× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Ajánló

Több
8 éve 7 hónapja #24168

Classrun írta: Én ezt kerestem , de magyarul még nem jelent meg - mondjuk mivel nincs is lezárva a story, szóval annyira nem bánom.

Hogy erted hogy nincs is lezarva a story?


*Minsa=Asmi=Navan*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #24172

Minsa írta:

Classrun írta: Én ezt kerestem , de magyarul még nem jelent meg - mondjuk mivel nincs is lezárva a story, szóval annyira nem bánom.

Hogy erted hogy nincs is lezarva a story?

Olvasni nem olvastam, úgyhogy csak az ismertetőre tudok hagyatkozni - de abból úgy tűnt, hogy ez (is) egy trilógia lesz, úgyhogy még ha az első rész le is van zárva, van még hátra pár száz oldal, mire az egész (teljesen) kerek lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #24176

Ha jó hosszú és nehezen emézhető sorozatot akartok akkor Steven Erikson-tól a Malazai bukottak krónikáit tudom ajánlani. 8 könyv jelent meg magyarul, most olvasom az utolsó magyarul megjelentet de még mindig halvány fogalmam sincs hogy mire megy ki a játék. Első kötet a Hold udvara, ha elolvasod és nem érted mi folyik itt nem szabad csüggedni mert állítólag a végén se biztos hogy minden érthető. Az uccsó kettő nem jelent és állítólag nem is jelenik meg magyarul, és mivel kissé nehezen olvasható magyarul is picit félek tőle angolul, de ha lesz időm rá nekifutok. 
Plussz a szerzőtársától jelentek meg egyéb regények is ami a világban játszódik, természetesen csak angolul. 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #25301

Zenét keresgéltem, mert már kezdtem unni a szokásos Rammstein, Guns N' Roses, AC/DC, Depeche Mode, Rage Against the Machine, Evanescence vonalat (tudom-tudom, kicsit vegyes a lista, de nekem ezek jönnek be). Szóval belefutottam a Disturbed új albumába, amiről egy szám (Simon & Garfunkel feldolgozás amúgy) teljesen megfogott. Jó pár évvel ezelőtt hallgattam bele egy korábbi albumukba, az nem az én világom volt, ezt viszont nagyon ajánlom:

Disturbed - The Sound of Silence

Illetve az egész albumot már meghallgattam, és több is tetszik róla, az album címe: Immortalized

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #25302

Disturbed régi nagy kedvenc, bár 10 évvel ezelőtt, (talán még most is) eléggé punk felé huzott a szívem, Rancid, Anti Flag, Toydolls ? ,  Misfits, Exploited, Konflikt stb...bandákon pörögtem. Azóta persze tágítottam a zenei ízlést, kiderült vannak más stilusok is amiket szívesen hallgatok:)  Mostanában találtam rá Manson tavalyi albumába  Manson  - Pale Emperor  fantasztikus, nagyot fejlődött előzőekhez képest.

Ha pedig szeretitek black metalt, akkor Varathron is a kedvencek közé mehet:)   Varahtron - Untrodden Corridors of Hades

Ez meg bónusz:   Halestorm     meghallottam és szerelmes lettem :D


„A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Írta: Caseryss.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #25696

Nemrég találtam ezt a gyöngyszemet.   Sweet Child O'mine     ska verzió


„A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”
A következő felhasználók mondtak köszönetet: törölve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25802

Most fejeztem be Brandon Sandersontol a Stormlight Archive sorozat elso konyvet a  Way of Kings -t es nagyon nagyon tetszett! :o)
Kicsit lassan indul be, (le is raktam egyszer az elejen par hetre...) de aztan nagyon jo lett, a vegen mar kb le sem tudtam rakni.

Elvileg 2x5 konyvet tervez az iro sorozatban, de az utolso 5 konyv mar 'csak' sequel lesz. Jovore jon ki angolul a harmadik konyv.. Eleg hosszuak, szal lehet magyarul ugyanugy 2 kotetes lesz. Nekem kb a Wheel of Time ota nem tetszett ennyire konyv, szal tudom ajanlani :)


*Minsa=Asmi=Navan*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25942

Villanygitár, furazene?  Ghost B.C.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25946

Utobbi időben bele merültem egy két sorozatba:

Végig néztem a Preachert 8/10 es nálam,
Az Outcast 6,5/10
Netflixes sorozat Stranger Things . 10/10

Utobbi olyan szinten jó hogy 2 nap alatt néztem meg az 1 szériát remélem lesz belőle még.
Ha csak 1et tudtok megnézni a 3ból akkor az a Stranger things legyen.


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #25949

+1 a stranger things. Zseniális!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #25964

Héten elkezdtem nézni, és...
Egyet kell értsek veletek. Egyszerűen zseniális, rég láttam ilyen jó sorozatot. Az eredeti címe pedig Montauk lett volna. Aki kicsit is járatos a konspirációs teóriákban (de szép szó), az egyből rájön hogy mire utal és mennyi mindent lefed. Gondolom emiatt is változtatták meg, túl átlátszó lett volna :)
X-akták, Spielberg, King keverék fantasztikus tálalással. KÖTELEZŐ


„A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Írta: Caseryss.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #27558

A WoW mellett a másik kedvenc multiplayer játékom a Path of Exile

-TELJESEN ingyenes, az összes mikrotranzakció kozmetik effekt, semmilyen előnnyel nem járnak de kurvajól néznek ki.
-hack and slash rpg, kb mint a diablo
-a diabloval ellentétben nem tudsz akármikor buildet változtatni, előre el kell döntni hogy építed a karidat, de ahhoz képestsokkal változatosabb buildeket lehet csinálni
-nem skillfa van hanem skilldzsungel
-nincs gold, a fizetőezköszök crafting materiák (ezeket folyamatosan használod tárgyak készítéséhez stb, szóval nincs olyan nagy infláció mint anno diabloban amíg volt AH)
-nincs ingame AH de fasza oldalak vannak erre, könnyű megtanulni de idő kell hogy mesterré válj
-rendszeresen vannak tőbbhónapos ligák és pár órás/napos/hetes versenyek ahol indítasz új karit és rewardot kapsz ha helyezést érsz el benne
-van hardcore is
-a skillek socketelhető gemek amik fejlődnek és akár eladhatók, a support gemek ehhez összeköthetők és így erősíthetők (csak egy példa: fireball+faster casting+chain+multiple projectile = tűzgolyó amit gyorsabban castolsz, pattog a targetok közt, és több lövedéket lősz egy kasztolásnál)
-béta óta folyamatosan fejlődik az új content csak ad hozzá a játékhoz és nem lesz használhatatlan a régi content




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #27559

+1 jo par honapja abbahagytam nem is tudom h miert, de igy h emlitetted lehet kezdek vmi uj karit


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #27567

+2
kb open béta óta játszom vele.
Elsőre elrettentő lehet a hatalmas skillfa, de én pl. pont azért szerettem bele. Remek érzés mikor egy törékeny boszorkány karakterrel kétkezes csatabárddal aprítod a zombikat :)

3 havonta indul új liga, amiben lehetőséged van új karaktereket indítani nulláról, de természetesen a standard liga az folyamatosan aktív és mindig bővül az előző ligákban bejelentett újdonsággal.

Az új ligákkal párhuzamosan élesítenek mindig új contentet, amikben tényleg van annyi újdonság, amiért érdemes elővenni a játékot.
A jelenlegi ligából kb. 1 hónap van még hátra.

Ha van kedved partiban tolni, írj egy privit, bármikor van kedvem új karit indítani :)


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #29369

Mivel azt mondtátok, hogy nem hiszitek el, amíg nem látjátok.

íme Sylvanas Widnrunner a mi jelenlegi warchiefünk teljes valójában.

For the Horde!!!!!!!!!

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Brokenthorn, Redbullshot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #29370

Jól néz ki! GZ!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #29371

Bridgerheir írta: íme Sylvanas Widnrunner a mi jelenlegi warchiefünk teljes valójában.

ja, pont fél órája olvastam el a Teldrassil burning texteket, sztem BFA közepén már dobhatod ki a szobrot :D

/s nyilván nem, de kb addig lesz a warchiefed, utána meg a kövi tier endboss. tök eredeti story, Garrosh 2.0

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #30376

Ha valaki szereti a Felhőtlen Philadelphia humorát... :)
Mythic Quest

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hete #30428

Ha valakit érdekel akkor most a humblebundle.com-on Warhammer 40k ebook csomagot lehet venni egészen baráti áron.
Én havi 3-4 könyvet olvasom el Kindle-n, darabja 10+ USD-ba kerül.
Ebben a csomagban meg van 27 könyv 13.5 EUR-ért. 
https://www.humblebundle.com/books/warhammer-40000-series-starters-black-library-books 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.182 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum