normal Firelands 2/7

Több
12 éve 8 hónapja #2833

Két killel kezdtük az új content első estéjét. More to come!
Ééés...ez itt bizony a recruitment helye:
nagyon kellene nekünk egy ügyes main tank. Jelentkezzetek!

bethtilac_kill_omni


*Minsa=Asmi=Navan*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2845

Köszönet a türelmet a kimaradóknak, kösz a lootokért / grat a lootolásokhoz, biztosra veszem, hogy a Slash csapat ma ezt minimum megismétli ill. simán 'túlszárnyalja'.
Csak így tovább!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2846

Classrun írta: Köszönet a türelmet a kimaradóknak, kösz a lootokért / grat a lootolásokhoz, biztosra veszem, hogy a Slash csapat ma ezt minimum megismétli ill. simán 'túlszárnyalja'.
Csak így tovább!

Slash csapat 10től lesz 3 healerrel...


"Nagy hiba elõre számítgatni egy küzdelem kimenetelét, nem arra kell gondolnunk, hogy vajon gyõzünk-e, vagy sem. Hagyjuk a dolgokat természetesen folyni. A mi feladatunk, hogy ütünk a megfelelõ pillanatban."

Bruce Lee
Utolsó szerkesztés: 12 éve 8 hónapja Írta: Hirki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2850

Hirki írta:

Classrun írta: Köszönet a türelmet a kimaradóknak, kösz a lootokért / grat a lootolásokhoz, biztosra veszem, hogy a Slash csapat ma ezt minimum megismétli ill. simán 'túlszárnyalja'.
Csak így tovább!

Slash csapat 10től lesz 3 healerrel...

Első bosspullunk 10 után volt nekünk is, szóval addig simán el tudtok trashelni a pókig, vagy takarítani Shannox előtt, unlockolva a bosst, így mikor beesik a 3. healer, akkor neki tudtok ugrani egyből a bossnak, majd miután beütöttétek, akkor meg 5 perc alatt átmenni a másik bosshoz, ami előtt a trasht már beütöttétek.
A sok idő úgyis a trashelésen megy el, ha ezt addig megoldjátok 2 healerrel ( tippre meg lehet ), akkor utána legalább már csak a bossok maradnak, és lehet őket chain-pullba tolni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2851

Classrun írta:

Hirki írta:

Classrun írta: Köszönet a türelmet a kimaradóknak, kösz a lootokért / grat a lootolásokhoz, biztosra veszem, hogy a Slash csapat ma ezt minimum megismétli ill. simán 'túlszárnyalja'.
Csak így tovább!

Slash csapat 10től lesz 3 healerrel...

Első bosspullunk 10 után volt nekünk is, szóval addig simán el tudtok trashelni a pókig, vagy takarítani Shannox előtt, unlockolva a bosst, így mikor beesik a 3. healer, akkor neki tudtok ugrani egyből a bossnak, majd miután beütöttétek, akkor meg 5 perc alatt átmenni a másik bosshoz, ami előtt a trasht már beütöttétek.
A sok idő úgyis a trashelésen megy el, ha ezt addig megoldjátok 2 healerrel ( tippre meg lehet ), akkor utána legalább már csak a bossok maradnak, és lehet őket chain-pullba tolni.

komolyan tresseljünk?
hogy én erre nem is gondoltam

szerk.
Hirki ma = RETARD
sorry harapok ma nem miattatok IRL


"Nagy hiba elõre számítgatni egy küzdelem kimenetelét, nem arra kell gondolnunk, hogy vajon gyõzünk-e, vagy sem. Hagyjuk a dolgokat természetesen folyni. A mi feladatunk, hogy ütünk a megfelelõ pillanatban."

Bruce Lee
Utolsó szerkesztés: 12 éve 8 hónapja Írta: Hirki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2852

Legalábbis érdemes, nagyon szívesen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2853

Ritka egyszerű harcok. Shannox-nál ranged DPS-nek semmi dolga, csak ne álljon be a csapdába, illetve minimálisan kövesse le a célpont mozgását, mert képesek a dögök range-en kívül menni. Betti a rangednek szintén nulla, P1-ben le kell reagálni a kis pókokat időben, kiváltani a targetekre. P2 tank & spank, ott csak a healerek izzadnak.

Egyrészt jó, hogy gyorsan haladunk, de ha másik oldalról nézem akkor ijesztő, hogy mit fogunk itt csinálni hónapokig. A trash sok, már az első resetnél sem kihívás és nem is élmény. A normál mód úgy néz ki egyszerű mint a faék. Legalábbis a 7/7-es eredmények 1 raidnap alatt ezt mutatják. HC lehet, hogy kemény lesz és akkor kitarthat a content, azonban ennek meglesz az a több száz wipe-os demoralizáló oldala, amit már ismerünk. Reményt keltő, hogy Al'akir-t milyen kitartással try-oltuk, erre a kitartásra szükség lehet itt is.

Hajrá Slash!

Utolsó szerkesztés: 12 éve 8 hónapja Írta: Bernatella.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2855

Hát azért a vége nem lesz triviális, de valóban elég primitív az összes taktika Ragnarost kivéve. A trash meg sok. Nem tudom hogy veszi majd ki magát, főleg heroicban a trashelés ahol a progresst majd 2 (?) óránként megszakítja egy félórás trashelés, kb a faszomnak se hiányzik. Meglátjuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2857

Khetana írta: Hát azért a vége nem lesz triviális, de valóban elég primitív az összes taktika Ragnarost kivéve. A trash meg sok. Nem tudom hogy veszi majd ki magát, főleg heroicban a trashelés ahol a progresst majd 2 (?) óránként megszakítja egy félórás trashelés, kb a faszomnak se hiányzik. Meglátjuk.

az ilyen trash picsogásra régi guildtársam idézetét tudom Nektek idebökni Delukszról van szó Jin + Sarthan ismeri személyesen.

Mit vártok ott van minden Tűzelemntálok ura a bolygó 1ik legősibb, legerősebb elemntélja, Deathwing 1ik legnagyobb segítője és nem védi senki, nincs egy alattvalója sem?


"Nagy hiba elõre számítgatni egy küzdelem kimenetelét, nem arra kell gondolnunk, hogy vajon gyõzünk-e, vagy sem. Hagyjuk a dolgokat természetesen folyni. A mi feladatunk, hogy ütünk a megfelelõ pillanatban."

Bruce Lee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2858

Tökmindegy, ha felvágom az ereimet az unalomtól akkor felvágom, nem segít rajta se lebaszás se motiválgatás. Lore meg különösen nem. De majd kiderül, egyelőre még elvishelhető volt mert új.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2859

Nekem Ragnaros egy darab kód, pont mint az összes többi boss. A lore nem érdekel. Ha sztori kell olvasok valamit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2862

Bernatella írta: Ritka egyszerű harcok. Shannox-nál ranged DPS-nek semmi dolga, csak ne álljon be a csapdába, illetve minimálisan kövesse le a célpont mozgását, mert képesek a dögök range-en kívül menni. Betti a rangednek szintén nulla, P1-ben le kell reagálni a kis pókokat időben, kiváltani a targetekre. P2 tank & spank, ott csak a healerek izzadnak.

Egyrészt jó, hogy gyorsan haladunk, de ha másik oldalról nézem akkor ijesztő, hogy mit fogunk itt csinálni hónapokig. A trash sok, már az első resetnél sem kihívás és nem is élmény. A normál mód úgy néz ki egyszerű mint a faék. Legalábbis a 7/7-es eredmények 1 raidnap alatt ezt mutatják. HC lehet, hogy kemény lesz és akkor kitarthat a content, azonban ennek meglesz az a több száz wipe-os demoralizáló oldala, amit már ismerünk. Reményt keltő, hogy Al'akir-t milyen kitartással try-oltuk, erre a kitartásra szükség lehet itt is.

Hajrá Slash!

Ha a mostani tier11-ből indulunk ki akkor ezt fogjuk ölni majd 6 hónapig, már ha tartja magát blizz ehhez a csodálatos sebességhez. Pedig én még olyasmit hallottam, hogy nem akarnak nagy lyukakat a content patch-ek között, háát azért 6 hónap kettő raid között elég gáz. Szóval úgy érzem lesz idő kiszedni innen mindent.....
Azért a HC remélem kőkemény lesz, mert ha ott is 1 nap alatt több boss hal, akkor az szintén gáz.


Love&Peace
Utolsó szerkesztés: 12 éve 8 hónapja Írta: Jinchuu.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2865

Én kiegyeznék egy könnyű hc móddal, a T11 kissé túlzás volt szerintem. Blizz se volt elégedett a hardmode progress arányával és mértékével.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2866

Jinchuu írta:

Bernatella írta: Ritka egyszerű harcok. Shannox-nál ranged DPS-nek semmi dolga, csak ne álljon be a csapdába, illetve minimálisan kövesse le a célpont mozgását, mert képesek a dögök range-en kívül menni. Betti a rangednek szintén nulla, P1-ben le kell reagálni a kis pókokat időben, kiváltani a targetekre. P2 tank & spank, ott csak a healerek izzadnak.

Egyrészt jó, hogy gyorsan haladunk, de ha másik oldalról nézem akkor ijesztő, hogy mit fogunk itt csinálni hónapokig. A trash sok, már az első resetnél sem kihívás és nem is élmény. A normál mód úgy néz ki egyszerű mint a faék. Legalábbis a 7/7-es eredmények 1 raidnap alatt ezt mutatják. HC lehet, hogy kemény lesz és akkor kitarthat a content, azonban ennek meglesz az a több száz wipe-os demoralizáló oldala, amit már ismerünk. Reményt keltő, hogy Al'akir-t milyen kitartással try-oltuk, erre a kitartásra szükség lehet itt is.

Hajrá Slash!

Ha a mostani tier11-ből indulunk ki akkor ezt fogjuk ölni majd 6 hónapig, már ha tartja magát blizz ehhez a csodálatos sebességhez. Pedig én még olyasmit hallottam, hogy nem akarnak nagy lyukakat a content patch-ek között, háát azért 6 hónap kettő raid között elég gáz. Szóval úgy érzem lesz idő kiszedni innen mindent.....
Azért a HC remélem kőkemény lesz, mert ha ott is 1 nap alatt több boss hal, akkor az szintén gáz.

hát hogyne.... sebesség
rámlik még toc vagy miafaszom volt a neve?
ugynaza a hely 6 insta elképesztő dizájn elemek.... félév........


"Nagy hiba elõre számítgatni egy küzdelem kimenetelét, nem arra kell gondolnunk, hogy vajon gyõzünk-e, vagy sem. Hagyjuk a dolgokat természetesen folyni. A mi feladatunk, hogy ütünk a megfelelõ pillanatban."

Bruce Lee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2867

Azért azt vegyük bele, hogy a content ugyan elindult dec. elején, de a raidelés, mint olyan, még számunkra is, késve startolt.
Itt viszont már kapásból, nem feltétlen a megadott ilvl-re tervezett ( hanem annál jobb, nem úgy, mint amikor először nekimentünk Halfusnak pl ) cuccokban tudsz bemenni.
A 4.0 ( és 4.1 ) valamilyen szinten a szintezésről is szólt, az új mechanizmusokról, ezernyi bizbasz volt, amivel le tudtad magad kötni, így szükségszerűen a content is elnyúlt, volt mit csinálni ( professionok maxra húzása, guild felszintezése maxra, hc-k farmolása, archeology, minden quest megcsinálása, achivementek tömkelege, stb., stb. ).
Itt már ilyenek nincsenek - sokkal több időd jut magára a content raidelős részére.
Látható is volt, ahogy február magasságában eljutottunk mi is oda, hogy ok, akkor kb. minden pipa, marad a raidelés, és más semmi - innentől számítom én igazából magát a contentet, mint raid contentet.
Azóta épp 5 hónap telt el ( febr 1 -> júl 1 ), bár nyilván vannak olyanok, akik számára pontosabb egy március 1.-jén lévő 'csak a content' deadline, meg van olyan is, akiknek meg a korábbi jó.
Így tippre ez a content is kitart majd 4-5 hónapig minimum. Azaz új raid tiert hozó raid content ( mert ugye lehet, hogy lesz 4.3, csak nem lesz benne új raid ) idén már nem nagyon várható - ha a normalok meg is lesznek mondjuk 1 hónap alatt számunkra is fixre, akkor marad mondjuk 3 reset / hc kill sebesség, amivel teljesíteni kell.
Ez azért nem annyira lassú, se nem gyors - még akkor is, ha nyilván nem egyenletesen fognak eloszlani ezek. Ellenben az, hogy havi szinten 1st kill, asszem fenntartja az érdeklődést és ad midnennapi küzdési lehetőséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2868

Hirki írta: hát hogyne.... sebesség
rámlik még toc vagy miafaszom volt a neve?
ugynaza a hely 6 insta elképesztő dizájn elemek.... félév........

Az volt a legjobb tier, hónapokig családoztam, valahol a faction champions után ment a cancel acc :DD
(hey azért remélem érezhető az irónia)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2869

Hirci: Toc....még a neve hallatán is kiráz a hideg, legalja, akkor inkább legyen 7 hónap, csak még egy olyat neeee.

Khetana: Szerintem legyen kemény, de ne azért mert speciális setup kell némely helyre, na meg ha 10-esben normális lenne a lootolás és azért nem megy a HC mert nem esnek a megfelelő itemek az Blizz fail sajnos. Nekem is Toc-nál ment egy cancel acc. :)

Classrun: Én magamból indultam ki, mi dec. 29-el már raideltünk és 4 boss befeküdt az első resetben azthiszem, szóval a raidelő guildeknek nem kellett februárig semmire se várni. De ezek szerint csak nekem tűnik soknak ez a 6-7 hónap. Ha a mostanit is eddig húzzák, akkor az azért kemény lesz, mivel itt csak 7 boss van.


Love&Peace
Utolsó szerkesztés: 12 éve 8 hónapja Írta: Jinchuu.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2871

Nekem soknak tűnt a 6-7 hónap a T11re. Nem fejeztük be persze, de ez nem az időn múlt, ugye 3 hónapon át most csak szenvedtünk a végén. Kb nem vesztettünk volna semmit ha márciusban jön Firelands.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 8 hónapja Írta: Khetana.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2873

Jinchuu írta: Classrun: Én magamból indultam ki, mi dec. 29-el már raideltünk és 4 boss befeküdt az első resetben azthiszem, szóval a raidelő guildeknek nem kellett februárig semmire se várni. De ezek szerint csak nekem tűnik soknak ez a 6-7 hónap. Ha a mostanit is eddig húzzák, akkor az azért kemény lesz, mivel itt csak 7 boss van.

Nyilván én is magamból indultam ki, számomra a raidelés a HC raidek kezdetével voltak összefüggésben.
A többi az volt, hogy vmi képet alkossunk, meg nézzük, hogy mi történik a világban.
A guild feb 7.-én ölt Nefát, 10.-én Chimeront, 14.-én Halfust.
Szóval még el is találtam, ez volt az az időszak, amikor tényleg már raidelés ment az én szememben - a nagy része a contentnek normalon farmon volt, haladós / szaladós volt, jöttek az első sokestés próbálkozások a bossokon ( Nefa ), és a hardos mókák. Nekem ott kezdődött a raid content, nem 1 hónappal korábban.
Hasonlóan itt is, ok, eljött Firelands, de ez még nem A content, ez még csak ismerkedés, próbálkozás, stb.
Amikor már végigsöprünk az instán, chain-pullban a trasht, és elmegy majd 1-2 full este úgy, hogy ugyanazon a bosson erőlködünk, na, AKKOR lesz itt a raid content.
Ez még csak trash farm, némi bossolással megszakítva ( ami van, hogy könnyebb mint egyes trash ), meg számolgatás, ismerkedés, első randi stílusban.
Hála az égnek, hogy nincs gate system, azt gyűlöltem még, ToC-ban, az 1boss / hét, amikor +1 hónapig semmi nem volt, zéró, de az legalább 2 lockoutban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #2877

Nagyon remélem, hogy most azért loot szempontjából nem kristály farm lesz a helyzet, mert ha amiatt nem tud haladni a csapat, mert egyszerűen a megfelelő lootok nem esnek, na az nagy szívás.


Love&Peace

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.180 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum