normal Rated BG

Több
4 éve 1 hónapja #19107

Tegnap a 3:3 nem volt rossz, de könnyen lehetett volna 5:1 is.
- Ha TP-en azt a zászlót meg tudjuk védeni, vagy legalább nyomás alá helyezni az ő FC-jüket.
- Ha SSM-ban mi visszük be az utolsó kocsit Earth-nél. De ott sajnos nagyon szépen a körön kívül tartottak minket. (Vagy lehet, hogy a Water kellett volna, amit Pupi mondott.)

A két EotS nagyon szép volt. Nem beszélve a WSG-ről. :D

Öltözködési tanács Missbonesnak:
Olyan cucckat vegyél meg conquestből, amiket a Celestialok nem dobhatnak: sisak, vállas, chest, fegyver, trinketek. És minden héten ölj Celestialokat, ha tudsz, bónuszt is dobj rá!
7250 megszerzett conquest pont után tudsz venni fegyvert, ez a legfontosabb. 2250 pontba kerül a main hand, tehát ha 5000 pontot elköltöttél, utána már csak gyűjts a fegyverre (esetleg az off-hand-re is spórolhatsz).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hónapja #19188

Tegnap elmentem RBG-zni oQueue-val. Az látszik, hogy kedd este könnyen jön a rating, (meg is lett a Legionare title), mindenféle voice nélkül 3:1-et hoztunk. Szóval kedden este lehet ratingre menni, ha kell valakinek, mert igen fisifosi ellenfelek jöttek.

A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hónapja #19194

Szerintem csak jó csapatot fogtál ki. (Gz az 1800-hoz!)
Én volt már hogy próbáltam ugyanezt keddenként, de inkább csak buktam. És olyan is volt szombat este, hogy zsinórban nyertem 6 meccset.

Több
4 éve 2 hete #19266

Ma este nem tudok menni RBG-re.

Több
4 éve 5 napja #19352

A VB döntőre való tekintettel szerintem ma ne erőlködjünk a rated bg-vel. Közülünk is biztos nézik páran, és pugot is nehezebb lenne találni.
Majd jövő héten újra nekifutunk.

Több
3 éve 11 hónapja #19403

A múlt heti kis szünet után ma újra lesz RBG a megszokott féltizes kezdéssel! Gyertek, gyertek!

Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Írta: kempf.

Több
3 éve 9 hónapja #20039

hali ma ugyelek reggelig es nem leszek ma este (azert inkabb bevalaltam ezeket az ugyeleteket h ne hetkozben keljen, es meg igy a content vegen tudjak lenni a raideken)

Több
3 éve 5 hónapja #21220

Próbáljuk meg újra elindítani a jó kis vasárnap esti Rated BG-ket!
Az egésznek csak akkor van értelme, ha össze tudunk jönni 10-en. A pug-os megoldás nem volt túl szerencsés, leginkább a magyar ts nemértése miatt. :) Persze egy-egy embert tudunk hozni néha friend list-ről, de ne erre építsünk.

Az elmúlt szezonban 1900-as ratingig jutottunk. A cél egyértelműen a 2000, és tovább! :)

Néhány infó az aktuális helyzetről:
- Pvp-hez nagyon hasznos a Gladiator Sanctum a garrisonban. Work orderként ontja magából a honor és conqest pontokat és a 600-es, 620-as geart.
- A honor gear gyorsan összeszedhető egyrészt a Gladiator Sanctum miatt, másrészt mindenféle pvp-s tevékenység (random bg, ashran különböző feladatai) dobozokkal jutalmaz, amiben nagy eséllyel van pvp gear.
- A conqest gear már nehezebb cucc, de egyrészt a heti első három Rated BG győzelem is ad valami extra jutalmat, ami lehet gear is, másrészt jelenleg a pvp és a pve gear között csak az ilvl a különbség, semmi más. Tehát a mythic gear pl. kb. olyan jó, mint a conqestes pvp-s, a hc gear pedig mint a honoros pvp-s.
- Az ilvl elsőre picit zavaró. A pvp gear pvp területen felskálázódik. A pve gear pedig semmit nem csinál (egyébként talán 650-ig az is felmegy).
600 => 660
620 => 675
660 => 690
- Ha valaki pvp-zni akkar, akkor mindenképpen érdemes egy kis időt szánnia Ashranra hetente, mert heti 200 conqest pont csak onnan jöhet, illetve a Gladiator Sanctumos work orderhez is onnan esik az alapanyag.

Én vegyesen pvp és pve cuccban kezdtem el rated bg-zni puggal, és nagyon gyorsan feljutottam 1600 fölé. Szóval nagyon gyenge most a mezőny.

Akit érdekel a dolog, az jelezze itt. Ha van elég érdeklődő, akkor vasárnap este 9-kor már kezdhetünk is!

Eddigi jelentkezők:
Pupi
Sera
Leva
Moncherry
Dög
Fexlok
kempf

Utolsó szerkesztés: 3 éve 5 hónapja Írta: kempf.

Több
3 éve 5 hónapja #21224

amenyiben tényleg ennyire nem kötelező most a pvp gear, akkor nagyon szívesen csatlakozom. Fele honor-os cuccom lehet talán, meg kijövős trinket. Vasárnap esti programnak tervezzük megint? Csak mert még 1-2 raid öcsivel sem végeztünk.

Amúgy gondolom szezon vége lesz ha kijön az új raid, nem? Mert ha akkor nem kerül be új pvp gear magasabb ilvl-el, akkor abból óriás hiszti lesz már megint a fórumokon. Az meg ha jól tudom 4-én jön?

Több
3 éve 5 hónapja #21225

Érdekelne engem is a dolog.

Több
3 éve 5 hónapja #21227

csatlakoznek, full 620as honor + 3 db conq gear (fegyo, gatya, ov)

Több
3 éve 5 hónapja #21230

Biztos, hogy nem lesz még vége a szezonnak.
És azért jelenleg a full mythic gear 5 ilvl-lel kisebb, mint a full conqest.
Az új raid +10 ilvl-t jelent, viszont pvp-ben 690 fölé akkor sem megy a pve gear sem, leskálázza.

Minden raid öcsit megcsináltunk, kivéve a Blackenspore-osat, mert az personal. Azzal lehet hc killeken próbálkozni. Úgysincs soha jelentkező a lángszórózásra.

Több
3 éve 5 hónapja #21234

Én is jönnék, disc pappal.

Több
3 éve 5 hónapja #21238

Sokan vagyunk, de nem elegen.
Mindenki hozzon magával még egy embert.
Akkor pont meglesz a kívánt 10 fő. :D

Több
3 éve 5 hónapja #21240

Én is tudok jönni, de semmi pvp cuccom nincs sajnos.

A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Több
3 éve 5 hónapja #21241

Ha a "nyugdíjasoktól" is jöhet ember, akkor hunterrel tennék egy próbát. Gear sajnos elég csekély (Honor fegyó, 2-es set, 2 trinket) ha jól emlékszem.

Több
3 éve 5 hónapja #21242

Természetesen lehet. Aztán majd kiderül, hogy mire elég a gear. :)
A két trinket király a set bonus miatt, és nyilván coquestes fegyót kell majd szerezni minél előbb.

Eddig 7-en vagyunk, még három ember kell.

Több
3 éve 5 hónapja #21243

Jövök én is, gearem nekem sincs még ugyan.

Több
3 éve 5 hónapja #21244

Este 9-kor nézzük meg, hogy vagyunk-e elegen.
Egy-két ismerőst szerintem tudunk szerezni.

Több
3 éve 2 hónapja #22046

Nem pont rated, de legalább BG-s kérdés.
Tegnap valahogy eltűnt a képernyő tetejéről az eredmény kijelző. Ami mutatja, hogy hogy áll a két csapat: hány zászlót vitt be, hány resource-nál jár, mennyi idő van még hátra. Másik karakternél megvan, szóval valószínű nyomtam valami kombinációt, amit nem kellett volna.
Nem tudja valaki, hogy hogy lehet visszahozni?

Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum