× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Segítségkérés játékon kívül

Több
9 éve 4 hónapja #20465

Dell Latitude E5420
- i5-2520M CPU @ 2.5 GHz
- 8 GB RAM
- 300-as winyó + 120-as SSD (dvd helyén)
- integrál Intel vga

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #20891

A böngészőben a Flash Player "állandóan" eldobja magát.

Látható jele nem nagyon van, jellemzően nem írja ki, hogy a bővítmény leállt. Viszont észreveszem abból, hogy az egérmutató mellett meg-megjelenik a töltésre utaló homokóra/karika. Ilyenkor pl. a youtube-on is csak egy világosszürke felületet látok a video helyett. Újraindítani nem tudom a Flasht, ki kell lőni a Firefox-ot és újraindítani, ekkor megy a youtube és minden más flasht használó cucc. Egy darabig... aztán megint leáll. Meglehetősen idegesítő jelenség. Természetesen a legújabb video driver van fenn, a legújabb Flash playert telepítettem (a saját uninstallerével letakarítottam a régit, mielőtt felraktam). Kipróbáltam úgy is, hogy kivettem a hardveres gyorsítást a beállításoknál. Ekkor is ez van. Próbáltam keresni neten, hogy mi okozhatja, vagy mi lehet rá a megoldás, de nem jutottam előrébb.

Egy dolog még hátra van. Valaki említette, hogy a personal firewalljára gyanakszik, mert annak a teljes uninstallja után megszűnt a jelenség. Ebben lehet valami, mert mintha nálam is azóta jött volna elő, mióta váltottam a 8-as ESET Smart Securityre (előtte asszem 7-esem volt). Elég beszari vagyok ilyen tekintetben, ezért nem nagyon próbálkoznék azzal, hogy leszedem a francba és élek nélküle.

Találkoztatok már ilyen gonddal? Esetleg tudtok alternatívát az ESET-re?

Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hónapja Írta: Colwyn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #20900

Avast-ot használok évek óta. Soha nem volt vírusom.
(+router saját tűzfal + nem kattintok rá mindenre)


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #20903

Probáld ki a Windows SE illetve a Deffender kombót, ha az segít bármit is, akkor érdemes elgondolkodni cserén.
100%-os védelem nincs, akármilyen jó tűzfalad vírusirtód van.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #20909

Átmeneti megoldásként feltettem a Chrome-ot. Ezzel eddig semmilyen gondom nincs (hacsak nem számítom a nagy cégekkel szemben támasztott ellenérzéseimet, de ezen túllépek perpill).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #20912

Colwyn írta: hacsak nem számítom a nagy cégekkel szemben támasztott ellenérzéseimet, de ezen túllépek perpill.

Ezért nem játszol pl. Blizzardos játékokkal? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #20913

Classrun írta:

Colwyn írta: hacsak nem számítom a nagy cégekkel szemben támasztott ellenérzéseimet, de ezen túllépek perpill.

Ezért nem játszol pl. Blizzardos játékokkal? :P

az meg belefer, de kizarolag windows alatt, mert az apple mar azert megiscsak sok lenne. :o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #20917

Skaven írta:

Classrun írta:

Colwyn írta: hacsak nem számítom a nagy cégekkel szemben támasztott ellenérzéseimet, de ezen túllépek perpill.

Ezért nem játszol pl. Blizzardos játékokkal? :P

az meg belefer, de kizarolag windows alatt, mert az apple mar azert megiscsak sok lenne. :o)

Kekecek, írtam, hogy túllépek rajta, na. Tudtam, hogy bele fogtok kötni. (Ráadásul néha Androidról nézem az oldal, ami meg ugye... No, mindegy is) :) Viszont pl. a facebookot tényleg hanyagolom, ha a privacy vonalnál maradunk.

Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hónapja Írta: Colwyn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #20937

Nekem akkor művelt ilyet mikor a dátum rosszul volt beállítva és mindig amikor újratelepítettem a böngészőket akkor működött a youtube , de másnap ismét rossz volt,....de gondolom a dátum nálad rendben van....
(ha nem , nálam az elemcsere megoldotta)

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #20945

Colwyn írta: Átmeneti megoldásként feltettem a Chrome-ot. Ezzel eddig semmilyen gondom nincs (hacsak nem számítom a nagy cégekkel szemben támasztott ellenérzéseimet, de ezen túllépek perpill).

Firefox es Explorer alatt a Flash Player-rer eleg sok gond van.
Nemhiaba nem supportaljak a mobilos es egyebb platformok.(HTML 5 rullz.:)
A Chrome egy fokkal jobb mert abba mas tipusu (Pepper based) flash player van ami gyorsabb es elvileg meg szebb is mint az eredeti Adobe.
De a jelenseged nem egyedi a masik gepemen Windows XP alatt a firefox-ba a facebookos jatekoknal rengetegszer omlik ossze a flash vagy ha otthagyom par orat megyitva akkor 1 giga memoriat is "leakel" a cucc.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #20991

hi

kérnék 1 kis helpet
keresnék egy lvl 100as pandát valami nemesis öcsihez vagy mihez sokszor leölés céljából.
25k goldot adnának érte a barátaim vagy hasonló öcsizéshez 1 másik frakciós pandát


"Nagy hiba elõre számítgatni egy küzdelem kimenetelét, nem arra kell gondolnunk, hogy vajon gyõzünk-e, vagy sem. Hagyjuk a dolgokat természetesen folyni. A mi feladatunk, hogy ütünk a megfelelõ pillanatban."

Bruce Lee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #21002

Nekem nem világos, hogy hordás panda kell-e, vagy allis?
A sokszor az minimum 100-at jelent, ha öt fős grouppal ölik.

Hányan vannak? Szívesen beszállnék az ölős csapatba akár alli, akár horda oldalon. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #21003

kempf írta: Nekem nem világos, hogy hordás panda kell-e, vagy allis?
A sokszor az minimum 100-at jelent, ha öt fős grouppal ölik.

Hányan vannak? Szívesen beszállnék az ölős csapatba akár alli, akár horda oldalon. :)

hordás 100as pandát keresek és 5en ölnék


"Nagy hiba elõre számítgatni egy küzdelem kimenetelét, nem arra kell gondolnunk, hogy vajon gyõzünk-e, vagy sem. Hagyjuk a dolgokat természetesen folyni. A mi feladatunk, hogy ütünk a megfelelõ pillanatban."

Bruce Lee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #21262

Sziasztok!

Következő a problémám:
Windows 8.1 vs. Skype

rögzítőeszközök között látszik a microfon, mozog a kis zöld csík, ami jelzi, hogy érzékel hangot
nincs letiltva, nincs lenémítva, alapértelmezett eszköznek beállítva
Ha indítok egy hangrögzítőt, akkor felveszi rendben a hangot.

Azonban Skypeban (metro felület) nem működik a mikrofon.
skype beállításoknál engedélyezve van a mikrofon használata, látszik az eszköz, de nem mozog a zöld csík és próbahíváskor visszadob, hogy a mikrofonja nem működik megfelelően.

Már próbáltam skype reinstallt, driverek reinstallt, eszkökezelőből újra telepítettem mindent, másik mikrofont, de nem jutottam eredményre.
Skypeban nem működik mikrofon - mindenhol máshol igen.

Google sem segített - találkozott már valaki ilyennel?


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #21263

Mintha olyan megoldással (megkerüléssel) találkoztam volna, hogy windows 8 alá nem az új Skype-ot kell feltenni, hanem egy régebbi verziót (ami nem metro-s?). Most egy kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, merthogy mekkora blama már, hogy 8.1 alatt nem megy a skype.com-ról letöltött legfrissebb verzió?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #21264

Win 8.1-em van és napi szinten használom a skypeot. Viszont nem a Metrós fost, hanem a "hagyományos" asztali skype-ot.
Próbáld meg azt: www.skype.com/hu/download-skype/skype-for-windows/downloading/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #21340

sziasztok,végre összejött a spórolt pénzem és szeretnék új laptopot vásárolni (a mostani már 5 éves), de nem vagyok otthonos ilyen kütyü-témában. Tudtok-e ajánlani valami jó és megbízható forrást (honlap vagy akármi), ahonnan tudnék böngészni, megbízhatóan vásárolni ( a garancia is korrekt) és nem vernek át? Előre is köszi.


Perpetual, indefinite, relentless...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #21341

http://www.laptopszalon.hu/

Lehet +garanciát és biztosítást is venni náluk a laptopodra.
Ha beviszed fél év után, akkor ingyenesen kitakarítják.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Missbones

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hete #21589

sziasztok, nézegettem laptopok között, de mivel nekem ez kínai, így elakadtam. Még ott tartok, hogy intel vagy amd legyen? Annyi féle-fajta van, hogy nem tudok dönteni.
Max. 130 ezret tudnék rááldozni és wowozni is szeretnék még rajta...

ez a kettő között vacillálok:
1.  www.edigital.hu/Notebook/Acer-E5-551-X9F...-fekete-p419241.html

2. www.edigital.hu/Notebook/Dell-Inspiron-3...k-ezust-p442863.html

Illetve ha nektek van valami jobb konfig-ár ebben a kategóriában, örömmel fogadnám.
Szóval szerintetek? :)


Perpetual, indefinite, relentless...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hete #21591

Edigital nem a legjobb forrás sajna. Fentebb ajánlott Laptopszalon tényleg okés - viszont ennyiért új gépben ne várj csodát. 
Ebben az árkategóriában  ez a BiS , igaz, ez egy kicsit feljebb van annál az összegnél amit te írtál, de legalább 120GB-os SSD is van benne.  Olcsóbb verziója még beleférhet, max bővíted SSD-vel később. 

Ha a Laptopszalonnál maradsz, akkor jelezz, tudok intézni +2 év teljes körű garanciát :)

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Missbones

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.189 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum