normal Általános összefoglaló

Több
11 éve 11 hónapja #9551

Resto dudut meg fogom csinálni, ha lesz lehetőségem kipróbálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #9553

Az affli lock frissítését bevállalom, ahogy időm engedni fogja. márpedig engednie kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #9554

Sp-t be tudom vállalni én is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #9555

Destro-t természetesen folytatom. Demora ha nincs jelentkező bevállalom.

Utolsó szerkesztés: 11 éve 11 hónapja Írta: Bernatella.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #9557

Dög, vmi statisztikát lehet egyébként kreálni az oldal látogatottságát illetően?

A class leírásoknál csak postok száma van, de erről a topicról pl írja, hogy mennyien nézték meg.
Úgy általánosságban kíváncsi lennék, hogy:
- a class leírásokat hozzávetőlegesen mennyien nézték meg
- a taktikákat kb mennyien nézték meg
- magát az oldalt nem regisztrált felhasználók mennyien nézik
- magát az oldalt nem regisztrált felhasználók milyen sűrűn látogastják
- ugyanezen adatok regisztált felhasználókra ( vagy regelt, de nem guild tag - ilyet nemtom, lehet -e csinálni )
Ha nem lehet a fentieket szétválasztani, akkor sincs gond, egy általános szám is elég.
Össz - vissz azért érdekelne, hogy mennyiben is mondható el az, miszerint ezt a tudást már eddig is nézegették mások, potenciálisan magukévá tették, stb., stb.
Persze csak akkor, ha van időd, ill. ezek viszonylag kevés melóval előbányászhatóak.
Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #9585

Mea Culpa a hunterleírásokért, beígértem volt mind a hármat, és csak egy lett meg...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #9586

Frost dk-t akarom majd frissíteni, ha lesz rá időm (és nem rerollolok monkra, bár ez utóbbihoz valszeg lusta leszek :)


*Minsa=Asmi=Navan*
Utolsó szerkesztés: 11 éve 11 hónapja Írta: Minsa.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #9595

Én is írhatok ilyet. Rhaival szerintem simán összerakunk csodálatos összefoglalókat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #9596

Feralt válalom tankot is dpst is (tankból csak az újat) kicsit késni fog mert ptrezni nincs időm de szünetben bepótolom.


\"Nem az az igazi hős, aki vakon harcol a jóért, hanem az, aki megízlelte a gonosz gyönyöreit és magától rájött, ellen kell annak állnia minden erejével.\"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #25492

Azt hiszem most, hogy Legion megjelenési időpontja "fixálva" lett érdemes lenne róla beszélni.

Én személy szerint mindenképp maradnék healer, de nem feltétlenül monk. Jelen állás szerint a monk elveszít egy csomó mindent (pl: interrupt, fortifying brew, diffuse nerf,  a tauntot elvették aztán visszaadták, nem lesz melee immunis viszont maradnak a melee dps skillek, a szobor talent lesz), nerfelik a revivalt viszont az összes raid cd-t is nerfelik, és a multitarget healeket is, és nem lesz spirit mint stat (érdemes megjegyezni hogy a renewing+uplift kombo elveszik és kapunk helyette egy 3 targetos healt -vivfy- és egy asszem 8 targetos healt -essence font-, ÉS rushing jade wind alatt az essence font 30%kal többet healel, szóval ha van végtelen manád kb ez a legjobb burst heal a játékban)

Szóval utánanéztem és majdnem minden más healer fórumon is sírnak az emberek, bár jelen állás szerint holy pala kötelező lesz, sámán továbbra is cd nagyhatalom, disco vagy olyan OP lesz hogy kötelező vagy olyan szar hogy nem fér be (vicces: blizz írta, ha nem tetszik a disco menj át holyra...), holypap, druid, monk meg amelyik többet healel az fog beférni (vagyis nem sok minden változik).

Nagyon érdekel a pap, ha a disco "olyan" lesz, 2 biztos nem fog beférni, de szerencsére a holy is jó lesz akkor sincs semmi veszve. És a sámán is tetszik, bár annak a fórumán is nagyon sírnak hogy ha spreadelni kell nem tud rendesen healelni, meglátjuk...

Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Írta: Brokenthorn.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Naderb

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #25494

Magam részéről maradnék warrior, nem feltétlenül tank. Gondolom többen is demon hunter-ezni fognak, lesz elég tank. Az új fury nagyon tetszik, remélem bétában ki is tudom majd próbálni. 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #25495

Én monk maradok! :D ugyanúgy Dps/Heal. :D Bár valszeg "valaki" nem fogja engedni, hogy off heal-jek, úgy akár írhatám, hogy dps/dps. xD


May the chi be with you! Always!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Írta: Suguha.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #25496

Ez egy nagyon finom célzás volt, Sugu, de azért megértettem. :D

Szép lassan nekiállhatunk egy táblázatban összegyűjteni, hogy ki mivel akar majd játszani. Csak hogy ne egy topicból kelljen összeszedni. De azért még mindig több, mint 4 hónap van a megjelenésig.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Suguha

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #25498

maradok kaszas :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #25499

Remélem jó lesz a Surv Hunter és akk bemegyek meleebe, ha nem akkor rugó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #25500

Itt a táblázat:
docs.google.com/spreadsheets/d/17Sh69iF1...XmQ/edit?usp=sharing

Mindenki töltse ki a magára vonatkozó részt, aki nincs benne, az kezdjen egy új sort és oda töltse ki magát. A K,L,M oszlopokat kéretik NEM piszkálni.
A B oszlop a legfontosabb, hogy mennyi esélyt látsz arra, hogy raidelj a Legion-ban.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #25501

Demon Hunter-t nem látom reroll opcióként (engem nem érint, csak szólok). :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #25503

Engem sosem érdekelt ha a pap épp szar, vanilla óta pappal healelek, nem szeretnék váltani.:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #25515

Köszi, Dög, a táblázatot és a javítást!

Csak félig-meddig tartozik ide, hogy az imént odakeveredtem a Subscription Payment History oldalamra. Végre volt bátorságom, hogy végezzek egy kis összesítést. Szóval 2005/02/12-vel indult az accountom és eddig 1.079,07 EUR-t (+ 14 db gamecardot) költöttem a szinte megszakítás nélküli, 10 éven felüli játékidőmre. :)

Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Írta: Colwyn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #25543

Aki próbálgatja a Legion-t az melyik szerveren van az Alpha-ban? (A Betal Leveling Realm 01-es szerveren van egy Demon Hunter-em Démonvadász néven, meg egy DK-m Dögrovás néven…)


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja Írta: Dögrovás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.239 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum