normal Marksman Hunter 5.2 patch után

Több
11 éve 1 hónapja #14505

Ugy néz ki a legtöbb és legnagyobb buffot az MM hunter kapja a patchben, én keveset játszottam MM ként.
de mindenképp ki akarom próbálni, elsőre a survot cserélem le.
Mistake vagy Leva nem tudom mennyire ismeritek az MM-et de nálam biztos jobban ha van időtök meg kedvetek írhatnátok róla milyen tapasztalatok voltak eddig ill. ha kipróbáljátok ti is milyen különbséget láttok.
Főleg érdekelne az h reforge, gemelés szempontjából változik-e valami.


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14512

Mivel teljesitmény orientált vagyok általában azon a specen játszom, amivel a legnagyobb dps-t lehet tolni, ebből a szempontból viszont szegény MM LK content óta el van maradva. Nyílván ezért a buffok.
Én mindenképpen ki akarom próbálni, főleg mert irigylem a warriorok second windjét, a chimera shot pedig (amit úgyis CD-re tolunk) elég szép selfhealt jelent.
Amúgy már nem olyan macerás a rota, mint annó volt:
Chimera CD-re,
Arcane ha van sok focus,
BL vagy RF alatt arcane helyett hardcast Aimed
és 20 seces időintervallum alatt legalább 2xsteady egymás után a haste buff miatt.

Reforge egyelőre maradt a 9,09% minimum haste amit össze kell hozni 4-es tier bonus mellett, ahhoz, hogy 1,4s körülre kerüljön az aimed (BL és RF alatt), a továbbiakról még nincs infó.
500-as ilvl mellett - miután kiraktam hit és exp cap-et - (szinte) mindent haste-re reforgoltam, ezzel ~4100 körüli haste rating jött össze. majd meglátjuk mire elég.
Gemelés még mindig agi prio.

glyphek: chimera, aimed, disengage

persze ez még mind elmélet, mert még töltöm le a patchet :)


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14514

Mistake írta: Én mindenképpen ki akarom próbálni, főleg mert irigylem a warriorok second windjét,

Amit PvE-ben senki sem használ. :)
Na jó, ez nem igaz, Brawlersben jól jött, de egyébként raideken nincs olyan encounter, ahol használható.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14515

De igen. Warrior tanknak jó a Second Wind, és én használom is. Különösen Blade Lord-on OP. Most 5.2-ben javultak az opciók, de még nézegetem hogy az Enraged regen vagy az impending victory jobb lesz-e.

Amúgy szólózáshoz is a legjobb a Second Wind. És bocsi hogy off-topic.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14516

Naderb írta: De igen. Warrior tanknak jó a Second Wind, és én használom is. Különösen Blade Lord-on OP. Most 5.2-ben javultak az opciók, de még nézegetem hogy az Enraged regen vagy az impending victory jobb lesz-e.

Amúgy szólózáshoz is a legjobb a Second Wind. És bocsi hogy off-topic.

Tank specen lehet, hogy van létjogosultsága, DPS-ként nincs - és úgy általában, a kisebb gyógyítások sem számítanak olyan sokat.

Furyn 4.5 secenként tolom a Bloodthirst-et, ami 1% hp-t ( ez 4.500 hp nagyságrendileg ) gyógyít(ana, ha van mit épp), a Chimera Shot jobb, 9 secenként 3%.
Viszonyításképpen egy masszív és folyamatos raid-sebződéses környezetben ( amilyen Empress HC ), 12 perc alatt a log szerint gyógyítottam magamon HS-el 299K hp-t, Impendinggel 289K-t, Bloodthirst-el 240K hp-t.
Azaz mondjuk viszonyításképpen a Chimera Shot nagyságrendileg HS-nyit healol majd várhatóan, hasonló szituációban.

Az Impending talán Blade Lordon kívül, ahol nincs ellenfél a közelben, mindenhol jobb raiden DPS-ként, és szerintem tankként is. Elegon HC-n 130K-t healolt rajtad legutóbb, konkrétan 3x került fel a 7.5 perc alatt össz - vissz rád.
A IV-t ennyi idő alatt potenciálisan lehet használni 15x, jól használva ez simán kenterbe veri azt a 130K-t ( és növeli a DPS-t is ).
Nagy előnye az IV-nek, hogy akkor használod, amikor csak akarod ( hacsak nincs CD-n ), és a fightok döntő többségén valamit meg tudsz ütni vele. Van rage igénye, de sokkalta effektívebb; se DPS-t, se tankot nem szokás 35% alatt hagyni 4-5 secen túl, mert hajlamosak elhalálozni. És ilyen esetben is egy IV ütéssel 3 ticknyi healt szerzel.

Azért, hogy offtopic is maradjak, meglepne, hogy ha a Chimera Shot túl sokat jelentene; úgy, hogy CD-re lesz tolva, egy fight alatt jellemzően 200-300K -t fog csak healolni ( ami jó, de ennél sokkal-sokkal többet hoz pl. az UD faji spece ). Tény persze, hogy minden kicsi számít.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14520

utoljára én is (ha jól emlékszem) ICC-ben raideltem MM builddel, Pandaban még nem, de természetesen megprobálom újra. Gemelésben, reforgeban nincs nagy különbség, de gyorsan még utánanézek, hogy hit/exp után crit vagy haste, de utolsó tuti a mastery

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14523

A másik ok a rage költség ami miatt a Second wind-et használom, mivel az nem hogy rage-be kerül, hanem rage-et ad. Ha már nézted az Elegon HC logot, minden lehetséges rage-t shield barrier-be toltam, ami hatékonyabb magas vengeance mellett, bár nem heal, hanem absorb.

Mindenesetre 5.2-ben én is újra fogom csekkolni, hogy melyik fight-on melyik lesz jobb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14524

Naderb írta: A másik ok a rage költség ami miatt a Second wind-et használom, mivel az nem hogy rage-be kerül, hanem rage-et ad.

Azt csak akkor ad, ha stun / immobile effekt ér.
35% hp alá eséskor jön heal, stun esetén rage, ha a kettő egyszerre következik be, akkor mindkettő.

De mióta már Garalonnál is megcsinálták, hogy a Stomp stun-ja nem proccolja a 2nd windet ( legalábbis pár hónapja néztem, és fixelték sajna, lehet, hogy ez egy BUG volt, és azóta megint jön ), ezért rage-t raiden ebből nem kapsz sehol tankként ( talán protectorson a lightning trapre esetlegesen, ill. empressen lehet, hogy a fear is proccolja, de ezeket tankra úgy se dobja ki ).

Utolsó szerkesztés: 11 éve 1 hónapja Írta: Classrun.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14525

kis korrekció: chimera glyhp-el 7% heal,
másik glyph pedig +10% bejövő healing ha életben van petem.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14563

Focus dump-ra egyelőre nem egyértelmű, hogy az Arcane Shot vagy az Aimed a jobb, ezt mindíg próbálják variálni, valószínüleg tesztelni kellene, hogy egyértelmű legyen. Esetleg Thrill of the Hunt talentel az arcane felé billen a mérleg és akkor kicsit izmosabb az aoe is, ami eleve jobb mondjuk mint BM-en a bombardment miatt. Survi aoe-t persze nem éri el így se, szóval ahol sok aoe van ott továbbra is az lehet a nyerő. Persze ez csak elmélkedés részemről :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.077 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum