× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Ajánló

Több
12 éve 2 hete #8946

Egyik kedvenc Zombis játékom újabb eresztése lesz




NE ESS KÉTSÉGBE, gondolj arra hogy mindig akad másik olyan ember aki még szarabb helyzetben van...
Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hete Írta: Zedicus.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 napja #9182

Bernatella írta: Éjszakába nyúló beszélgetésünk során említettem:

http://videotar.mtv.hu/Videok/2009/04/23/10/Zarora_2009_aprilis_22_Vendeg_Szemeredi_Endre.aspx

Interjú Szemerédi Endrével. Van egy Lax Péterrel is, de az nekem nem volt olyan érdekes.

Na ez a fazon Abel-díjat, az egyik legjelentősebb matematikai elismerést kapta a napokban (228 MFt jár vele napi árfolyamon számolva). Tanulságos ez a riport vele: index.hu/tudomany/2012/03/23/a_rendet_keressuk_a_kaoszban/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 napja #9183

Bernatella írta:

Bernatella írta: Éjszakába nyúló beszélgetésünk során említettem:

http://videotar.mtv.hu/Videok/2009/04/23/10/Zarora_2009_aprilis_22_Vendeg_Szemeredi_Endre.aspx

Interjú Szemerédi Endrével. Van egy Lax Péterrel is, de az nekem nem volt olyan érdekes.

Na ez a fazon Abel-díjat, az egyik legjelentősebb matematikai elismerést kapta a napokban (228 MFt jár vele napi árfolyamon számolva). Tanulságos ez a riport vele: index.hu/tudomany/2012/03/23/a_rendet_keressuk_a_kaoszban/

Olvastam én is, akartam is szólni.

Nem rossz a riport sem, de a beszélgetés többet visszaad a fickó karakteréből. Jó kis anyag mindkettő ( már, aki szeret olvasgatni elborult elméjű emberekről ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 napja #9184

Egyébbként végtelenül szerény, és szimpatikus figura valamint ritkaság de öszinte is, ilyen tipusu emberekre lenne szükség ma Magyarországon, és talán kikászálódhatnánk a katyvaszból amibe beletuszkoltak.


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #9859

Classrun írta: Avengers

Aki még nem nézte, szánjon rá időt az Avengersre, bejövős a cucc.

A következő, amit várok, az új Batman trilógia lezáró(?) része lesz, most jött ki róla egy új trailer.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #9862

Jó ízlésed van Class, örülök :)


*Minsa=Asmi=Navan*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #9887

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #9892

bar az elso resz nalam csalodas volt, de lehet hogy megis adok nekik megegy eselyt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #9944

Eyecandy
Folyamatosan frissülő művészis - fótós - helyenként meztelen nős - érdekes

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #9966

http://www.kongregate.com/games/fazecat/paladog


cukiságos játék, engem meggyőzött

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #10149

Steamen le van árazva egy novemberi agymenés játék, a saints row: the third. 10,19 ojróért adják, én már megvettem.
TPS, öldöklős, budiszippantóval lövöldözős, emberi ágyúgolyózós, boratgatyában rohangálós, bandaháborús miegymás :)

[url=http://]http://www.saintsrow.com/[/url]


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #10154

szereny jatek trailer, csak hogy lehessen latni hogy nem csak a blizzard tud latvanyos cuccokat csinalni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #10192




Trónok harca, 9 rész végéről. HATALMAS!


BEEP BEEP I am a JEEP!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #10193

Mass Effect Star Wars módra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Caserys
  • Caserys profilkép
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #10206

Class nem tudom hogy viszonyulsz a sci-fi-hez, de számomra az elmúlt 10 évben olvasott könyveket magasan veri Harrison Fawcett ( Fónyódi Tibor) Katedrálisa. Igaz még csak 2 részt olvastam a tetralógiából, de valami eszméletlen milyen története van. Nembírtam letenni, van benne minden ami szemnek és agynak jó: NWO avagy NOS, időutazás, titkok, kultúra, akció, szex(ezek a részek jól kivannak dolgozva :D) minden mennyiségben. Egyszóval ha még nem olvastad/ olvastátok, ajánlom. (Most kaptam könyvtárbérletet, szóval várom a könyvajánlókat :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #10208

Caserys írta: Class nem tudom hogy viszonyulsz a sci-fi-hez, de számomra az elmúlt 10 évben olvasott könyveket magasan veri Harrison Fawcett ( Fónyódi Tibor) Katedrálisa. Igaz még csak 2 részt olvastam a tetralógiából, de valami eszméletlen milyen története van. Nembírtam letenni, van benne minden ami szemnek és agynak jó: NWO avagy NOS, időutazás, titkok, kultúra, akció, szex(ezek a részek jól kivannak dolgozva :D) minden mennyiségben. Egyszóval ha még nem olvastad/ olvastátok, ajánlom. (Most kaptam könyvtárbérletet, szóval várom a könyvajánlókat :) )

Olvastam, de nekem a sokkal távolabbi jövőben lévő részek jöttek be a Mysterious Universe -ből, ez se volt rossz, de egyes részei nekem sok volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Caserys
  • Caserys profilkép
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #10209

Halottam régebben már a MU-ról, na nem a focicsapatról, de fene sem gondolta volna hogy ennyi könyv hozzátartozik. Köszi Class, lesz mit olvasnom a következő években is. Ja és ha szereted az jövőben játszódó történeteket, akkor még tudom mondani a 70-es évekből származó Stalkert (piknik az árokparton) is. Ha a játékkal volt dolgod és tetszett, ezzel sem lesz gondod.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #10260

Mesélgettem róla már, hogy megyünk, és ez meg is történt végül, sikerült időpontot / csapatot találni hozzá.
A játék neve HintHunt / Parapark ( Debrecenben / Londonban az előbbi, Pesten az utóbbi ), a lényeg, miszerint egy 4-5fős csapatot bezárnak egy helyiségbe, ahonnan kijutni úgy lehet, hogy ha megoldasz mindenféle logikai fejtvényeket.
Van bent egy rakat kóddal nyíló zár, kulcsos ajtók, stb., amikhez a kódok / kulcsok mindenféle módszerrel el vannak rejtve.
Ahogy ezeket kinyitogatod, találod meg a köv. nyitásokhoz a kódokat / kulcsokat.
Szét kell kb mindent szedni, hátha vmiben van vmi, persze van pár dolog, ami csak hangulatkeltő, meg átbaszás.
1 óra van rá, teljesen jóságos, nekünk elég durván elröppent az idő, 3 és fél perccel az 1 óra lejárta előtt jöttünk ki.
Van egy kinti emberke ( =üzemeltető ), aki figyel Téged monitoron, és ha nem haladsz, akkor kapsz tippeket, hogy merre tovább, mit mivel kell összekombinálni, stb.
Ezek hasznosak, volt, hogy szétszedtünk cuccokat, és így már az eredeti állapota nem volt látható, amiről le kellett volna olvasni infot, és bejátszott egy képet, amin még ott volt, ez azért jól jött.
Spoilerezni nem akarok, maga a dolog teljesen működik, aki szereti a társasozást, logikais fejtvényeket ( a sudokutól az ördöglakatig ), annak ez is tetszeni fog.
Az ára se vészes, 1 óra, Debrecenben az 5fős csapatnak 6e Ft, kb mint egy mozi, és ennyire volt is szórakoztató.

Van pánikgomb, hogy ha vki szarul lesz a bezártság miatt ( bár nem nagyon értünk rá szorongani :) ), figyelnek Téged, stb., stb., nincsenek bent állatok, és nem kell kézi erő sem a játékhoz, kúszni / mászni nem kell ( pl tippre volt olyan zár, amit ha erősebben rángatok, akkor kód nélkül is kinyílt volna, de nyilván nem ez volt a cél ).
Egy laza délutáni kikapcsolódásra teljesen alkalmas.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #10261

Pesten is van ilyen kettő különböző szobával. Egyikben voltam, nagyon fasza. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #10262

A ParaPark-ban tartotunk egy legénybucsút, jó volt, mindenkinek csak ajánlani tudom. (Előtte normál körülmények között végigmentünk rajta)
A lányban volt az egyik rejtvény megfejtése…


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.333 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum