normal BM Hunter Pandariában

Több
11 éve 1 hete #14987

Összefoglalva az elmúlt napokban EJ hunter szekcióban lezajlott theorycraftolás végeredményét:

A Haste az új Crit !!!

Vagyis ha van ToT-os fegyód, RPPM-es trinketjeid (valoros kivételével mind az!), akkor stackelni kell a hastet mint a hülye.
(nyílván nem a crit rovására, de akkor jó ha haste kb annyi mint crit, esetleg magasabb)
A válasz a fegyverek megemelkedett alapsebzésében és az RPPM-es trinketek gyakoribb proccoltatásában rejlik.
Akit részletesebben érdekel a téma, az olvassa vissza EJ-n az utolsó 2-3 oldalt.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #14996

PTR-ből 2 fontos és fincsi hunteres dolgot bányásztak ki:

Beast Cleave, cleaving for 75% damage, up from 30% damage.
- BM aoe buff (nagyon helyes)

Blink Strike being reworked to a passive talent; it will increase the damage from pet basic attacks by 50%, will let them be useable from 30 yards and will instantly teleport the pet behind their target
- Blink Strike-ot átdolgozzák: passziv talent lesz - növeli a pet sebzését, 30yardról is tud ütni, és magától teleportálgat

Várom, hogy valós változások lesznek-e - a Blink Strike-ra pl kifejezetten kiváncsi vagyok.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 napja #15006

Tesztelés szerint (SimC és Femaledwarf) az új Blink Strike komoly dps buff a BM hunternek.
Survinak viszont még mindig a MoC a jobb.

Új fegyver, tier15 (főleg hc), és RPPM trinketek esetén a 3:2:1 Haste:Crit:Mastery arányra kell törekedni.
(ami azt jelenti, hogy nyugodtan elreforgolhatod összes masteryt, mert az alap mastery+raidbuff+amit nem tudsz leszedni reforge-al, az pont elég lesz a fennti arányhoz).


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #15218

Hát ez roppant érdekes.
A tegnapi Horridonos tryokból kiindulva elkezdtem játszadozni a haste-el Femaledwarfban.
Most úgy vagyok gearelve, hogy sárga socketekben agi-crit, mastery->crit reforgolva.
Ha bármit változtatok ezen - 1-1 gem cseréje vagy reforge variálása - akkor csökken a dps-em.
DE ha MINDEN sárga socketbe 320 hastes gemet pakolok, mastery -> haste reforge ahol csak lehet, akkor a végén +dps jön ki. Nem sokkal több ugyan, de ha azt vesszük mennyi agit-critet vesztek a narancs gemek cseréjével, mindenképpen érdekes. (agi-haste gemekkel nem jön ki, csak full haste gemekkel)
Azért is érdekes, mert a BM-nek a haste nem valami jó stat és mégis.
Valami csak lehet abban amit EJ-n kisütöttek. Már csak még 1 rppm-es trinket kéne.
Mindenesetre hétfőn kipróbálom ezt a hastes buildet single target bossokon is.

Update: találtam a bankban egy kesztyűt meg egy bracert, ezeket magamra aggattam, még 2x fullra átgemeltem meg átreforgoltam a geart (nem akarom összeszámolni mennyi pénzbe fájt ez ;)), de most a kiinduló állapothoz képest femaledwarf-os szimulációban +1500 dps-t tudtam kicsikarni.
(ez most kb úgy néz ki, hogy 7,5k crit, 8,4k haste, 2,6k mastery)
majd meglátom mire elég...


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!
Utolsó szerkesztés: 10 éve 11 hónapja Írta: Mistake.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #15326

Tegnap kiesett a Lei Shen-es trinket ( http://www.wowhead.com/item=94532 ), és mivel ez már rppm-es, gondoltam kipróbálom a shado-panos helyett.
Ez a trinket azt csinálja mikor proccol, akkor megnézi, hogy haste-crit-mastery közül melyik a legmagasabb, és a 2 kisebbet lenullázva az értéküket hozzáadja a legnagyobbhoz.
Futtattam pár szimulációt, abban az a variáció a legjobb, hogy crit egy hangyafasznyival több, mint haste, hogy mikor proccol a trinket, akkor crit legyen belőle.
Ez még úgy okés is lenne (vicces 60-70% crittel puttyogtatni), de Horridonon pl gáz lenne, hogy proc alatt ezer évig tart végigcastolni egy cobrashotot, úgyhogy majd meglátom:
ha bemehetek első bossra és esik trinketem akkor - mivel az BIS, akkor azt használom,
ha Mégöt valamiért nem tud menni Horridonra (múlt héten én voltam, most neki is legyen killje), akkora oda reforgolnom kell,
de a többi bosson majd kipróbálom mit tud.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #15331

Mistake írta: ha Mégöt valamiért nem tud menni Horridonra (múlt héten én voltam, most neki is legyen killje), akkora oda reforgolnom kell,
de a többi bosson majd kipróbálom mit tud.

Igazság szerint mennék elsőre is meg a 2. ra is, mert Jin'rokh-on az 5 vagy 6 hc killböl 1x voltam Horridon meg opcionális mivel nem voltam a first killen mennék oda is.
Aztán majd meglátjuk mi lesz. nekem a prior lista /meg ugye a huntereknek az
ugy néz ki hogy
1. Iron Qon
2. Jin'rokh
3. minden más.


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #15332

Mégöt írta:

Jin'rokh-on az 5 vagy 6 hc killböl 1x voltam

Erősen kettőnek tűnik az az egy.
Összesen 5 kill volt eddig, abból 3-2 arányban osztoztok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #15335

Classrun írta:

Mégöt írta:

Jin'rokh-on az 5 vagy 6 hc killböl 1x voltam

Erősen kettőnek tűnik az az egy.
Összesen 5 kill volt eddig, abból 3-2 arányban osztoztok.

aham igen tényleg csak az egyiken nagyon korán meghaltam ugye és azt nem számoltam:PP


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #15338

akkor en meg egy killen sem voltam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #15344

Lesből megtámadtam egy target dummy-t az új trinkettel és az emlitett 'crites' builddel (critem kb 50 ponttal több mint a haste ;)).
Trinket proccal 10% haste buff nélkül, survi talenten 2 sec a cobra shot >_<
Szóval Horridonra, Tortosra, addozós Primordiusra használhatatlan (vagyis át kell haste heavyre reforgolni előtte és úgy talán).

Bm-en viszont annyira nem gáz. 10% haste buffal (ehhez nem nyúl a trinket proc) 1,82sec a cobra.
Ha focus fire van rajtad (ahhoz szintén nem nyúl), akkor pedig 1,4sec. Az teljesen tartható.
Szóval kiváncsi leszek élesben mit teljesit.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15765

Tegnap este teszteltem a BM ágat Councilon, de végülis a Survi mellett teszem le a voksom.
Nem az aoe miatt, abban BM elég erős lett, hanem a sűrű addozás miatt - rangedként prioba ki kell fordulni minden addra és sok dps-t vesztés amig a pet oda-vissza futkározik a célpontok között. (többször kell targetet váltani, mint a Blink Strikes teleportálós CD-je, márpedig pet nélkül lófasz sebzést csinálunk).
Na meg pont jó, ha add alá dobott fagyi csapda procolja a lockandloadot.

Pull után kb 15 sec-el rakja ki a Frostbiteot, én addig nem lövöm el a dúrvítókat, sőt amikor Skaven visszaszámol magamhoz hívom a petem és átállok autoshotra. Inkább, mint valami proc miatt ne lássam a kék nyilat a fejem felett :)
Amikor aztán látom, hogy másra került, akkor target Malak és mehet a Stampede.

Mégöt - nekem azért harap nagyobbat a petem, mert orc vagyok, és több az agim meg az attack powerem, amiket Bestial Wrath alatt még tovább növelek engineering tinkerrel, meg orc raciallal.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15766

jah közbe rájöttem én is h ez az egyik dolog a masik meg az h megneztem h kurva hamar elfogyasztja a focus pontjait a pet és rájöttem h bekapcsolva maradt a gyorsfutás ami ugy egyböl 30 focus minusz ahogy letelik a cd azt kikapcsolva maer tudtam közeliteni egy kicsit:)


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo
Utolsó szerkesztés: 10 éve 10 hónapja Írta: Mégöt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16004

******************************************************
ide mindenki képzeljen valami nagyon csúnya dolgot,

ezt kivántam annak a developernek aki az alábbi dolgot kitalálta huntereknek a kövi patchre:
Readiness now finishes the cooldowns on Rapid Fire, Feign Death, Deterrence, Disengage, and Camouflage when activated (was all Hunter abilities with a base cooldown of less than 5 minutes).

Magyarul egyedül a rapid firenek szedi le a CD-jét, ami dps spell, vagyis teljesen kinyirják a hunter burst-öt.
(10 sec a Bestial Wrath, ez alatt jól időzitve a readinesst, 3-4-et is eltudtam tolni a fő sebző skilljeimből - így, hogy a readiness már nem szedi le a CD-t róluk, ez már nem fog menni...)

Persze biztos a PVP-sek sirták ki maguknak, hogy nem tudják megölni a huntereket, de könyörgöm akkor kompenzálják valamivel a kiesést a PVE rétegnek.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16005

kompenzálják: köv patchbe befoghatsz csigát is:PPP :)


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16031

Hétfőn (+szerdán) nem leszek.
Nem tudom Mégöt hogy szoktad, de logok szerint igen hatásos a survi durumu jégfalaira.
Én úgy szoktam, hogy mikorra kirakja a falakat maxon legyen a focusom és gyorsan feldotolom multishotos serpenttel az összes (távolabbi) falat és csak utána kezdem nukeolni a közelebbi falat.
Alapból én a piros sugárba vagyok osztva, oda is előny az explo (meg a lockandload), mert ha várnom kell amig pet ide-oda rohangál az nem kifizetődő ennyi targetváltásnál.
(és mivel a sebzésem nagy részét nem a pet adja, így passzivra téve, ráállítom-rajthagyom a bossra és nyugodtan eszegeti mert se a falak se a labirintus se a lézer nem bántja).


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16298

Hurrá!
Patch notes: Readiness has been removed.
....
.......
-_-

úgyis túl sok gombja volt a hunternek...janem
sigh.

Nem baj cserébe kaptunk egy kis stampede buffot, rövidebb disengage cd-t, meg a
deterrence CD-je 2 helyett 3 perces lett, viszont 2 charge-t kapott.
Ezt még nem tudom hogyan fogjuk használni, de majd kapunk a paláktól bubit meg spammelik belénk a healt, oszt jóvan.

Nem temetem a huntert, csak borúsan látom a jövőt. az utóbbi néhány ptr patchben folyamatosan nerfelnek bennünket.


és még a fegyverem se esik!!!444négy


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16299

Hát nem tudom az egyik legfontosabb cd-nket most elveszik, és nem adnak mellé max egy kis self mentő buffot. Megérteném ha a dps listákon a hunterek állnának hónapok óta az élen, de ez nincs igy. Ezt a nerf folyamatot nem tudom értelmezni.


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16322

ahahaha
Siege of Orgrimmar - Boss2 Loot1 Xbow - már várom :D

nézegettem az új set bonusokat is - elég érdekes:
bonus1: arcane shot és multishot 12seccel csökkenti a rapid fire CD-jét. Hát hacsak nem tesznek rá valami belső CD-t, akkor folyamatos rapid fireben leszünk?

bonus2:
Explosive shot 40% eséllyel nem használja el a lockandload charge-ot
Instant Aimed shot 50%-kal csökkenti a következő Aimed cast time-ot
Bestial Wrath alatt minden támadó képesség 2%-al növeli a te és a peted sebzését, ami 15x stackelhet fel - ez utóbbira kiváncsi vagyok, hogy mennyi ideig lesz rajtad, mert a 10seces BW alatt arcane spam mellett se lehet 15x castolni

Meg lesznek olyan trinketek amik minden bevitt sebzés után csökkentik a skillek CD-jét.

Szóval elveszik a Readinesst - vagyis béka segge alatt lesz a sebzésünk, amig össze nem szedjük a fennti bonusokat-lootokat.

Érdekes lesz.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #16448

Érdekesség az új patch notesból:

- The following Hunter pet abilities no longer cost Focus to use: Dash, Dive, and Charge.
Ez jó.

- Trinket, enchant, set bonus, and legendary meta-gem effects whose triggered effect benefits from haste no longer also have their chance to trigger the benefit from haste. Activation chances for those effects have been adjusted to compensate.
Na ez már érdekesebb. Ugye azért lett hirtelen fontos a haste mert sűrűbben proccolta a trinketeket, meta gemet, stb.
Ha ezt most kiveszeszik, akkor lehet, hogy megint gemelhetünk vissza critre?

Ja és 20%-os ToT nerf :D


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #16449

így valszeg igen, patch után újra crit>haste>mastery

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.179 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum