× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Path of Exile

Több
7 éve 2 hónapja #27600

Mivel többen is vagyunk a guildből, akik játszanak ezzel, gondoltam létrehozok neki saját topicot.
Itt aztán lehet időpontot egyezetni, theorycraftolni, dicsekedni :)


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #27601

Kezdem is:
2017.02.14 kedden 9-től Brokenthorn-al elkezdjük felfedezni az Atlas hiányzó részeit.
Van pár 11-12-es szintű térképem, ha ezeken nem esik újabb térkép, akkor veszünk. 1-2 chaosért lehet sima fehéret kapni, aztán majd megcraftoljuk.
(jó kis 8 modos corrupted szopás :))

A jelenlegi league a Breach feb. 27-ig tart. Addig még van kis időnk.

A következő leagueben terveim között szerepel egy Slayer Spectral Throw karaktert felhúzni end gamehez.
Dreamfeather karddal, 20%-os beépített cullinggal, magas leechel.
Ez a kard 450 evasion-ként ad 1% attack speedet - grace aurával, megfelelő flaskával az 50-70% bonus attack speed lehet. Ezt szorozzuk meg 2x, mert 2 kard lehet nálad :)
Emellé még befér egy Temporal chain curse auraként - ha már lövöm őket, akkor ne érjenek oda hozzám.
Bossokra meg Enfeeble vagy resist csökkentés, szituációtól függően.
Frenzy chargekat blood rage-el szerezhetek, remélem a magas leech segít ellensúlyozni a 4%-os life draint - majd meglátom, még nincs ebben spell használatában gyakorlatom.

De ez még mind változhat - poachers mark curse is jó lenne flask és frenzy charge generáláshoz, projectile weakness curse is csábító, a knockback miatt (az mondjuk kiválthatja a temporal chaint, bár bossokat nem nagyon lehet knockbackelni).

Ti mivel jönnétek, hogy ha esetleg együtt játszanánk, akkor összehangolhatjuk az aurákat, curse-öket ?


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #27605

hehe, ez jo kis jatek, valami glasscannon hunter csajjal toltam anno, ra kene nezni, mi a palya mostanaban, napizast unom mar nagyon :) koszi az otletet es a  topicot, lesz valami kis olvasnivalo

Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Írta: Flyinghawk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #27607

Pár éve próbáltam, 2 percig bírtam :D

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rundingo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #27613

Én nagyon szerettem a Diablo2-t és ez a játék sokkal közelebb van hozzá stílusban, mint a Diablo3.
Dehát kinek a pap, kinek a papné.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #27642

17-18-19 este 9től megint össze kéne jönni napi meg mapokra, illetve körvonalazódik hogy mivel játszanék kövi ligában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #27643

Ámen,
de a 9-et nem tudom 100%-ra ígérni, a héten minden nap annyi melóm volt, hogy este 7 körül bealudtam és akkor csak fél 10 körül térek magamhoz...
cserébe találtam tegnap valami unique mapot, estére letolhatjuk.

Június környékén:


engem megvettek kilóra...megint :)

és úgylátom a Legacy ligára megint elfogok költeni 60$-t - az az armor elég badass


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #27658

Ha valakit erdekel szivesen felkeszitjuk kovi liga elejeig, de lehet standard modban is menni, csak sokkal elvezetesebb elolrol kezdeni mindenki massal egyutt.
17-18-19 estig toltsd le, hogy aķkor mar csak a karival tudmunk foglalkozni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #27660

Ha Remi szeretne slayer cyclone-al jönni, akkor én valami ranger alapú spectral throw-t csinálok.
(elég jó kis skillfát csináltam projectile damage+evade nodeokra fókuszálva, ami működik duelist és ranger-el kezdve is)
Ha Broken bevállalja a witchet, akkor a gemek tekintetében elég jól lefedjük a teljes skálát.

Amikor meg nem partyzunk, akkor kipróbálom magam SSF (solo self found) módban.
Vagy non-crit elemental witch, vagy frost trap shadow, esetleg totem templar - ezek elég jól működnek szedett-vedett gearrel is és szintezés közben megkapják a szükséges gemeket.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #27662

Na jó... akkor én ezzel akarok menni:

Suicid Squad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #27690

Nah újra feltettem, most jobban bírom mint régen (lvl 13 körül), bár tökre nem világos hogy milyen geart/talenteket érdemes használni meg végülis mi a kihívás a játékban. :)

A Diablo ripoff skálán legalább 8 pont a 10ből, de már az elején is vannak dolgok, amik sokkal jobban sikerültek. Pl a flask rendszer rommá veri a hülye potizást.

Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Írta: Khetana.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #27692

Hack and Slash játékban mi lenne a cél? :)
Kb mint a Diabloban - minél több mobot megölni és közben életben maradni. ééés persze minél jobb cuccokat találni
Van persze történet is, de nem akarom lelőni a poént.

Egyébként ha kitaláltad, hogy milyen karakterrel akarsz játszani (kinézet kb), és milyen stilusban: közelharci, caster, ranged, stb. akkor felmész a honlapra és a forum-build részlegen körülnézel - kezdésnek érdemes olyat keresni, amit easy, cheap szavakkal jellemeznek.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #27728

Reminek: 2.6-ban a scion alatti resistes passzivok adnak némi reflect immunitást is :)
A ranger körüli passzívokat alaposan átrendezik- pl. lesz pár phys-to-cold konverzió lehetőség, mert eddig ilyen kevés volt.
Ez jó - remélem a spectral throw innentől fagyasztani is fog :)

Milyen buildet csináljak HC-ra?
Ami hülyebiztos - mert nem szeretnék lvl60 előtt elhalálozni...
(olyasmiben gondolkodom, mint scorching ray knockbackkel + cwc fireball, witch vagy templar)


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #27896

Este 9-kor Indul az új liga!

hogy terveztétek az indulást?
partyzunk az elejétől vagy inditsam az SSF karimat :)


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #27898

Nem hiszem hogy Remi nézi a fórumot Geebácsi (Fanti) -nak meg én nem is mondtam hogy regisztráljon.
Szerintem fent leszünk este többen is és akkor partyzni kéne.
Elvileg lesz még egy ember majd szóval remélhetőleg 5en leszünk :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum