locked Gentina - Arathor [elfogadva]

Több
7 éve 7 hónapja #25950

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje:
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Gentina/advanced
2. Mainspec/offspec:
Disc/Holy
3. Mikor érkeznél ide a guildbe:
Akár már a napokban, de érdemben Legion launch-tól
4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit?
BC-ben csináltam még a papom. Akkoriban még az egyik legnehezebben felhúzható class volt, szeretem a kihívásokat. Próbáltam már tankolni csak úgy, mint ahogy a dps rejtelmeibe és próbáltam betekintést nyerni, de a heal az, ami nekem a legizgalmasabb volt mind közül.
5. Total time played (level 100 és összesen külön):
Total: 32 days, 23 hours. Level 100: 15 hours.
6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:
Mint láthatjátok, nem játszottam WoD alatt valami sokat, papot csak felhúztam, de nem raideltem vele. WoD main karakterem volt ez a sámán:  eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Celebrimbor/advanced
7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz:
Ezzel sajnos nem tudok szolgálni, az eddigi klánokban csak elvétve jártunk raidekre. Régebben többet raideltem, amikor még a társaság is jó volt. Ez inkább Cata és Panda időszaka volt.
8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:
Sámánom UI-ja csatolva. Kb ilyen stílusban játszom mindig.

Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb:
Nagy Domonkos vagyok, 20 éves. Angol nyelven tanulok közgázt Pesten, az International Business School intézményében.
2. Hány raidet tudsz vállalni hetente:
2-3
3. Gondot okoz a késői raid end? (rendesen 24:00, de néha 0:30)
Inkább a korai kezdés a para. Minél később, annál jobb.
4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában?
Előfordulhat, hogy néha nem, vagy csak nagyon halkan és szűkszavúan tudok megnyilvánulni a szobatársam miatt.
5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)?
Grafikától függ. Gamer laptopom van, optimális az fps-em.
6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed?
Egy-egy ZH, ha másnap van.

Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet:
Eddig csak olyan klánokban próbáltam szerencsét, ahol nem hc/mythic raidelés volt a jellemző. Szeretném kipróbálni ezt a fajta raidelési módot is. Nem szeretem a raideken való tökölést. Türelmesnek sem mondanám magamat, ha arról van szó, hogy valaki nem-odafigyelése wipeoltatja le a raidet. Szeretek haladni, ha már raid van. Ha játszunk, akkor játszunk. Ezt a szemléletmódot keresem, remélem jó helyen kopogtatok. 
2. Hogy találtál rá a guildre:
Ha jól emlékszem, még egy nagyon régi klántársam csatlakozott Hozzátok, és vele beszéltük. Azóta több taggal is szót váltottam tanácskérés ürügyén.
3. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál?
BC óta. Raidelni csak Cata raidelek, annak is talán a vége felé kezdtem; DS; MV; HoF; Tes; HM.
4. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért?
Nekem speciel a Heart of Fear volt a nyerő. Abban találtam aktuálisan a legtöbb kihívást. A pontos okát nem tudom. HoF nyújtotta a legnagyobb játékélményt eddigi raidelési pályafutásom során. Talán, akkor volt a legösszeszokottabb a csapat.
5. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)
Normál-orientált guildekben: Rigor Mortis, Tűzsárkány, Fehér Tigris, Ancient Warlords. Távozásomat legtöbbször a csapat széthullása idézte elő, jóllehet sokszor rá is untam a játékra. Azonban, amikor egy fasza kis összeszokott, állandó társasággal mentem (mint pl HoF-ba is), akkor nem éreztem unalmasnak egy pillanatig sem a játékot.
6. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít)
The Proven Healer achi és a 40. wave kihealelése.
7. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget:
5
8. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak?
Sajnos az eddigi klánokban nem voltunk rászorulva, hogy utánanézzünk bárminek is, mindig el lett mondva minden boss fight elején a tact a raid leader által. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem lehetett volna plusz munkát végezni, de nem éreztem rá soha késztetést. Ha neki akarnék fogni, youtube videókat néznék, illetőleg elolvasnám mit írnak icy-veins-en és wowheaden.
9. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak?
Icy-veins, youtube videók. De legtöbbször szimplán elolvasom a képességeket a spellbookban.

Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) El én! :)

Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
7 éve 7 hónapja #25951

Szia.

Érdeklődnék van esetleg shámán és papon kívül más karaktered? Írtad HoF volt a kedvenced, de csak papnál látom hogy egyetlen egyszer ölted ott a bossokat. Azon kívül nem találtam sok raid tapasztalatra utaló dolgot armoryban.  Normal alig, hc és mythic semmi.. Screenshotot pedig igazán lőhettél volna raid környezetből (casualoknak lfr is annak számít).   Ha pedig nemvagy türelmes, hogy tudnád elviselni a 100-2-300 wipet mythic bossokon?


„A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Írta: Caseryss.
Téma zárolva.
Több
7 éve 7 hónapja #25952

A türelem nem erről szól. Legyen 2-300 wipe, ha szükséges, de ne azért menjünk raidelni, hogy elpocsékoljuk ott az időt (ez alatt azt értem, hogy várunk x y emberre 5-10 perceket, mert afk, pihi időn kívül)... Valóban nem raideltem sokat, de jól játszok a karaktereimmel. Továbbá valóban, jól látod, hogy csak normaloztam, ami szinte alig valami, hc és mythic elhanyagolgató. Éppen ezért szeretnék végre komolyabb hangvételben nekifutni a dolognak. Karaktereimet tekintve van még egy 100-as warriorom, de azzal épphogy csak megléptem a szintet, azóta nem játszottam vele. Legion megjelenésével tervezek egy mage-t csinálni. Igazság szerint inkább caster beállítottságú vagyok, mintsem melee vagy ranged

Téma zárolva.
Több
7 éve 7 hónapja #25954

Hali, velem beszéltél ma napközben, örülök, hogy jelentkeztél. Nekünk healer és/vagy ranged dps kell elsősorban, szóval ha pap akarsz maradni, az is megfelel. Mage-ünk jelen állás szerint jópár lesz.

Egy trial pozíciót kaphatsz, írj rá bármelyik raider-re vagy officer-re.

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.127 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum