normal ULtraxion heroic - DS hc 4/8

Több
12 éve 2 hónapja #7032

Huhuuuuuuuuuu!!! Server 2. world 995. HUHUUUUUUU!!!!44444

Ultraxion hc kill


*Minsa=Asmi=Navan*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7033

Huhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, GZ


Doh.
Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Mlnrmt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7034

Na akkor íme a coming out-om jól.

Még a reset kezdése előtt ( azaz pl. Yorshaj HC-n, vagy Hagara HC 1st killen, de itt is, ezen a fighton is így volt ), írtam egy egyszerű makrót, ami az Inner Rage ( több HS ) + Heroic Strike-ot összekombózza.
Eddig ilyen nem kellett, furyn magam vezéreltem, de itt sokkal kevesebb a rage HS-re, a 2es setbónusz meg olcsóbbá teszi, szóval nem úgy, mint furyn, hogy inkább kivárok, és szituációsan használom, mondom menjenek együtt.
Lement Hagara, lement Ultra, furcsállottam is, hogy kicsit kevés a DPS-em, de mondom LFR-es setes cuccaim vannak, sőt, azon túl is van, ami olyan, nem para, nem is vagyok nagyon familiáris armson, meg hát így is elég jól versengtem a többiekkel, annyi baj legyen.
Most kíváncsiságból megnéztem Ultrán, hogy a sebzésem mekkora részét adta a HS, mert a logok alapján olyan 15% csak ebből szokott jönni. Előzőleg már néztem a fegyver proccot, a 4es setbónusz adta debuff uptime-ot, ilyeneket.
Észrevettem, hogy 0 db HS-t ütöttem. Egy darabig nem értettem, majd megnéztem a makrót, ahol láttam, hogy ezt szerencsésen elírtam, Heroic Strike helyett Heroic Strikek-ot, így azt sose ütötte a karakter. Ez kb annyit jelent, hogy Hagara nem enragelt volna, vagy, hogy Ultrán nyerek vele olyan 4-5K közötti DPS-t.
Végül is nem sok, de asszem egy darabig nem ülök le WoW elé, ill. még megyek egy LFR-t, ott megnézem Ultrát, hogy mi is a korrekt DPS ezen a specen ott, örülök, hogy a 2 first killre befértem, és elbír a raid ilyen noobokat, mint én. Elnézést, ha nem mentek volna le, akkor asszem, nem mertem volna elmondani ( na jó, elmondtam volna, de asszem egy darabig nem raideltem volna ), így csak annyit, hogy olyan prok-ból áll a raid, akik még el tudnak cipelni egy ilyen noobot is, mint én.
Ja igen, lábjegyzetben: Hagara ranked 104, Ultraxion 153. A World of Warriors is dying.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Classrun.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7035

Class :D


*Minsa=Asmi=Navan*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7036

lol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7038

a ranked nemtom hány feral druid cicában csépeli...

Amúgy én vagyok a hülye hisz a rohadt twilight nemtom minek van timerje azelőtt simám belehet menni macskába csak előtte 1seccel visszakell mennem maciba. így szem simán menne 30k felett.

Na majd következőre ezzel meg Class HSével kicsitt egyszerűbb lesz


\"Nem az az igazi hős, aki vakon harcol a jóért, hanem az, aki megízlelte a gonosz gyönyöreit és magától rájött, ellen kell annak állnia minden erejével.\"
Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: GaiaBlood.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7039

lol :D. Nembaj Gaia és Class, ha ti hozzátok magatokat a következő killen, mi slackelhetünk :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7042

vidi lesz?


\"Nem az az igazi hős, aki vakon harcol a jóért, hanem az, aki megízlelte a gonosz gyönyöreit és magától rájött, ellen kell annak állnia minden erejével.\"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7043

Itt a videó:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7045

Nagy Zg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7046

Gratula nektek izgultam h legyen meg még csütörtökön a kill
megintcsak kitettetek /kitettünk/ magunkért:)
sajna mar csak world 1000+ de nem baj:)


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo
Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Mégöt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7047

Este negyed egyig néztem a logokat, aztán lefeküdtem. Akkor volt fent a 14. try. Még éjjel is azon agyaltam, hogy hogy tudnék max DPS-t hozni a harcon. Reggel egyből azzal kezdtem, hogy ránézzek lement-e. A Renesis loggal összehasonlítva: Duesten és a 2 tank DPS-ben extra teljesítményt nyújtott, ha ez nincs, akkor a kill esélytelen. Skaven rankedje nagyon durva. GZ még egyszer!

Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Bernatella.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7049

Berna asszem nalunk mindig is jobban ment az hogy észböl meg háttérmunkából megoldjuk a bossokat minthogy tulgearelve megyunk és eröböl lebontjuk öket.
Tegnap is több ember többször is áttalentolt hogy ideális legyen minden a mi részünkre
igy meg is lett a kill


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7050

Aszta de durvák vagytok! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7051

Szép kill Gz


NE ESS KÉTSÉGBE, gondolj arra hogy mindig akad másik olyan ember aki még szarabb helyzetben van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7054

Mégöt írta: Berna asszem nalunk mindig is jobban ment az hogy észböl meg háttérmunkából megoldjuk a bossokat minthogy tulgearelve megyunk és eröböl lebontjuk öket.
Tegnap is több ember többször is áttalentolt hogy ideális legyen minden a mi részünkre
igy meg is lett a kill

Igen az nagyon durva volt :D Minsa is és Máté is lelépett, hogy áttegyenek 1-2!! talentpontot. Manith is talentolt bmre és ha jól emlékszem Skaven is talentolt vmit, én is 3szor talentoltam át :D


\"Nem az az igazi hős, aki vakon harcol a jóért, hanem az, aki megízlelte a gonosz gyönyöreit és magától rájött, ellen kell annak állnia minden erejével.\"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7055

Az alacsony DPS-eket viszont nem értem. Ha csak egy ranked 200-at csinálok az is 43k, ehhez képest a logban jóval kisebbek a számok. Majd a jövő héten kiderül.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Bernatella.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7056

Bernatella írta: Az alacsony DPS-eket viszont nem értem. Ha csak egy ranked 200-at csinálok az is 43k, ehhez képest a logban jóval kisebbek a számok. Majd a jövő héten kiderül.

Eléggé nagyok most a kasztok és specek közötti különbségek szerintem, ez az oka.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Caserys
  • Caserys profilkép
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #7057

Váó. Jól nyomjátok, csak így tovább fiúk lányok. :) + kis apróság. Jelen állás szerint magyarok közül a 6-ik klán vagytok progressben.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Caserys.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7059

Bernatella írta: Az alacsony DPS-eket viszont nem értem. Ha csak egy ranked 200-at csinálok az is 43k, ehhez képest a logban jóval kisebbek a számok. Majd a jövő héten kiderül.

Egyrészt te vagy az egyik legjobban gearelt kari a szerveren, másrészt ott a legendary, harmadrészt a lockok elég OP-k most, ez látszik szinte minden fighton. Én a ranked 92%-át toltam, ez tekintve hogy még 2-es set bonusom sincs t13-ból sztem nem annyira rossz, és tudtam volna még 1-2K-val többet tolni. De már várom a pwned-et Berna, mert az azt is jelenti hogy megtanultad hibátlanul használni a Heroic Willt ;)


*Minsa=Asmi=Navan*
Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Minsa.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.227 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum