× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Ajánló

Több
12 éve 7 hónapja #4720

hát ja, durvák :D


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #4726

Nem volt rossz de Ehismasterből szerintem ez az igazi:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #4735

MIvel sok a kisgyerekes ezt meg nekik ajánlanám:

www.csoppespotty.hu/csopp_es_potty.php

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #4757

Nem vagyok egy szuper - FPS rajongó, asszem a legutóbbi CoD-ot is abbahagytam vhol a 3. pálya környékén, de a műfaj ( ha megfelelően hangulatos, és / vagy épp akkor nincs más ), akkor meg tud ragadni.
Abból már kinőttem, hogy lan party keretében frageljem a többieket, hiába, a reflexek már nem a régiek ( bár azért néha csak neki szoktam menni ultranehéz fokozaton 1-1 gamenak, pl. ME2-t is elkezdtem anno szuperhardon az első végigjátszás után, de csak az 1/3-áig jutottam, oda az én reflexeim már kevesek ).
Ellenben ismét megfogott valami - WH40K Spacemarine . A világot, amiben zajlik, mindig is szerettem, voltak nagy kedvenc ott játszódó könyveim is. Az egész egy 5gombos hentelés, igazi badass módon, fedezékek nélkül, lomha tempóban, nem ide-oda pattogva meg ninjázva. Vannak ugyan távolsági fegyverek meg gránátok, de az semmi ahhoz képest, mikor Fury alatt széttépsz 10 orkot 5 sec alatt a chainswordoddal.
A kivégzések jól meg vannak csinálva, 2011ben nem lepődöm már meg, hogy az ellenfelek halálnemtől függően min 10féleképpen tudnak meghalni és a hullájuk tucatnyi formát tud ölteni. Vannak 'minibossok' is, amelyekkel nem olyan könnyű elbánni, főleg, ha kettő jön egyszerre, szerencsére elég hamar hozzá lehet jutni a chainswordhoz, bár előtte is lehet hentelni rendesen.
Jó kis kikapcsolódás, még normálban is tud néha izzasztó lenni, a jetpack-el a tömegbe ugrás priceless, nemtom mennyire hosszú, kb 2-3 órát játszottam eddig vele, talán még a story is a helyén van ( már ha egy ilyen storyban érdekes a story ).

Egy kis chain sword bemutató a végére:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #4765

Basszus, nem bírom a vért. Ezt nem tudtam végignézni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #4766

Pedig a játék jó. Egy élvezetes hentelés. Pláne ha szereted a Warhammer 40Kt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #4767

Bernatella írta: Basszus, nem bírom a vért. Ezt nem tudtam végignézni.

Ja, Berna, bocs, azt nem írtam, hogy ez nem a valóság! Ez csak egy játék!!!
Egyébként ennyire nem véres a játék, nincsenek ilyen monitorra fröcsögő vér és egyebek, de tény, hogy eléggé erre megy rá a game, hogy henteld az ellent és folyjon a vér rendesen.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 7 hónapja Írta: Classrun.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #4768

Az a gondom, hogy képiesen gondolkozom, elképzelem, hogy forog a lánc a kardban és hozzáér a testhez, szaggatja, aztán csontot ér egy kicsit visszarúg. A fájdalmat, a tekintetet. Filmeket sem nézek, csak olyat amiben aki meghal hanyatt esik és kész. Nem én vagyok a játék célcsoportja. Pl. warhammert sem néztem meg, mert volt benne egy iszonyú ronda karakter. UD-t pl. nem tudnék indítani itt sem. A virágokat szeretem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #4770

Sarthan írta: Nem volt rossz de Ehismasterből szerintem ez az igazi:

Ez mekkora volt régen, nyomi Meron hogy tolta rá. :D


Love&Peace

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #4772

blood bowl legendary edition.
van bene hot seat mod is, mikor ketten ultok a gepnel es egymas ellen nyomjatok.
kicsit hulye az UI, lehetett volna jobban atgondolt is az interface, de amugy kellemesen jatszhato.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #4773

Skaven írta: blood bowl legendary edition.
van bene hot seat mod is, mikor ketten ultok a gepnel es egymas ellen nyomjatok.
kicsit hulye az UI, lehetett volna jobban atgondolt is az interface, de amugy kellemesen jatszhato.

Ez nem táblás játék volt alapból anno? Mindenféle karakterekkel, jellemzőkkel, stb., nemtom, hogy még van -e, anno nézegettem, de táblás / figurás játékhoz méltóan iszonyat pénz volt akkoriban ( főleg nekem, középsulisként ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #4778

de, tablas jatek volt, mar akkoris imadtam, anno videkrol feljottem pestre a rohadtnehezen megtakaritott zsebpenzemmel (meg a husveti locsolkodos kasszaval) 14 evesen hogy megvegyem... :) nyomattuk a haverokkal. :)
alapvetoen ugyanaz mint a tablas verzio, csak ide beraktak megegy modot ahol frankon tudnak fejlodni az embereid, szintlepes, skill vasarlasok, stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #4868

Ha nincs ssd a gépedben, akkor vegyél egyet!
Én egy ilyet vettem most (120gb-ost): www.ocztechnology.com/ocz-agility-3-sata-iii-2-5-ssd.html

Bepakol, winfos telepít rá 45 gigás partícióra, prefetch, superfetch, töredezettség mentesítő kikapcsol. Másik partícióra (65 giga) bemásol wow. Bekapcsol gép, bios post után 14 mp asztal, további 5 mp wow login, karakter választás után 10 mp és már tolhatod is neki.

Részemről besz*rsz-behu**ozol kategória, erősen ajánlott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #4869

hát Little ebböl én nemsokat értek hogy miez meg micsinal de ha te mondod h jó akkor biztos az:)


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #4870

Mégöt írta: hát Little ebböl én nemsokat értek hogy miez meg micsinal de ha te mondod h jó akkor biztos az:)

Úgy képzeld el, hogy ez egy olyan pendrive, amin több hely van, mocsok gyors és sata csatlakozója van mint egy hagyományos háttértárnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #4871

Littleboy írta:

Mégöt írta: hát Little ebböl én nemsokat értek hogy miez meg micsinal de ha te mondod h jó akkor biztos az:)

Úgy képzeld el, hogy ez egy olyan pendrive, amin több hely van, mocsok gyors és sata csatlakozója van mint egy hagyományos háttértárnak.

De ezzel mit is érsz el végül?
Ha resetel a géped, akkor 25 mp után már tudsz wowozni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #4872

Classrun írta:

Littleboy írta:

Mégöt írta: hát Little ebböl én nemsokat értek hogy miez meg micsinal de ha te mondod h jó akkor biztos az:)

Úgy képzeld el, hogy ez egy olyan pendrive, amin több hely van, mocsok gyors és sata csatlakozója van mint egy hagyományos háttértárnak.

De ezzel mit is érsz el végül?
Ha resetel a géped, akkor 25 mp után már tudsz wowozni?

Többek között ez se rossz, de mivel napi soksok órát töltök a gépem előtt, más területen is kényelmesebbé teszi a használatot az extra töltési sebesség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #4873

Az tuti, hogy SSD-vel lehet a legköltséghatékonyabban felturbózni a gépet. Mindennapi használat során megtáltosodik tőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #5181

Idei év egyik legjobb játéka számomra az Arkham Asylum volt ( még Caserys ajánlotta, abszolult telitalálat ) - talán csak 1-2 idegesítő dolog volt benne, pl., hogy már az elején fel lehetett volna szedni pár extra cuccot, de még nem volt meg hozzá a kütyü, mert csak később lehetett őket megszerezni, ahogy haladtál a storyban ( falkirobbantó plasztik, kódtörő, ilyesmik ).
Ellenben a megoldások, a verekedések, a pályák változatosságai, Riddle feladványai eszement jók voltak.
Közepes angollal is teljesen élvezhető volt, bár azért a feladványokhoz nem ártott alaposabb nyelvtudás.
Talán a fenti részt, ill. azon helyeket, ahol fix kamera-látószögből tudtál csak működni, ami számomra elég kényelmetlen volt, nem is volt negatívum.
Egy nagy rakatot nevettem is, piszok durván megfogott a játék.

Most jön ki ( 18.-án, azaz jövő héten ) a 2. része(? ha ezt lehet így hívni ), ahol kb minden ugyanaz maradt, ellenben most a városban tudunk majd őrjöngeni - a címe Arkham City.
Még több kütyü, side-questek ( és karakterek ), iszonyat mennyiségű gameplay time, verekedés, story, és ami nem mindegy, az egész város ott van, hogy felfedezzük ( pl csünghetünk a híradós helikoptereken is ).
Az első részt is tudom ajánlani, az újonnan jövő folytatás pedig szintén iszonyat bejövősnek néz ki.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 6 hónapja Írta: Classrun.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Caserys
  • Caserys profilkép
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 5 hónapja #5394

Warhammerről jut eszembe a Felix és Gotrek nevű sorozat. 9-10 kötet megvan belőle, kissé gyerekes, néhol vicces, mégis élvezem. (kb 6-ik rész óta új írója van, bevallom féltem tőle, a törp főhős "bőbeszédű lett"). Ideális délutáni, lefekvés előtti könnyed olvasmánynak.

A másik pedig, baráti beszélgetésekhez háttérzajnak

+ villanyiborvidek.hu/hu/villanyi-borvidek...k/cabernet-sauvignon esetleg Tokaji Aszú.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 5 hónapja Írta: Caserys.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.215 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum