locked Krafgen Frost / Blood DK [elfogadva]

Több
8 éve 2 hónapja #25203

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje:   eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Krafgen/simple

2. Mainspec/offspec: Frost / Blood

3. Mikor érkeznél ide a guildbe:  Amint lehet

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit? Mert tetszik a játék stilusa, főleg mikor add fight van  és tudok a tankoknak segíteni összehúzni az addokat egy helyre (Gorefiend's Grasp). Elég sokáig főleg Tankoltam nemrég váltottam Frostra és nagyon tetszik, egész jól belejöttem.

5. Total time played (level 100 és összesen külön): Total time : 34 nap 14 óra 59 perc
          Time played :23 nap 7 óra 

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre: 
eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Zangara/simple
eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Vanted/simple
eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Hitmann/simple

7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz: 
Pug-os logot találtam ahol tankoltam 
www.warcraftlogs.com/reports/PpRrYWDjMnx...=36&type=damage-done

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:  most csak egy training dummy-sat találtam, később tudom pótolni raid-ből is.


Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb: Soldos Attila, 20 éves vagyok, IT gyakornok 

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: sajnos csak kettőt (Hétfő, Szerda)

3. Gondot okoz a késői raid end? (rendesen 24:00, de néha 0:30)  Nem

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában? Igen, és szoktam is használni 

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)? 30-40 között 

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed?  Barátnőm :(


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet: Szeretnék aktívabban Raidelni mint eddig. Korábban már jelentkeztem hozzátok, azóta úgy érzem hogy sokat fejlődtem és szeretném magam kipróbálni egy komoly guildben is, ha megkapom rá a lehetőséget. 

2. Hogy találtál rá a guildre: Naderben keresztül 

3. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál? Cata óta játszok eleinte főleg Casual-ként, WOD-ban komolyabban kezdett érdekelni a Raidelés HFC Normál (9/13) és HFC HC (12/13) de Archi-t veletek. :) 

4. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért? Archimonde mert kellően összetett fight.

5. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)
Ancient Warlords - Guild Master stilusa miatt
A jó a rossz és a loot - jobb progrest szerettem volna
Fehér Tigris - HC kontent befejezése után nincsenek Raidek  

6. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít) Normal Archimonde kill (Progres)

7. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 4

8. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak?
icy-veins.com és youtube Fatboss videók

9. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak?
icy-veins.com minden patch után 


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link )
igen

Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
8 éve 2 hónapja #25206

Nekem jobban tetszik ez a jelentkezésed, mint a korábbi.
Gearedet elnézve upgrade-elni még bőven van mit. De legalább az enchantok megvannak. Illetve vannak craftolt cuccok is. Ez pozitív.

Miért Frost és nem Unholy?

Téma zárolva.
Több
8 éve 2 hónapja #25207

Hogy állsz a legendary gyűrűvel?
Az UI-dhoz kérnék egy kis magyarázatot, hogyan használod a skilleket? (Látom a billentyűzet felső sora van bebindelve Ctrl-el és Alt-al)
Level 100-as talenteknél mindíg defilet használsz, ha nem, akkor mi alapján döntesz?
A barátnő kitétel mit jelent a raiden részvételed szempontjából? Előfordul (gyakran), hogy raid közben le kell lépned?
(Ja és a kérdésektől ne rettenj el, kiváncsi vagyok, nem g…ci)


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Írta: Dögrovás.
Téma zárolva.
Több
8 éve 2 hónapja #25209

Hello!

Armory alapján annyit kérdeznék hogy blood talenten a glpyh választásod miért ilyen érdekes?
A shifting presences-re és a tranquil grip-re gondolok.

Köszönöm a választ előre is.

Téma zárolva.
Több
8 éve 2 hónapja #25210

Sziasztok, köszi a kérdéseket és az észrevételeket. A válaszaimat lásd alább.

Kempf : Köszönöm igyekeztem jobban kitölteni, mint múltkor. Az Upgrade folyamatban van mostanában sokat altoztam emiatt nem volt a Valor minden héten kifarmolva. Kipróbáltam az Unholy-t is de a jobb AOE miatt a Frost-nál maradtam.

Dögrovás: 16/33 chaos tome van meg. A fontosabb skillek rá vannak téve a Razer Naga gombjaira, de még dolgozok rajta és variálom a Bindeket. Defile-t akkor használom amikor nagyjából egy helyben maradnak az ADD-ok és a Boss. Sok mozgás esetén Necrotic Plague-t használom. A barátnő kitétel annyit takar, hogy miatta nem tudok 3 Raid-et vállalni. A heti kettő az menni fog. 

Kaellial: Igazad van tényleg fura, PVP-zni voltam egy kicsit és ott próbálgattam a talenteket és a Glyph-eket és úgy maradt.

Téma zárolva.
Több
8 éve 2 hónapja #25214

Részemről támogatom, a gear szerintem viselhető, a skill-t meg meglátjuk.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
Téma zárolva.
Több
8 éve 2 hónapja #25215

A jelentkezést elfogadjuk. Gyere, amint tudsz!

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.127 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum