× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Segítségkérés játékon kívül

Több
11 éve 5 hónapja #12205

Samsungról nem tudok nyilatkozni (olyat elvből nem szoktam venni, de lehet hogy jó). Ez az alaplap SATA II-t tud (4db-ot, ha 1 winyó, meg egy optikai drive van benne, akkor is van 2 szabad). Max kábel fog hozzá kelleni, ha nincs olyanod.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12206

Felmosórongy írta: Samsungról nem tudok nyilatkozni (olyat elvből nem szoktam venni, de lehet hogy jó). Ez az alaplap SATA II-t tud (4db-ot, ha 1 winyó, meg egy optikai drive van benne, akkor is van 2 szabad). Max kábel fog hozzá kelleni, ha nincs olyanod.

Samsung vinyó szállt el 5x néhány éve nálam, úgyhogy nekem se a szívem csücske, csak ez került elém.
Ha kábellel variálok azzal nem veszít a sebességéből?


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12207

ssdreview.com segít. Én egy Corsair Force GT-t használok, ami rohadt gyors, de most az OCZ Vertex 4 tûnik a legjobb ár/értékûnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12210

Nekem egy OCZ Agility3 120G SSD-m van, eddig semmilyen gondom nem volt vele. Azért nem Vertex-et vettem, mert árban sokkal drágább volt és a különbség csak a memória chipek sebességében van.

Én nem találkoztam a rongy által említett reset hibával, firmwaret vásárlás után frissítettem, illetve 1 hónapja tartottam win újratelepítést és ekkor a firmware frissítés és resetelés is megvolt.

Ajánlani nem tudok neked, mert mostanában nem követtem a fejlődést.

Viszont az alábbi linkeken leírtak mindenképpen olvasd el és hajtsd végre, az egészséges működés miatt.
logout.hu/cikk/ssd_optimalizalasa_beallitasa/bevezetes.html
blog.ocztechnology.com/?p=178

Nekem 2 partícióra van osztva, az elsőn a windows foglal helyet, a másikon a WoW/Diablo3/PortabbleApps.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12215

Nekem konzervatív módon egy Intel X25-M (80 gigás) van. Amennyiben nem midnennapos a több 10 gigabájtok pakolgatása rajta, akkorélmény szempontjából szvsz kb mindegy a teljesítménytöbblet, amit az alsó-középkategória felett lehet elérni. Ami nagyon sokat számít random adatelérési 2-10ms nagyságrendű latency leesik 50-100µs-ra. Pl 4kB random read sebessége hdd-mnél 0,5MB/s(!) (7200rpm, nem ilyen lassú energiatakarékos cumó), ssd-n 22...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12231

OCZ-t havernak 3x cserélték ki majd más termékre cserélte ki az ipon mert mind tönkre ment.mást nem tudok az ssdk röl nyilatkozni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12753

Valaki segítsen ha tud. Feleségem laptopján Mozzilát használunk kezdetek óta. Mai napon megnyitni nem nyitja meg az ablakot de a Folyamatok között látom hogy fut. Ha kilövöm és újra indítom újra ez történik. Már újra is telepítettem. Mi lehet a gond?


NE ESS KÉTSÉGBE, gondolj arra hogy mindig akad másik olyan ember aki még szarabb helyzetben van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12755

Tartstd nyomva a Shiftet amikor elindítod, akkor feljön egy ablak, ahol resetelni lehet, illetve Safe Mode-ban elindítani. Safe Mode-ban kikapcsol minden addon-t és nem használja a beállításokat, Reset-nél meg törli ezeket örökre.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12756

Köszi szépen, Egy rendesz visszaállítás is megoldotta. Nem tudom mit csinált vele.


NE ESS KÉTSÉGBE, gondolj arra hogy mindig akad másik olyan ember aki még szarabb helyzetben van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12773

Zedicus írta: Köszi szépen, Egy rendesz visszaállítás is megoldotta. Nem tudom mit csinált vele.

A nők meg azok az ördögi masinák :))


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12813

Tudom, hogy nem ide tartozik, de nem találom a slash 5.0 performance fórumtopikot. Én rontok el valamit?


Up the Irons!
Utolsó szerkesztés: 11 éve 5 hónapja Írta: Ragingfist.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12814

Monkee írta: Tudom, hogy nem ide tartozik, de nem találom a slash 5.0 performance fórumtopikot. Én rontok el valamit?

Vmit te, mert itt van e topic alatt a főoldalon.


Love&Peace

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12815

Jinchuu írta:

Monkee írta: Tudom, hogy nem ide tartozik, de nem találom a slash 5.0 performance fórumtopikot. Én rontok el valamit?

Vmit te, mert itt van e topic alatt a főoldalon.

És mit? Csináltam teljes reloadot, illetve töröltem cache-t, ugyanez.
EDIT: relogoltam az oldalon, megjavult.


Up the Irons!
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 11 éve 5 hónapja Írta: Ragingfist.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #12817

Jelentkezz be újra, valszeg az lesz a hiba, mert az üzenetek mellett egyéb okosságoknak is lennie kellene.


Love&Peace

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #12886

Elég sok infós van a guildben hátha: van valakinek tapasztalata (nem hello world szintű) a Lucene és a Mahout összeültethetőségével kapcsolatban? Bennem most kialakult egy kép, de meghallgatnék valaki mást is ezzel kapcsolatban, mielőtt totál félre lőném a fejlesztési irányt. Sajnos az ezzel kapcsolatos tudást igen féltékenyen őrzik, netről gyakorlati tapasztalatokkal kapcsolatban semmi értelmeset nem találni, néhány idétlen móricka példa a maximum.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #12918

Nashmabb írta: Elég sok infós van a guildben hátha: van valakinek tapasztalata (nem hello world szintű) a Lucene és a Mahout összeültethetőségével kapcsolatban? Bennem most kialakult egy kép, de meghallgatnék valaki mást is ezzel kapcsolatban, mielőtt totál félre lőném a fejlesztési irányt. Sajnos az ezzel kapcsolatos tudást igen féltékenyen őrzik, netről gyakorlati tapasztalatokkal kapcsolatban semmi értelmeset nem találni, néhány idétlen móricka példa a maximum.

Sadun-t zaklasd nyugodt szívvel gmailen vagy telefonon...


"Nagy hiba elõre számítgatni egy küzdelem kimenetelét, nem arra kell gondolnunk, hogy vajon gyõzünk-e, vagy sem. Hagyjuk a dolgokat természetesen folyni. A mi feladatunk, hogy ütünk a megfelelõ pillanatban."

Bruce Lee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #12919

Hmm okés!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #13053

Mesélgette már több ember is, hogy milyen hiper-szuper gamer egere van.
Én egy sima, Dell 3gombos egérrel tolom már sok éve, és elgondolkodtam a váltáson.
Amit szeretnék egy új egértől, miszerint:

- legyen rajta értelemszerűen több gomb / görgő / mittoménmi, de elérhetően
- legyen könnyű. Próbálgattam párat, és voltak, amelyeken már volt egy rakat funkció, de maga az egér olyan nehéz volt a megszokotthoz képest, hogy nem bírtam vele, nagyon kényelmetlen volt számomra
- a görgő ne szaladjon, mint az őrült, hanem lehessen szépen tekergetni egyessével is
- a kapott plusz funkciókat felismerje a WoW (is)
- usb csatlakozós legyen, egyszer még régen lemerült az egerem, nem volt otthon elem, stb., nem akarok ilyet
- bírja a strapát, ha utazom, akkor ne kelljen becsomagolni, mert egy ütődéstől meghal, ha leesik az asztalról / ágyról, akkor ne menjen tönkre lehetőleg

- nem kell, hogy pimpelve legyen, horda banner alakú meg ilyesmi, csak működjön


Jöhetnek az ajánlások, gondolom többen is fel vannak szerelve 20gombos egérrel, köszönet előre is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #13056

Én 5 gombos egeret használok, azt az elvet vallom, hogy az egér maradjon egér, a billentyűzet meg billentyűzet..
Tudom ajánlani a logitech egeret, az enyém mx518 nagyon régóta, de ezt már nem nagyon lehet kapni.
Az újabbakat nem ismerem annyira, de több szériájuk van, amit pl. súlyozni lehet, tehát annyira lesz könnyű a mozgatása amennyire te szeretnéd. A strapát jól bírják mind, rendelkeznek külön konfigolható szoftverrel.


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #13057

En steelseries wow os egeret hasznalok. van meg a catas az is jo /most gondolkodok rajta h erre lecserelem/
a súlyukat nem tudom hogy mennyivel nehezebb a normálnál de masszivabbak az biztos és olyan 8-11 gomb van rajtuk ami simán configolható wowhoz..
ha csak simán olyanra vágysz amin több gomb van de nem ennyivel mint ami most akkor ezeket ajánlanám igaz ezek között is van nagyon sok gombos. Valahol van egy ilyesmi egerem ha gondolod megnezem neked, azt eljuttatom hogy ki tudd probálni az valami 5 v 7 gombos.

Edit: Megneztem sajna nem talaltam meg Class nem kicsi kupleráj van nalunk a pincében:P


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo
Utolsó szerkesztés: 11 éve 4 hónapja Írta: Mégöt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum