× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Ajánló

Több
12 éve 4 hónapja #5529

Ma találkoztam a Dungeon Defenders nevű gyöngyszemmel. Lényegében egy tower defense játék action elemekkel, fantasy köntösben = WIN. Én kipróbáltam, hosszú idő óta a legjobb játék amit csináltak. Van benne törtön is működő online coop -> akinek van kedve csatlakozzon hozzám (!) .


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #5576

Tegnap(nov .8) jelent meg a legújabb Call of Duty (Modern Warfare 3), aki esetleg megvette és nem szeretne egyedul jatszani, add me steamen : mlnrmt.
Aki még nem vette meg, de gondolkozik rajta annak egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=kuOCCeXlszw


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #5612

Lehetosegkent kinalom, ha valaki gondolkozik a MW3 megveteleben, hetvegere tudok adni egy steames accot, amivel kiprobalhatja az illető. PM-ben irjon akinek kellene.


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #5663

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #5670


Nesze neked Diablo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #5719

Miből raknád össze, ha lenne 200 ropid játékképes asztali gépre? (-monitor, -ssd) Laptoppal kíméljetek bár ennyiért amúgy sem lenne értelmes.
Hol néznél utána hogy miből rakd össze? (itt valami értelmes oldalra gondolok ahol nem minden szavukkal az Intel procikat ajnározzák úgy hogy a szélen villog az Intel banner, sajnos az egyetemi évfolyamtársakkal közös fórumunk egy éve megszűnt követni az eseményeket)
Köcce a helpet előre is.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 4 hónapja Írta: Nashmabb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #5723

Már pedig szerintem Intel procit érdemes venni, mondjuk core i5 2500-at. Ha ekkora összeget szánsz rá, akkor 8 GB ram ajánlott, mert elég olcsó, a többi ízlés kérdése, bár VGA-ból meg inkább AMD-t ajánlok, minimum 6950-et, ha belefér a keretbe.

Persze ott van a merevlemezek siralmas helyzete... Durván 3x annyibe kerül az összes az áradások miatt, mint 1 hónapja, és ez valószínűleg csak rosszabb lesz, hacsak nem feltétlenül fontos, akkor HDD-t ne vegyél. Ha igen, akkor minél hamarabb vegyél, mert olcsóbb nem lesz 1 évig, de drágább simán lehet.

Esetleg itt érdemes összerakni, aztán megveszed ahol akarod, az árak nagyon változnak mostanság.

lambdacomputer.hu/geposszerako/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #5726

Nashmabb írta: Miből raknád össze, ha lenne 200 ropid játékképes asztali gépre? (-monitor, -ssd) Laptoppal kíméljetek bár ennyiért amúgy sem lenne értelmes.
Hol néznél utána hogy miből rakd össze? (itt valami értelmes oldalra gondolok ahol nem minden szavukkal az Intel procikat ajnározzák úgy hogy a szélen villog az Intel banner, sajnos az egyetemi évfolyamtársakkal közös fórumunk egy éve megszűnt követni az eseményeket)
Köcce a helpet előre is.


www.overclockers.co.uk/syscon_int.php?prodid=FS-282-OK

vagy

build.falcon-nw.com/?s=1

A második durva nagyon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #5727

A második inkább csak drága. A Z68-as alaplapok hol vannak, miért csak 2 felé Asus van P67-ből? 1000 dollár, hogy a házat kézzel bepingálják? 3000 dollár egy olyan rendszerért, ami 1000 dollárból kijön? Nevetséges, hogy van erre kereslet.

(Ez még az alma túlárazott cuccainál is durvább.)

Utolsó szerkesztés: 12 éve 4 hónapja Írta: Derrewyn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #5731

Kösz a tippeket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #5988

Éjszakába nyúló beszélgetésünk során említettem:

http://videotar.mtv.hu/Videok/2009/04/23/10/Zarora_2009_aprilis_22_Vendeg_Szemeredi_Endre.aspx

Interjú Szemerédi Endrével. Van egy Lax Péterrel is, de az nekem nem volt olyan érdekes.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 3 hónapja Írta: Bernatella.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #5993

Mlnrmt írta: Tegnap(nov .8) jelent meg a legújabb Call of Duty (Modern Warfare 3), aki esetleg megvette és nem szeretne egyedul jatszani, add me steamen : mlnrmt.
Aki még nem vette meg, de gondolkozik rajta annak egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=kuOCCeXlszw

megvettem 8adikán tolom vele, csapathatunk valamit...... singlehöz még hozzá sem basztam
ground war-t szeretk:D
Pesitzc vagyok steamen felveszelk este!


"Nagy hiba elõre számítgatni egy küzdelem kimenetelét, nem arra kell gondolnunk, hogy vajon gyõzünk-e, vagy sem. Hagyjuk a dolgokat természetesen folyni. A mi feladatunk, hogy ütünk a megfelelõ pillanatban."

Bruce Lee
Utolsó szerkesztés: 12 éve 3 hónapja Írta: Hirki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6407

Éééééés még mindig CoD:MW3!

http://www.youtube.com/watch?v=Ds7FjJeUcko

(szarul konvertaltam át, így nem tul jo 1080p-ben)


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6451

Ma estig (kb. 18:30) le van árazva 3,5 euróra steamen a left 4 dead 2. Akit kicsit is érdekel vegye meg, én már évek óta játszok vele.
http://www.l4d.com/blog/


Up the Irons!
Utolsó szerkesztés: 12 éve 3 hónapja Írta: Ragingfist.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6454

Ú, Left4Dead! Tényleg jó, csak támogatni tudom az ajánlást, ha épp nem kellek raiden, rendre ezzel szórakoztatom magam :D.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6458

Jacckbauer írta: Ma estig (kb. 18:30) le van árazva 3,5 euróra steamen a left 4 dead 2. Akit kicsit is érdekel vegye meg, én már évek óta játszok vele.
http://www.l4d.com/blog/

Thank you for your recent purchase on Steam.

Kösz a tippet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6664

Classrun írta: Idei év egyik legjobb játéka számomra az Arkham Asylum volt ( még Caserys ajánlotta, abszolult telitalálat ) - talán csak 1-2 idegesítő dolog volt benne, pl., hogy már az elején fel lehetett volna szedni pár extra cuccot, de még nem volt meg hozzá a kütyü, mert csak később lehetett őket megszerezni, ahogy haladtál a storyban ( falkirobbantó plasztik, kódtörő, ilyesmik ).
Ellenben a megoldások, a verekedések, a pályák változatosságai, Riddle feladványai eszement jók voltak.
Közepes angollal is teljesen élvezhető volt, bár azért a feladványokhoz nem ártott alaposabb nyelvtudás.
Talán a fenti részt, ill. azon helyeket, ahol fix kamera-látószögből tudtál csak működni, ami számomra elég kényelmetlen volt, nem is volt negatívum.
Egy nagy rakatot nevettem is, piszok durván megfogott a játék.

Most jön ki ( 18.-án, azaz jövő héten ) a 2. része(? ha ezt lehet így hívni ), ahol kb minden ugyanaz maradt, ellenben most a városban tudunk majd őrjöngeni - a címe Arkham City.
Még több kütyü, side-questek ( és karakterek ), iszonyat mennyiségű gameplay time, verekedés, story, és ami nem mindegy, az egész város ott van, hogy felfedezzük ( pl csünghetünk a híradós helikoptereken is ).
Az első részt is tudom ajánlani, az újonnan jövő folytatás pedig szintén iszonyat bejövősnek néz ki.

Végre szabadság, idő és energia is adott volt, hogy megnézzem, milyen is lett. Bejövős a téma, kicsit másabb a kezelése a játéknak, de az alapok nem változtak, durván 2 óra játék után azt kell mondanom, hogy nekem bejön. Kicsit talán könnyűek ( normalon ) a bunyók, de lehet, hogy csak még bennem van az előző részből tanultak, de annyi baj legyen.
Lehet tolni Catwomannel is, oda is betettek egy nagy adag ritka jó verekedéses mozgást, teljesen bejövős az is.
Tudom ajánlani, magában a városban annyira még nem néztem szét, hogy itt-ott megpofozzam a mindenféle gonosztevőket, ill. nem is világos, hogy akkor most side quest alatt mit értenek, valamint kicsit furán indul, de egyébként eddig 10ből 10es ( ja és 2 óra játék után aszondta a game, hogy 3%-nál tartok a storyban ).

Utolsó szerkesztés: 12 éve 3 hónapja Írta: Classrun.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6667

PC-n játszod Class?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6668

Bernatella írta: PC-n játszod Class?

Igen, a játék alapból XBoxos, de a megjelenés után 1 hónapra rá kijött a PC-s változat, és mivel még tv-m sincs, ezért ezt megvártam, és ezen tolom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6669

kiprobalom ha mar ennyire ajanlod :)

Utolsó szerkesztés: 12 éve 3 hónapja Írta: Bernatella.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.277 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum