× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Segítségkérés játékon kívül

Több
8 éve 6 hónapja #24254

Dögrovás írta: De ha még nincs lemerülve, akkor simán le tudod választani te magad.

Jaja ez volt a kérdés h nem lesz gond ha én választom le az accrol h felrakjak egy mobilost.


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #24255

Nem lesz gond vele nekem a regi telon meg a JAVA-s volt levalasztottam es siman mert az uj androidos is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #24256

Amit leírtál működik simán.
Amúgy nekem olyan is volt, hogy telefont visszaállítottam gyári értékekre, persze előtte elfelejtettem leválasztani, az új autentikátor meg már más azonosítóval futott.
Mák, hogy be volt állítva sms kódos belépés is, és azzal belépve battlenetre le tudtam választani/újratenni az új progit.
Nem adom ki mindenhol a mobilszámom, de most szerencse, hogy megtettem.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #24257

Igen az SMS kódot célszerű beállítani, mert sokkal könyebben megy vele, ha valami elbaszódik. Én iOS frissítések előtt le szoktam venni az authentikátort a játékró, majd frissités után vissza, és soha semmi gond nem volt vele.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #25456

Angular/Ionic-ban van valakinek tapasztalata?


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #28768

Sziasztok!

Olyan céget/cégeket keresünk, akikkel az alábbi témában tudnánk együttműködni (ránézésre webshop programozás jellegű a feladat, de részleteiben némileg speciálisabb):

Körülmények/Elvárások:
- Adott terméket, vagy termékeket helyszínen és online formában is értékesítenénk.
- A fizikai értékesítési pontok partnerhálózatban lennének kezelve.
- Az értékesítési pontok forgalmi adataira "realtime" is szükség lenne. (Speciális esetben figyelendő, hogy mely pontról nem érkezett be adat határidőre.)
- A termékek egyedi azonosítóval vannak ellátva, a forgalmazásukat nyilván kell tartani (tudnunk kell, hogy adott napon melyik terméket melyik helyen értékesítették)
- A termék fizikai értékesítésekor a vásárló a helyszínen is regisztrálható legyen, de online felületen ezt ő (a vásárló) is megtehesse akár egy későbbi időpontban.
- A vásárlói account alá több termék is regisztrálható legyen.
- Online felületen fizethessen bankkártyával, vagy feltölthessen elektronikus zsebbe, melyből vásárolhat.
- Mindezek alá forgalmi/ügyviteli/tulajdonosi szempontok alapján reportolható, adminisztrálható adatbázis kell rakni.
- Havi 20.000-25.000 tranzakció várható, ami később többszörösére is bővülhet.

Tudtok tanácsolni valamit, hogy merre induljunk el, kiket, milyen cégeket keressünk meg? Specifikáció leírásba mit érdemes még beleírni/kikötni?

Előre is köszi a segítséget tanácsokat!

üdv,

Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Írta: Colwyn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29569

Sziasztok!

A discorddal kapcsolatban van problémám. Eddig működött, de most a no route hibával nem csatlakozik. Néztem neten több "megoldást" is, de egyik se segített. Win 10 az oprendszer. Tud majd valaki segíteni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29571

Neten azt irják hogy dns hiba többnyire, amit az ips szolgáltat -> próbáld google dns cimekkel
Lehet még ipv6 hiba is -> le kell tiltani
UPC-s neted van? :)


Ha állat lennék soha nem tartanék embert a lakásban, mert lármázik, piszkot csinál és egészségtelen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29572

upc net, igen. ipv6 kivétele megvolt, semmi.

De a legidegesítőbb az, hogy semmit nem csináltam, amitől elcsesződhetett, és előtte meg működött.. Grr...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29579

dns szervert csere volt? upc-nek borzalmasak a dns szerverei (tapasztalat). mióta telekom optika van hiba nélkül megy minden, persze vagy 10x gyorsabban és még olcsóbb is.


Ha állat lennék soha nem tartanék embert a lakásban, mert lármázik, piszkot csinál és egészségtelen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29582

Köszi, magától megjavult...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29627

Hali,Lassan visszaterek en is, viszont laptop vasarlas elott allok, ebben johet barmi jellegu segitseg. Lenovo y700at cserelek le,  eddig acer helios ill asus rog strixeket nezegettem. A keret kb £1500-1600.Koszi elore is.


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29628

Jó hír várunk.

Laptop témában nekem egy Asus ROG van (utazáskor használom, amúgy asztali gépen wow-ozok), azzal jók a tapasztalataim, tudom ajánlani, Acer és Lenovo témában nincs tapasztalatom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29629

Egy ROG lesz a valasztas sztem. www.kitguru.net/lifestyle/mobile/laptops...review-uk-exclusive/
Annyi h uk ban nem talaltam még csak amcsibol tudnam rendelni, szallitas ill gari miatt nem tudom h jo otlet e.


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29634
Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja Írta: Íz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29635

Koszi <3


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29650

aki végigtolták már a WANTED: xy! questeket a 3 Kul'Tirasos zónában, az nyisson ticketet, hogy kéri a ~4500 Honorbound repuját. az allisok ennyit kaptak azért a saját repujukhoz, ha megcsinálták az összes ugyanolyan WANTED questet 120on Zandalaros 3 zónában. szóval nyissatok ticketet, mert ez bizony 3 Emissary előny.

itt a ticketem, ha valaki lusta, csak copypaste :D
"Hi, so as a lot of other Horde players, me too completed all those "WANTED: [x]!" quests on Kul'Tiras 3 zones at 120. However, I did not receive any Honorbound reputation for any of those quests, meanwhile, the Alliance gets about 4500 reputation with their proper mirror faction to Honorbound if they do all of the "WANTED: [x]" quests on Zandalar. So I'm asking you to first: fix the quests, then either Reset them for me, or give the missing 4500 reputation by some token system.
Thanks"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29651

Lett már válasz a ticketre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29652

francokat, 1.5-2 nap a wait time. de az első 2-ben megmondom látatlanban, hogy mi lesz: "sorry we cannot help blabla"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #29653

The issue that you are reporting about the Honorbound “Wanted” quests not giving reputation is at the moment being investigated by our development team and they’re working on a fix for it.
Sadly, we don’t know at this moment if this hotfix will be retroactive, so we can’t ensure that you will receive the reputation back for the quests already completed

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.259 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum