× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Segítségkérés játékon kívül

Több
10 éve 11 hónapja #15293

A live chates customer support par percen belul valaszol, tippre ok tudnak segiteni.


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #15294

Köszi Máté. Most próbálom. remélem tud majd segíteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #15295

No, annyi volt a történet, hogy komplett pw csere kellett, nem csak kicsit megváltoztatni. Az admin azt mondta hogy az ország több részéről érzékelt belépést az accomra, és ezért lockolgatta a dolgot.

Pár napig még lehet előfordul, amig megjegyzi az új dolgokat a rendszer, de ha akkor is van akkor megint chatelnem kell velük azt kitalálnak valami más megoldást.
Jó fej volt a kis goblin. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #15345

Valaki segítsen pls mert nem tudom mi lehet a gond.
Dell Inspiron laptop gyári regisztrált Windows 7 home edition
Tegnap még dolgozott vele a párom este. Ma reggel a belogolás (ahol a felhasználót választom ki) képernyőnél megáll a bootolás. egyszerüen onnan nem lép tovább. Addig is elég lassacskán tölt be. Nem reagál az ALT- CTRL - DEL parancsra sem.
Ha restartolom a power gombal feldobja a képernyőt hogy indítsam csökkentett vagy normal modban. Csökkentett modban még odáig sem jut el a rendszer megáll egy sötét képernyőnél. Normal módu indításnál ugyanez mostmár többedjére.

Mi lehet a gond? Mit tudok csinálni? Még van rá garancia vagy esetleg van valakinek megfelelő ötlete.


NE ESS KÉTSÉGBE, gondolj arra hogy mindig akad másik olyan ember aki még szarabb helyzetben van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #15346

Aksi kivesz, vár pár percet-vissza.
Indítás.
Biosban próbálj valamilyen hibakeresést találni, futtatni.
Biosba bejuthatsz ha boot után rögtön DEL vagy F2 vagy F10, illetve láttam gépet ahol F5-re jött fel a diagnosztikai oldal.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16327

Jövő héten költözünk és kell egy új szék az íróasztalomhoz, mert a mostani megoldás nem kivitelezhető az új helyen. Minden ötletet és tanácsot szívesen fogadok (típus, beszerzési helye, link a termékhez, mire figyeljek stb.). Inkább a minőségi, megbízható kategória felé húznék, mert a legutolsó, költséghatékony vásárlás eredménye 1 év alatt megadta magát.

Ti milyen cuccon ülve kockultok? Mennyire strapabíró? Hol vettétek? Kényelmes-e?

Köszönöm előre is a segítséget! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16329

Én Ikeásban ülök, de utálom, mert nyáron belepállik a seggem minden raiden. (ilyen: www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00212484/ )
Ha nem lennék smucig, akkor egy Herman Miller Aeron széket vennék, mert az isteni jó, az irodában volt olyanom (és majdnem sírtam, amikor elvitték)
http://www.ebay.de/bhp/aeron-b

Esetleg egy Steelcase széket megnézhetsz, az a 2 között van valahol…


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
Utolsó szerkesztés: 10 éve 9 hónapja Írta: Dögrovás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16330

Jóságos ég, mi az úristen kerül annyiba egy széken? Ágyba hozza a reggelit?

Amúgy Dög problémáját totál átérzem a nyári raideket illetően.
Ilyen bőr meg műbőr székeknek ez a veszélye. ja, és JYSK-be se vegyél, mert én ott kétszer cseréltettem karfát ugyanahhoz a székhez...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16331

nekem egy ilyen van:
http://www.wayfair.com/Ergonomic-Mesh-Task-Chair-C993-VQY1080.html

de utolsó darabos leárazáson vettem :)

imádom, hátra lehet vele dőlni és simán bealszom raideken (még jó, hogy a petem csinálja a dps-t, senki nem veszi észre)


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!
Utolsó szerkesztés: 10 éve 9 hónapja Írta: Mistake.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16332

Kapsz, ha egyszer kipróbálod akkor esetleg megérted, addig sajnos esélytelen elmagyarázni.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16333

Munkahelyi székedben töltöd az életed nagy részét, nagyon nem mindegy milyen. A minősége, ergonómiája arányos azzal az idővel, mikorra lesz szükséged botra a járáshoz vagy jön ki egy frankó gerinc sérv.

Fel is húztam magam, hogy egy ilyen szarban kell ülnöm...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #16342

Találtam Aeron-t 200.920+ÁFA áron, ha esetleg érdekel valakit: www.officeartdesign.com/akcio :)

Köszi a tanácsokat! Valahogy én is úgy gondolom, hogy ha már ennyit ülök valamin, akkor az normális, jó minőségű, a lehető legkevésbé káros legyen. Ennek ellenére ezt az árkategóriát azért - khm - túlzónak érzem. Lehet veszek inkább egy kutyát, hogy reggel munka, délután pedig raid előtt alaposan átmozgasson. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #16362

Kéne egy kis segítség:
Egy internet kávézó beindításában segédkezek, a gépek és a vezérlőszoftver rész rendben van, viszont VOIP telefonokra is szükség lenne, a célközönség sokat akar külföldre telefonálni. A hívásokat helyben kifizetik, tehát korrekt számlálóra is szükség van.

Merre induljak VOIP ügyben? Milyen készülék, milyen szolgáltató, milyen számláló szoftver?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #16364

Kéne csinálnotok egy VOIP PBX-et, azt Asterisk-el meg lehet oldani, az tud számlálni mindent amit kell. A GTS tud adni SIP trünköt, viszonylag jó áron, de kicsit több infó kell. Hány vonal kell pl?


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #16365

10 db készülékre lenne szükség.
nagyon gyenge vagyok a témába. van egy 120 mbites upc net és 10 telefont akarnak. és nekem itt megállt a tudomány.

Utolsó szerkesztés: 10 éve 8 hónapja Írta: Littleboy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #16366

Akkor ez egyidejűleg 10 kimenő hívást jelent? Kell egy (virtuális) gép amin Asterisk fut FreePBX-el. Hogy pontosan milyen számlázó progi kell hozzá, azt nem tudom, de az Asterisk logfilejai nagyon jól feldolgozhatóak, ill egy MySQL táblába is leteszi a hívás infókat.
Meg kell a szolgáltatótól egy 10-es SIP trunk, célszerű akkor a UPC-t megkérdezni, hogy ők adnak-e, az lenne a legcélszerűbb, ha az ő áraik megfelelők. Ha tudják, hogy melyik szolgáltató adja a VOIP-et, akkor értelemszerűen attól kell kérni árat a trunk-re, csak ha más adja az internetet, más a SIP-et, akkor gyakran minden probléma esetén beindul az egymásra mutogatás.

Fontos, hogy Asterisk-et nem szabad kirakni az internet-re, kell egy tűzfal elé mert ha bejutnak belé, akkor pillanatok alatt iszonyat pénzt tudnak eltelefonálni a hackerek.
Az Aastra készülékek viszonylag jó minőségűek, és olcsók, ill. a Cisco/Linksys-t is tudom ajánlani, azok nagyon strapabíró készülékek.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
Utolsó szerkesztés: 10 éve 8 hónapja Írta: Dögrovás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #16391

Köszi az infókat Dög, sikerült elindulni az ügyben.
Valószínűleg jelen esetben olcsóbb megoldás lesz egy ilyesmi cucc vásárlása + 8 db 2000 forintos analóg telefonnal, amit ha összetörnek sem fakad sírva a tulaj. (ugye jól értem, hogy az FXS portba sima analóg készüléket lehet kapcsolni?) (na de akkor mia fene az FXO port???)

Szervernek meg első körben rápróbálok az AsteriskNow -ra. Ha jól látom, akkor lehet hozzá külső pluginokat letölteni, azok közül meg úgyis találok olyat ami megfelel nekik.

Utolsó szerkesztés: 10 éve 8 hónapja Írta: Littleboy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #16393

Az FXO-ba tudnád dugni a bejövő analóg vonalakat.
Az AsteriskNow-al az volt a baj pár éve, hogy nem lehetett rajta cserélni az Asterisk-et, azaz újra kellett húzni az egészet, ha Asterisk verziót akartál váltani. De lehet hogy már javult.
Alternatívaként nézd meg ezt is: www.freepbx.org/freepbx-distro
De minimális Linux affinitással nagyon gyorsan összerakható egy Centos 6 installból is.
A telefonon én nem spórolnék, én, ha nagyon számít a pénz inkább vennék ilyet: www.pcland.hu/shop+Cisco-VoIP-Telefon-SP...-SPA301-G2_91314_140
De ez egyéni vélemény.

A legkötségkimélőbb megoldás az, ha az úgyis meglevő pc-kre tesztek egy-egy soft ip telefont, aztán azt egy sima headsettel tudják használni:
www.counterpath.net/x-lite.html
microsip.org.ua


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
Utolsó szerkesztés: 10 éve 8 hónapja Írta: Dögrovás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #16623

Hali!

Egy olyan probléma állt elő, hogy ha elindítok wow-ot vagy D3-at. Minden nap először olyan 10-20 perc után ráfagy a képernyőre a game. Rosszabb esetben csak a reset gomb segít, jobb esetben reagál az alt+F4-re vagy ctrl+alt+del-re.
Kb. egy hete kezdődött ez a gond, és már minden nap eljátsza velem az utóbbi 3-4 napban.
Miután egyszer ráfagyott, utánna visszalépek és fut mint a kisangyal akár 8-10 órán át is eglészen, amig kikapcsolom a gépet.
Néha a cursor is ráfagy a képre, de legtöbbször az megy tovább és pl. a TS is működik közben.

A gépre 2 hónapja lett újratelepítve a windows, és tiszta a rendszer, vírusírtó is van és hetente leellenőrzöm a gépet még egy másik vírusírtóval is, ami mindent meg szokot találni(Malwarebytes). Videókártya illesztőprogram és a többi frissítve.

D3 fórumon olvastam hasonló problémákról bizonyos embereknél és a patch-et okolják, de wow-os fórumon még nem olvastam hasonlót. És ha gépi gond akkor miért csak egyszer jelentkezik, és miért csak ennél a két game-nél? Lehet hogy Blizzard részéről van valami elcseszve, és a kliensemmel nincs rendben valami?

Valakinek van ötlete, hogy mi lehet ez, és esetleg, hogy lehetne orvosolni?

Üdv:

Holy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #16624

Elsőre videókártya driverre tippelnék - van, hogy a legfrissebb nem a legjobb. Milyen kártyád van?
Dxdiag -ot is futtasd le, nem-e sérült valamelyik file.
Próbáld meg teljes méretű ablakban, rögzített windows tálcával futtatni a játékot, akkor esetleg látszik, hogy fagyáskor nincs-e másik ablak, amiben valami hibaüzenetet próbál veled közölni...


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.402 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum