× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Segítségkérés játékon kívül

Több
11 éve 9 hónapja #10355

Hali,

Hardver hiba.


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #10363

Toltam egy cpu, memória, hdd stressz tesztet everest-el. 2x 10 perc teszt alatt nem kaptam fagyást. Így szerintem ezek kizárhatóak, mint hiba forrás. Videókártyát mivel tudnám tesztelni?

szerk: Lefutott egy 3d mark 2010 is, hiba, fagyás nélkül. Tehát ki lehet mondani , hogy legnagyobb valószínűséggel a gép hardveresen rendben van és a Windows a ludas?


BEEP BEEP I am a JEEP!
Utolsó szerkesztés: 11 éve 9 hónapja Írta: Vezu.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #10366

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #10597

Az USB portjaim csak újraindítás után érzékelik, hogy csatlakoztattam valamit, kezd eléggé zavaró lenni. Valakinek volt már ilyen problémája, esetleg tudna segíteni?


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #10598

Mlnrmt írta: Az USB portjaim csak újraindítás után érzékelik, hogy csatlakoztattam valamit, kezd eléggé zavaró lenni. Valakinek volt már ilyen problémája, esetleg tudna segíteni?

Én megpróbálnám eszközkezelőben a letilt-újraindít-felold kombót, illetve a gyári driver reinstallt.


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #10600

Koszi ezek mar megtortentek.


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #10601

Hát ilyet hibás chipset driver szokott csinálni, de ezekszerint a chipset dirver le ill felinstallálása már megtörtént. Ha rádugsz valamit, az kap áramot, de a Windows-ban nem jelenik meg, vagy kap áramot, de Ismeretlen eszközként jelenik meg, vagy nem is kap áramot?


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #10602

Kap aramot, de windowsban nem jelenik meg, csak ugy hogyha rajta hagyom es ujrainditom a gepet. pl. hordozhato winchester


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #10603

Ugye nem az van, hogy valai fogja azt a betűjelet amit a meghajtó kapna?
Az eszközkezelőben sem látszik, hogy van valami az USB buszon?


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #10604

nem csak a winchesternel van ez, hanem pl usb-s bill/eger, nyomtato
szoval akarminel
es nem az eszkozkezeloben sem


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #10706

Egy kis Windows API.

Adott egy alkalmazás (metatrader 4 - screencast.com/t/V3qVvW8pl ), aminek chart MDI ablaka. Ez az ablak folyamatosan újrarajzolódik, ahogy jön a szervertől az árváltozás.
Az alkalmazásnak van saját fejlesztési nyelve (mq4), lehet vele dll-t imortálni és a dll-nek át tudja adni a chart HWND-jét.
A DLL-t Lazarussal készítettem (válasz jöhet C-ben is, majd átirom).
Meghívom a dll exportált függvényét, ami subclass-olja a chartot a SetWindowLong-al. Ez szükséges volt, hogy az egérkattintás eseményeket megkapjam. (első feladat teljesítve)
A második feladat - és ehhez kéne segítség - ebbe az ablakba kéne rajzolni négyzeteket és azokra feliratokat.
Itt eléggé megakadtam. Ha elkapom a WM_PAINT eseményt és BeginPaint után TextOut-al irok az ablakba, akkor a feliratom szépen kikerül, viszont az ablak megáll és nem frissül többet. (illetve valószínűleg frissül, de csak én rajzolok bele).
Ha GetDC-t használok TextOut-al, akkor frissül az ablak, az én kiírt szövegem viszont villog minden repaintnál.

Valakinek van valami ötlete?

Valami olyasmit olvastam, hogy egy megoldás lenne, hogy ablakot létrehozni aminek az alkalmazás ablaka lenne a parentje és valahogy kicselezni, hogy az fölötte legyen, de ezt nemigen tudom hogy kéne kivitelezni. (olyat csináltam, hogy létrehoztam egy lazarus alkalmazásban egy sima formon lévő gombot és SetParenttel átraktam az alkalmazás ablakába, de ugyanúgy villogott)

A chart ablak tulajdonságai: screencast.com/t/WTvff7lO3lL
A chart ablak üzenetei (ez kb negyed másodpercnyi): screencast.com/t/D7bJmO3OiK

Utolsó szerkesztés: 11 éve 8 hónapja Írta: Littleboy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11001

Dögrovás írta: Ez csinál egy socks5 proxy-t a gépeden a 9050-es porton. Próbáld meg beállítani azt az internet beállításoknál.
A Socksv5 server címe a 127.0.0.1 a portja 9050 lesz, valószinűleg úgy menni fog a flash-is.
A proxifier-el meg valószinűleg ezen át lehet hajtani a WoW-ot is…

http://www.proxifier.com/distr/ProxifierPE.zip

És a proxy settingsében be kell állítani ugyanezeket, majd a [font=Verdana, Tahoma, Arial, sans-serif]Proxification Rules-ban meg kell adni:[/font]
[font=Verdana, Tahoma, Arial, sans-serif]Pipa: Process Only the following + [/font][font=Verdana, Tahoma, Arial, sans-serif]Manually proxified[/font]
Kipipa: Looback
És az Add-al csinálsz egy WoW szabélyt, amihez felveszed a wow.exe-ét, minden IP és Port ranget engedélyezel neki. Elméletben ezután menni fog a WoW-is…

Hali,

Régebben volt, de kérdésem lenne ezzel kapcsolatban: ha a tor-t bridge relay-el használom, illetve mellé ezt a proxifiert felrakom, hogy céges netwrokből el tudjon indulni a wow, az mennyire lenyomozható? Van még olyan eszköz ami segíthet az elrejtésben?


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11150

Halló!

Tud valaki olyan programot, amivel folyamatábrát tudok egyszerűen készíteni?

Úgy tudom, van olyan, amit kb csak meg kell írni meg beállítani, hogy hol van elágazás, stb, és megjeleníti grafikusan a folyamatot.
Melóban használnak nálunk ilyet a csop.vezek, csak nem voltak ma bent, hogy megkérdezzem őket, de fix, hogy létezik ilyesmi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11151

MS Visio?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11152

A MS Visio tud ilyet, a www.smartdraw.com/ -t meg ingyér le lehet tölteni, de nem tudom hogy mi benne a korlátozás.
Ez meg teljesen ingyenes: www.yworks.com/en/products_yed_about.html


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11153

Hát ez nagyon páva!

Köszi szépen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11168

Ha az nem tetszik, akkor ArgoUML.


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11350

Helló, apukámnak nem sokára névnapja lesz, és szeretném meglepni egy új DVD-lejátszóval. Pár éve beruházott egy házimozirendszerre, de a lejátszó nem DivX-es (nem viszi a DivX-et? hogy kell ezt mondani?), szóval magát a szerkezetet szeretném lecserélni - anélkül, hogy a hangfalakat meg mindent dobni kéne utána :). Mivel teljesen hülye vagyok a témához, a kérdésem az lenne, hogy maga a rendszer kompatibilis-e bármilyen lejátszóval, hogy univerzális-e ez az egész házimozi dolog. Elég-e, ha márkán belül maradok (Sonyról van szó), vagy másra is kell figyelni?

Nem tudom, hogy érhető-e egyáltalán, mire gondolok... mindenesetre előre is köszi a segítséget! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11352

a hangfalaknak es ugy alapvetoen mindennek szabvany csatlakozoi vannak.
szerintem nem nagyon tudsz olyan dolgot venni, amit ne tudnal osszekotni a rendszerrel. az viszont elkepzelheto, hogy ha valami nagyon noname vagy also kategorias cuccot veszel, akkor lesporolnak rola dolgokat es csak par kimenet lesz a dobozon. kb. erre figyelj, megnezel nehany dolgot es osszeveted a kimenetek szamat. also hangon szerintem ennyi eleg, a tobbi ugysem mondana semmit. :D az is lehet hogy egy sima hdmi kimenettel mar elvagytok, stb.

azt sem tudjuk hogy milyen a tevetek. szukseg van-e mkv lejatszasra, vagy csak divx-re? azt mindenesetre szinten nezd meg, hogy milyen verzioszamu cuccokat tud lejatszani, vagy hogy lehet-e rajta frissiteni barmit is. ha csak ket verzioszammal ezelotti codec-kel tud barmit is kezdeni, akkor szivas van, es ahogy telnek az evek, ugy lesz egyre rosszabb hasznalni.

mondjuk jo lenne tudni hogy mibol all a felszereles, milyen filmnezesi szokasok vannak, stb. lehet hogy egy szar dvd lejatszoval es egy vallalhato minosegu medialejatszoval beepitett vinyoval, wifivel, stb tobbre mennetek. ez mondjuk nem ket filler sok esetben.

Utolsó szerkesztés: 11 éve 6 hónapja Írta: Skaven.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11353

Hello Rhaia,

ha az én lányom akkora lesz majd mint te vagy, egészen biztosan nem örülnék neki ha bármit is venne nekem. Közös élményt adj neki, ne tárgyakat. Vidd állatkertbe/vacsorázni/horgászni/gombát szedni/sétahajózni/tökmindegy, valamit ami nem a hétköznapjaitok része.

Utolsó szerkesztés: 11 éve 6 hónapja Írta: Bernatella.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.208 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum