× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal MoP hangulatjelentés

Több
11 éve 7 hónapja #11027

Végre mejött az igazi class balance :)

simulationcraft.org/504/Raid_T14H.html

végre pont jó helyen van a demo lock dps :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11028

Zedicus írta: mintha heti reset lenne ezen a coinos küldin. Ma logoltam be és vettem fel. de most már csak kilencvenet kér összegyüjteni. Ezt át kell majd még nézni mi hogy.

Nekem már legutolján mikor felvettem már csak 90 coin kellett a questhez, szóval sztem a 100at sokallták, nem mintha ez a 10el kevesebb nem lenne sok. És igen úgy néz ki hetente egyszer lehet teljesíteni a questet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11030

:) Ebből arra következtetek hogy.... Nerfelni fogják a maget és a lockot...:) Jah jujjjj lesz majd sírás.. Bírom hogy elöbb Blizz megmutatja nekik aztán meg elveszi tőlük. :)

Update: Mint ahogy mindig szoktam is mondani : NERF Death Knight!!!!!!


NE ESS KÉTSÉGBE, gondolj arra hogy mindig akad másik olyan ember aki még szarabb helyzetben van...
Utolsó szerkesztés: 11 éve 7 hónapja Írta: Zedicus.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11031

Látom, a reti palákra továbbra is szarnak nagy ívben. Nagyon elszomorít.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11032

Ne aggódj ez olyan dsp lista amin mindenki áll egy helyben és nyomja a rotát 1005-ban, valszeg ez élesben nem egészen így lesz, lehet nekem majd a fél termet át kell futnom míg te ütheted egy helyben:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11033

More DOTs, more DOTs..throw more DOTs :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11034

Ahogy néztem a simcraft-ban kb. a lock roták vannak készen, a többin még csiszolni kell.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11035

Az Order of the Clod serpent frakciónál ahol a serpent montokat lehet beszerezni, revered után megjelenik pár új küldi. ezek között lesz egy repőlő verseny amiért megint csak coin és valor kapható. ha az eslő 3 be érsz be akkor kapsz egy tasit amiben gondolom helyezéstől függően + valor lesz.

A verseny nem bonyolult hőlégbalonok az elérendő pontok (10 van belőle) vannak füst karika felhők amiken ha áthaladsz akkor speed buffot kapsz ami stackel. Ha úgy érsz be hogy 10 buff van rajtad ach is jár.


NE ESS KÉTSÉGBE, gondolj arra hogy mindig akad másik olyan ember aki még szarabb helyzetben van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11036

Balucicus írta: Végre mejött az igazi class balance :)

simulationcraft.org/504/Raid_T14H.html

végre pont jó helyen van a demo lock dps :)

en az uj tablazatbol azt latom, hogy nalunk Class nagy duzzogva furyn fog jonni es mindenkit lealaz majd dps-ben, kiveve Gaiat, aki allandoan elrontja a rotajat, de igy is minden este world top 10-en belul lesz.
gyasz. :-p

emellett persze az osszes szarul teljesito classbol lesz emberunk, eljenek a hunterek, shadow priestek, balance druidak, stb.


sokat nem jelentenek ezek az adatok, masfel honap alatt meg a forditottjara is valtozhat az egesz, aztan az elso raid reset utan jon majd egy gyors patch, amiben persze mindent "fixalnak" es megint teljesen mas ertekek jonnek majd ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11037

bocsanat, teszt, de ezt muszaj kiprobalnom.

-
--
---
----



huuuu, 5 kotojelnel egy hr szeru cuccot rak be a kod, szuper. :)

Utolsó szerkesztés: 11 éve 7 hónapja Írta: Skaven.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11038

MoP-ban jelen állás szerint nem destro lesz a főspecem. Mindhárom ágat átgyúrták annyira, hogy nyomokban emlékeztet magára. A legfontosabb változás, hogy végre ranged lett a class, nem kell 8 yardon belül állni, kivették a Shadowflamet. A destro és affli egyszerűen szar. Kidolgozatlan még mindig a demonhoz képest, de valahogy az sem kerek. Nem tudom csinálnak-e még valamit a következő hetekben, félek tőle, hogy így marad. Jobb lett volna, ha hozzá sem nyúlnak. Ez fércmunka. Rossz nézni, hogy destro-n úgy töltődik vissza a mana mint valami energy (spec passive a 600%+haste-tel skálázódó mana regen), nincs life tap, drain mana és drain life, teljesen kiherélték az eredeti lock koncepciót, ami miatt annak idején indítottam a karaktert. Eltűnt a rotából 3 bane (Agony, Havoc, Doom), egy dot (Corruption), 1 30 seces dmg buffot rakó nagy CT nagy DMG spell (Soul Fire), egy szituációs filler a Shadowbolt! és a kicsit Aoe, lassító, dotot felrakó, CD-s Shadowflame. Maradt mindössze 1 dot, 1 CT-s spell, 1 instant CD-s cucc és 1 ami kisüti a burning ember-t. Meg egy instant kicsit sebző, ami a gyors burning embert termeléshez, mozgáshoz lehet jó. Ennyi. A béta kezdeti állapotokhoz képest is butítottak a specen. Jellemző, hogy míg 3 destro only glyph van, addig 9 demon only.

Cata destro lockja kellemesen bonyolult volt, kellett a skill kihozni a maxot. Ez egyszerű mint a faék.

Utolsó szerkesztés: 11 éve 7 hónapja Írta: Bernatella.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11039

HÁt igen a destro télleg szuper eccerű lett, a demohoz képest, én mondjuk megtartom a demo/setro specet az elején, aztán meglátjuk éppen mire lesz jobban szükség, de az tény hogy, questelés is jobb lett a demotank cucc miatt rengetegszer csináltam az összehúz aoe módot még a nagy szintű/számú mobokkal is elég jól el lehet bánni.Amúgy szerintem sem lesz gond a balance-al a későbbiekben, már most is sokat húztak fel a destro dps-én, mint pár builddel ezelőtt. Mindig nézegettem egy egy build után dummyn a dps-eket mindkét specen. valszeg mire kijön azért közel egyenlő szinten lesz, mondjuk az aoe-ra kíváncsi leszek, mert ott még nagyobb az eltérés a demo javára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11040

HA jól látom, akkor ez egy full T14 set-es reti pala a Dalaran target dummyn, a legújabb beta buildben. Nagyon sovány, amit produkál, és ebben a rotában a CDk is benne vannak.

http://www.youtube.com/watch?v=N2J64eYXfMs

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11041

Ha valaki szeretne dps-t tesztelni, betettek shatiba pár új fajta training dummyt. Amint Shatiba érsz felbuffol a játék
raidbuff szintre kaja flask mindent ill. a training dummy pedig debuffolva van. Ezen felül 50000k hp-t kapott és meg lehet ölni, igy execute phase-t is lehet rajta tesztelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11042

Meitra írta: Ha valaki szeretne dps-t tesztelni, betettek shatiba pár új fajta training dummyt. Amint Shatiba érsz felbuffol a játék
raidbuff szintre kaja flask mindent ill. a training dummy pedig debuffolva van. Ezen felül 50000k hp-t kapott és meg lehet ölni, igy execute phase-t is lehet rajta tesztelni.


Fúúú, ez jól hangzik, köszi! :o)


*Minsa=Asmi=Navan*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11165

Amolyan lezárásként összedobtam egy általános kitekintést, hogy mi is változik a leginkább, milyen irányelvek domináltak, amikor a MoP -ot összehozták.
Mellécsaptam még egy adag kisebb módosítást, ami esetlegesen elsikkadt, de hasznos lehet.
Általános változások .
Összességében már ilyen - olyan formában szerepeltek ezek itt - ott, de talán így, rendszerezve, jobban áttekinthetőbb.
Jó olvasgatást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11170

Ismét danke Class!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.193 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum