× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Retro!444!!!

Több
10 éve 3 hónapja #17920

Vezuuuuu! Regi szep idok <3 Sokat valtoztal azota ;D


*Minsa=Asmi=Navan*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #17921

az alakirosnal gyorsan csinaltal egy screenshotot amig healing elso voltal, igaz? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #17931

Vezuuuuu! Regi szep idok <3 Sokat valtoztal azota ;D






Hát azóta igencsak megmackósodtam. :)
Perzse, hogy csináltam, azóta is őrzöm, hogy elől voltam. :D

[/quote]


BEEP BEEP I am a JEEP!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #25546



Ezzel kapcsolatban eszembe jutott, mennyit játszottam WoWval régen és most, elég jól össze lehet hasonlítani kiegészítőnként, mivel mindig más volt a mainem:

Vanilla: Toldi (94hunter) 33nap played (kb felhúztam 60ra és abbahagytam, anno nem volt rá pénzem)
tBC : Gavol (88pala) 175nap
          Orunthiel (85druid) 51nap
WotLK: Arcania (89mage) 83nap
               Ghaia (90sham) 91nap
Cata: Arrogancia (90pap) RIP... törölve, olyan 60napra tippelek
MoP+WoD: Monkleány (100monk) 89nap

Észrevehető a tendencia...

Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja Írta: Brokenthorn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #25547

Kinek mi jön be, én eddig csak egyszer váltottam maint, és most sem tervezek :)

Naderb - warrior, Firelands óta mainem - 206 nap
Skandargraun - sámán, az első main karakterem - 144 nap

A többi alt-ot nem merem megnézni és összeadni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #25564

Igazából amit akartam ebből kihozni (ki is emeltem) az, hogy csak a BC alatt többet játszottam mint összesen az utolsó 2 (3)  kiegben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #25565

Én nem tudom megmondani, hogy ez tiszta játékidőben hogyan alakult, mert nem ennyire elválasztható main-ileg (jujj...) a játékidőm. Anno egy humán palával kezdtem (bétában meg night elf hunter, jujj2...), azon kb. 26 nap lehet. Raidelni warriorral kezdtem és ez nagyjából WotLK Ulduar-ig így is maradt, valahol itt váltottam holy paladinra. Most beleültettétek a bogarat a fülembe, úgyhogy ha hazaérek, akkor összeszámolom, hogy mennyi /played-em van.

Preachernek abban igaza van, hogy TBC-ben nem nagyon volt altozás, mert tényleg volt mit csinálni a main karival. Főleg, ha raider voltál, mert akkor tulajdonképpen KELLETT is csinálni mindig valamit. Nekem alapvetően nem volt (nincs/nem lenne) bajom az attunement rendszerrel, talán annyit lehetne változtatni, hogy most achievement-szerűen működhetne, hogy altoknak, vagy mainváltás esetén ne kelljen újra végigcsinálni.

Én talán WotLK-ban játszottam a legtöbbet (nekem az a kieg jött be a legjobban), de én nem tudok párhuzamot felfedezni a ráfordított idő és a minőség között. Ugyanúgy lehetett volna akár a TBC is legjobb számomra, ha a jog mellett több időm maradt volna. :)

A mostani kiegekkel (MoP, WoD) az a bajom, hogy utólag visszatekintve egy nagy rohanásnak tűnik az egész és így nagyon hamar elfogy a content. Dög mondta egyszer nagyon jól, hogy az nem content, hogy valamit harmadik, vagy negyedik alkalommal kell megcsinálni a progress érdekében, még ha minden egyes "körben" egy kicsit más/több/nehezebb is. Ez inkább g.ciunalmas, mint szórakoztató. Ettől függetlenül marhára hiányoznának bizonyos feature-ök (könnyítések?), amik az utóbbi időben megjelentek. :)

Update:
Nahát, nem is olyan sok, mint gondoltam.
- Colwyn: 182 nap 22 óra
- Nagypapi: 165 nap 13 óra
- lvl100-as altok: 85 nap 5 óra
- lvl80 feletti, illetve kereskedő altok: 47 nap 7 óra
- kezdő ally karakterek: 14 nap 10 óra
- többi alt: 4 nap 4 óra
Összesen: 499 nap 13 óra

Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja Írta: Colwyn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #25569

Én kifejezetten arra voltam kíváncsi hogy a main(ei)mmel mennyi időt öltem bele a játékba, persze nekem is rengeteg altom van, van pár amire több időt fordítottam, illetve a mage, a pala és a druida is vanillában született szóval az is hozzátesz még egy keveset. Nyilván nem sokan váltogattak maint, szerintem viszont egy új kieg pont erre ad lehetőséget, hogy kicsit újszerűbb legyen az élmény.

Manapság kijön az új raid már ott a catchup system, előző raid már irreleváns, kapsz "ingyen" epiq-et.
Ahelyett hogy az épp aktuális kontentet letolnánk 4szer, inkább maradjon releváns az előző kontent, és az sem rossz ötlet Colwyn hogy legyen attunement de accounthoz kötve - és ez lekötné az embereket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #25594

Semmi se veri BCt, bár LK a közelébe ér. A játék már öreg, mi is öregszünk. Akármennyit is változtatnak rajta, azért mégis csak ugyanarról a rókáról nyúzzák a bőrt. Logikus, hogy egyre kevésbé köt le 10+ év után. A played időmről fogalmam sincs. Az biztos, hogy a legtöbb altom LKban volt, nagyon sok100 dungeont lefarmoltam sok kaszttal, fun volt. Azóta mindig gondoskodnak róla, hogy 2 héttel release után ne legyen értelme 5 fősbe menni.

Azért voltak itt WoDban dolgok, amiket nagyon elbasztak. A garrisonok szerintem borzalmasak lettek - ami 1-2 hónapig érdekes volt, az utána utálatos nyűg lett. Ezen felül nekem nagyon erős ellenszenvem van az ilyen erőszakkal, központilag ütemezett kötelező dolgok iránt, mint a legendary ring. Ahogy elnézem, a Legion Order Halls és az artifact weapon ugyanez lesz pepitában :(

Egyedül a healer mana tuningot tudnám kiemelni, mint jól sikerült dolgot. Ha nagyon el van baszva valami, OOM leszel. Ha jól mennek a dolgok, nem nagyon kell figyelni a manára. És mindez a sokadik tiernél se változik jelentősen. Ilyen eddig még nem volt. Legalábbis disc priesttel így volt, remélem a többieknek is :)

Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja Írta: Khetana.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #25622
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja Írta: Brokenthorn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #25644

Igen valóban öregszünk.:)
De BC es LK valoban jok mvoltak(kiv a BC eleje patch ig mert az szivas volt,aki nemtudja majd egyszer leirom)
Yargoro:Total time played: 562 days,.:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #25661
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja Írta: Brokenthorn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #25662

Frostmage Water Elementallal.

Szerk: najo, nekem nem enged kepet csatolni valamiert.

Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja Írta: Drak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #30052

Most már szinte biztos: nyáron jön a Classic wow, aki elő van fizetve, az tud vele játszani. Ezer okot lehetne felhozni miért nem lesz igazi vanilla élmény, az viszont tagadhatatlan: inkább lesz MMO mint BfA, és nekem ez hiányzik igazán a mostani játékból. Ezt az élményt most a m+olással lehet csak némileg átélni. Bár inkább nevezném azt is Co-op nak mint MMOnak.
Akárhogy is én meg fogom nézni.
És ti?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #30057

én biztos megyek. ork lock leszek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #30060

Én is. Voidelf SP leszek. JA nem. Nightelf DH. Izé...Goblin rugó... Nyasgem... Troll DK.... Febébe... BE paladin. Faszom....


Vissza a kezdetekhez gnóm rugó Icanfixthat néven.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #30062

Fogok vele játszani, és még filózok sámán (kétkezes cement, esetleg resto) és warrior (prot vagy fury) között.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #30063

Mi az hogy!
Törpe pap vagy törpe hunter!

Bevallom kicsit félek - erős a nosztalgia faktor, de manapság nem lenne időm annyit farmolni, mint akkoriban - főleg, hogy akkor még fel se tűnt, hogy tulajdonképpen farmolok :)))
Engem pont jókor találtak meg annó ezzel a játékkal - sulival már végeztem, volt saját kereset az előfizetésre, de még nem volt család, fantasy környezet, ami otthonosan hatott a végig szerepjátékozott középiskola után és az internetes közösségépítés újdonság varázsa.

Gyanítom, hogy elbohóckodok kicsit Westfallba és Loch Modanba, esetleg eljárogatok instázni 60-ig, de raidelni biztos nem fogok.

Szerintetek valós igény van a 40 fős raidelésre manapság? Megvalósítható egyáltalán?


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #30064

Én tuti rugó leszek és folyamatosan gankelem kis fejlődőket. Alig várom már :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #30066

Mistake írta: Engem pont jókor találtak meg annó ezzel a játékkal

Szerintetek valós igény van a 40 fős raidelésre manapság? Megvalósítható egyáltalán?


engem is jókor, PE miatt otthagytam 19 évesen a mérnök infot :D

a privát szerver community alapján nem lesz olyan a raid, mint anno. (és itt most a minőségi, bugmentes, blizzlike szerverekre gondolok, mint Nostalrius, Kronos, stb). mc/aq20/ony/zg : ezeket a mai tudással és addon rengeteggel (már Weakaura is van, ugyanúgy configolhato, mint bfas) triviális raidek lettek. és ezekhez még gear se kell, mc/onyt szintező kék gearben is pucolják 40 főnél kevesebben

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.220 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum