× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Star Wars: The Old Republic

Több
12 éve 2 hónapja #7559

Én az összes újsütetű MMO legnagyobb bajának azt érzem, hogy a műfajhoz semmi újat nem raknak hozzá, és ezért, mivel mind úgyanolyan, amilyen gyorsan elszívják máshonnan a tömeget, többé kevéssé ugyanolyan gyorsan el is vesztik. Nyilván senki nem akar egy másik WoW-al játszani mert olyan már van, és abból már elege van az embernek aki otthagyta, újra vágyik.
Az is látszik hogy a nem koncepcionális változtatások (pl. jobb grafika) csak ideig óráig tudják ott tartani játékostömeget, de ezzel csak a vergődést lehet elnyújtani.
Én nem játszom az SWTOR-al, több okból sem (nem megy a gépemen, és még egy SWTOR miatt sem fogok Windowst felrakni, a gameplay videók alapján nekem annyira idétlenek a harcok, hogy nem tudom beleélni magam stb.), de ahogy én látom ez is csak egy feltupírozott WoW. Nekem jó a kicsit csúnyább de kiforrott eredeti. Ha az SWTOR egy olyan játék lenne, ami pl. nem egy statikus világban játszódik, és én nyomot tudok hagyni a világban, vagy lenne benne valami tényleg ötletesen kitalált RPG amit komolyan is lehet (és akár kell is) venni, akkor rohantam volna kipróbálni, de az eddig látottak és olvasottak alapján nekem semmi plusszt nem hoz.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7576

Berna, én ma akarom élvezni a játékot, nem szempotn, hogy akár egy hónap múlva is milyen érzéseim lezsnek vele szemben, csak az ár/érték arány szubjektív megitélése szempontjából :) Nyárra valszeg elegem lesz belőle, ahogy először a wowból is elegem lett 50-es szinten :) Aztán vagy folytatom, vagy nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.157 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum