerepe is élvezhető számomra.
5. Total time played (level 110 és összesen külön):
110-es szinten 4 nap, összesen 86 nap.
6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:
eu.battle.net/wow/en/character/hellfire/Shedra/simple
7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz:
-
8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:
www.kephost.com/images/2017/01/04/WoWScrnShot_010417_002542.jpg

Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb:
Attila, 35 éves vagyok irodai munkát végzek.
2. Hány raidet tudsz vállalni hetente:
Gyakorlatilag bármennyit.
3. Gondot okoz a késői raid end? (rendesen 24:00, de néha 0:30)
Nem, sőt kifejezetten előnyös a késői raidelés.
4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában?
Van, bár nem vagyok bőbeszédű, de a lehetőség adott.
5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)?
50-60
6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed?
UPC és Eon, volt már rá példa bár nem jellemző.

Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet:
Az utóbbi időkben (években...) csak tradechanel-es klánokban voltam, amiknek megvannak a maguk hátrányai, vonzó volt látni hogy hagyományos szűrést alkalmaztok felvételek elbírálása során .
2. Hogy találtál rá a guildre:
Ős Arathorosként valamennyire képben voltam mindig is a szerveren zajló élettel, aztán az FS!-en a hirdetés volt az ami idáig vezetett.
3. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál?
Nyílt béta óta, volt szerencsém MC-hez végig, majd BWL első bossa (sose láttam meghalni sajna akkoriban). Emberhiány miatt a végére csak AQ20/ZG20 maradt;
BC-ben BT elejéig minden, a vége volt csak ami kimaradt;
WOTLK-ban szintén volt szerencsém minden bosshoz;
Cata-ban Firelands-ig voltam aktív, utána hosszabb szünet következett, MoP-ban csak egy rövid periódusig voltam online (LFR)
WoD-ban aztán minden, jelenleg EN 7/7HC és ToV 3/3N
4. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért?
A régi Karazhan, wotlk össze instája (az akkori társaság hangulata miatt a leginkább).
5. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)
Huhh... Sokban :) Az elején jó pár a horda oldalon, folyamatos összeolvadások/felbomlások, BC-ben volt az első komolyabb és hosszabb (In Aeternum), de maga az alliance oldal nem nagyon volt szimpatikus így a WotLK-ban vissza a hordára (Angyalok dühe). Itt egészen Cata közepéig voltam, majd amikor egy nagyobb kilépési hullám után lecserélődött a klán nagy része abbahagytam a WoWot.
A közelmúltban WoD-ban tapasztalt visszafogott Arathoros horda aktivitás miatt kis kicsapongás a Ragnaroson (tauri 2.0...), majd jött a nagy ötlet: IRL ismerősökkel jól megmutatjuk mi hogyan is kell ezt (persze nem sikerült, ráadásul a többség ragaszkodott a szövetségesekhez). Mostanáig maradtam is azon az oldalon (Lángoló Egerek - ahol sajnos szintén jelen van az örök mondás: barátságra nem lehet építeni progresszív haladást, különböző igényeket nem könnyű összehangolni).
6. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít)
Raid szinten gyakorlatilag minden (régi) boss, ahol az adott fix csapattal gyakoroltuk be és küzdöttük magunkat végig az elejétől (nem a ma divatos ha nem megy hozzunk csilliárd ilvl-es pugot és majd leveri nekünk...)
Illetve az egyéni mókák: Brawler harcok, Endless Proving Groundsos eredmények
7. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget:
5
8. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak?
Dungeon Journal<Icy Weins & Wowhead<Youtube (pl fatboss)
9. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak?
Icy & Noxxic, ha specifikusabb a dolog akkor megnézek minden fórumot amit a Google kidob (és tesztelem őket természetesen :) )

Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link )
Igen

Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27183

Szia, koszi a jelentkezest!
Azt sajnos nem tudom eldonteni, hogy melyik csapatba jelentkezel es mindket csapatunk hirdet FS!-en :)
Van egy mythic csapat, ok heti 3x, mythic nehezsegen raidelnek 20 fovel es van egy heroic csapat akik normal es hc nehezsegen raidelnek heti 2x (kb.15 fovel).


*Minsa=Asmi=Navan*
Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27186

Üdv!
Kimaradt :) HC/Norm-ra jelentkeznék (bár elképzelhető hogy még oda is kellene egy kis gearelődés de az pikk-pakk meglesz - főleg hogy ma reset van)

Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27188

Koszi! :)
Nem maradt ki, sajnos eddig nem volt ilyen kerdes a jelentkezes mintaban, de most beraktam!

Ma este atbeszeljuk majd a jelentkezesed es sztem holnap valaszolunk. Addig meg lehet hogy jon majd egy-ket kerdes a tobbiektol is.


*Minsa=Asmi=Navan*
Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27201

Szia!
Elfogadtuk a jelentkezesed :)

Irtam neked egy privat uzenetet itt a honlapon a tovabbiakrol.

Koszi,
M.


*Minsa=Asmi=Navan*
Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #27202

Köszönöm a bizalmat, estefele jelentkezek!

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.362 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum