normal T12 healer priest loot tábla

Több
12 éve 9 hónapja #2693

T12 Healer Priest Loot Tábla

Változások listája:

  • 2011-07-29 Crystallized Firestone infók pontosítva, HC BiS lista profil, 378es T12 setitemek beszerzési módja pontosítva
  • 2011-06-28 létrehozva
Érvényesség köre: WoW PVE patch 4.2.

Sziasztok! Sajnos úgy néz ki, hogy a rosszul megcsinált T11 itemizáció után (erős spirites wrist és wand hiány) még ennél is rosszabb itemizációt kapunk T12ben. Konkrétan 0 db spirites cloth raid dropunk lesz. Igen, jól hallottad. Persze neck/ring/stb slotokra vannak spirites cuccok illetve a T12 set itemek is spiritesek, ezeken felül viszont csak elég rossz VP opciók és kraftolt itemek vannak. Szerencsére ezeket a crafted itemek kivételével elvileg lehet majd 391-re upgradelni. Segítségképp most felsorolom, milyen slotokra milyen spirites opcióink vannak. Minden item 378as, kivéve ahol külön említem a szintet.

Head:
T12 Cowl of the Cleansing Flame - mastery, tokenből (Ragna)

Neck:
Firemind Pendant - mastery, 1250 VP (mivel van drop is erre a slotra, nem javaslom)
Heartstone of Ryolith - mastery, Lord Ryolith
Azért rendesek, hogy eltérő secondary statot raktak rá, nem? OH NEM

Shoulder:
T12 Mantle of the Cleansing Flame - haste, tokenből (Domo)

Back:
Flowing Flamewrath Cape - mastery, Avengers friendly

Chest:
T12 Robes of the Cleansing Flame - mastery, 2200 VP
T12 DPS Vestment of the Cleansing Flame - haste, 2200 VP - dps item!

Wrist:
Firesoul wristguards - haste, BOE 1250 VP (mivel BOE, meg is veheted majd)

Hand:
T12 Handwraps of the Cleansing Flame - haste - 1650 VP. A DPS gloven is van spirit, de ugyanígy hastes szóval nem igazán érdekes alternatíva a haste stacker healernek :)
Grips of Altered Reality - haste, BOE craftable

Waist:
EGÉSZ PONTOSAN S E M M I
Embereye Belt - 0 SPIRIT, crit/haste, Avengers honored

Leg:
T12 Legwraps of the Cleansing Flame - crit, 2200 VP

Feet:
Endless Dream Walkers - haste, BOE craftable

Ring:
Quicksilver Signet of the Avengers - mastery, Avengers exalted 391
Soothing Brimstone Circle - crit, 1250 VP

Trinket:
Nézd át ezt a listát , talán az alábbiakat tudom kiemelni:
Fiery Quintessence - passzív spirit, on use int... Pont fordítva kéne, Avengers Revered

Weapon 1H:
Lightforged Elementium Hammer - mastery, BOE crafted 365
Ko'gun, Hammer of the Firelord - haste, Ragnaros drop 384

Weapon 2H:
Smoldering Censer of Purity - haste, drop helye ismeretlen

Offhand:
Goblet of Anger - haste, BOE Shannox

Wand:
Scorchwine Wand - mastery, 700 VP

Magyarán az Avengers reput vinni kell, a rewardok:
Friendly -> back
Honored -> DPS öv
Revered -> szar trinket
Exalted -> gyűrű

2 BOE tailoring crafted item van, ami jó mert csak pénzkérdés, rossz mert kurva drága lesz gondolom:
Hand, Feet

1 BOE BS crafted van, minimális upgrade T11 normál felett:
Mace

1 BOE boss drop lesz:
Offhand

És persze a tier itemek, amik gondolom tokenből jönnek majd a bossokból. Valószínűleg a spirit hiány ellensúlyozására kerül be a 2es setbonus ami kb 410 mp5-nek felel meg és érdemes gyorsan elhozni.

VPből első upgrade logikusan a ring vagy a wand, függően attól melyik a nagyobb upgrade. A necket nem érdemes mert arra van drop is, a wristet pedig pár hét után meg lehet majd venni mástól goldért is akár.

Craftolhatóból a csizma néz ki jó opciónak mert arra úgyse lesz más item. Handre jön majd T12, ide a craftolható ezért pénzkidobás lehet.

BH új bossából gondolom jön majd T12 véletlenszerűen így azt kötelező lesz farmolni úgy néz ki.


Crystallized Firestone upgradek
Sajnos a Crystallized Firestone nekünk nem túl használható, csak az alább 2 dolgot lehet vele upgradelni ami healer priestnek hasznos lehet (a többi cucc hites):

Chelley's Sterilized Scalpel trash boe
Scorchvine Wand 700 VP

Ez egyúttal azt is jelenti, hogy bossokból csak a tier tokenek heroic verziója, valamint neck/offhand és egyéb nem-cloth dolgok esnek 391es ilvl-lel, minden más slot egyszerűen nem fedhető le 391es cuccal, esetleg csak DPS cuccal.
Discként 2300 unbuffed spirittel, 2 spirit proc trinkettel nekem 2pcT12 mellett a fülemen folyt ki a mana a második normál FL clear és hc Shannox során, egyelőre tehát a spirit gear hiány nem tűnik drámai hatásúnak.


Disc HC BiS lista
Ezt a felszerelést látom most kb BiSnek Firelands HCkból. Van benne egy Sinestra trinket is - de alapvetően kételyeim vannak a trinketeket illetőleg. Nagyon rossz a trinket felhozatal disc szemszögből. Passzív spirit+int on use = rakás szar. Passzív int+ random haste proc = jó esetben is gyenge. Passzív int + random heal proc (Alystraza trinket) = gyenge közepes. Könnyen lehet, hogy a régi 359es passzív int+spirit proc trinketek maradnak a legjobbak a Sinestrás Shard of Woe mellett.
Igény szerint lehet még elvenni spiritet a fenti profilból, lehetőleg 378as spirites cuccokat 391 spirit mentesre cserélve. A 4pcT12 valszeg megtartásra érdemes. Megjegyzés: a wowhead profiler által kiszámolt int, spellpower, maxmana és haste értékek teljesen szarok, ne vedd alapul őket. Ki tudja milyen más hiba van még ott, tényleg csak a geart érdemes nézni.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 8 hónapja Írta: Khetana.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #3219

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #3220

www.worldofwarcraft.hu/node/17855

Megy a RIZSA keményen.


BEEP BEEP I am a JEEP!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #3221

en t11 utan azt hittem, hogy annal szarabbul mar biztos nem fogjak megcsinalni a lootokat. tevedtem, ujra sikerult nekik. :D
egyebkent a resto saman ov ugyanilyen. a kettes setbonusz is nagyon kellene, addig nem is tudom megbontani a regi negyes setbonuszt pl. valnoszinuleg ha full 372es gearben kezdtuk volna 4.2ot, akkor kevesbe ereznem gondnak, igy, hogy 359es cuccokat nem tudok lecserelni egyelore, hiaba lootoltam 378ast arra a slotra... hat ez eleg bena. hosszabb tavon mindenesetre annyira nem lesz mar lenyeges, mert nagyon nagy manapoolunk lesz, ezt kezdtek el azzal orvosolni, hogy kevesebbet regeneralunk es igy kb. ugyanannyi manat tudunk elkolteni egy fight alatt. (raadasul az intellect is beleszamit egy picit a manaregenbe)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #3390

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #3391

Classrun írta: Trinketes elmélkedés

Pala topic. Bár annyi biztos igaz, hogy random plusz healt ad az a trinket, ami gyakran lehet haszontalan heal, hacsak nem több egymáshoz közeli ember sérül egyszerre. Ilyen pedig a legtöbb tankheal helyzetben nincs, de raidheal során igen gyakori. Holy priestnek biztos jobb, mint holy palának.

Wowheaden egy komment:
I got this item last night as a resto shaman and am not really too impressed with it. Since it's a 10% chance with 45s ICD, you'll get 7-10 procs depending on the fight. The proc is uncontrollable and it most likely will always be on ICD at a time when you really need that extra heal.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 8 hónapja Írta: Khetana.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #3392

teny hogy en pl jobban orulnek a chogall hc-s es a sinestras trinketnek. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #3393

A sinestrás trinketet aláírom, BIS maradt most is kétségtelenül.
Közben találtam egy mocsadék jó postot EJn egy haste vs mastery vita közepén. Teljesen tükrözi a véleményemet, csak ilyen összeszedetten még eddig nem sikerült leírnom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #3617

Hozzáadtam egy kis HC gear elmélkedést: firestone beváltás, valamint egy saccolt BiS gear lista.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #3757

T11/T12 trinketek gyors elemzése

359 (T11)
Core of Ripeness : 321 int, cdre nyomva 321 spirit
Fall of Mortality : 321 int, kb 15% uptime = 290 spirit
Darkmoon Card : Tsunami : 321 int, ~400 spirit
Tyrande's Favorite Doll : 321 int, 350mp5
Mandala of Stirring Patterns : 321 spirit, kb 15% uptime 1926 int = 290 int
Jar of Ancient Remedies : ~515 spirit VAGY 267 mp5 + ~350 spirit

365 (T12 daily)
Petrified Pickled Egg : 340 int, ismeretelen uptime 2040 haste (15% uptimet feltételezve 306 haste)
Moonwell Chalice : 340 int, cdre nyomva 283 mastery

372 (T11 hc Chogall)
Fall of Mortality : 363 int, kb 15% uptime = 327 spirit

378 (T12)
Eye of Blazing Power : 383 int, random heal proc (kb +2-3% eHPS)
Fiery Quintessence : 383 spirit, cdre nyomva 319 int (27,77% uptime max)
Rune of Zeth : 383 crit, cdre nyomva 319 int (25% uptime max)
Jaws of Defeat : 383 int, 300-400 mp5 jól kihasználva 1.5s kasztokkal. Holy priest esetén 1s gcd-s renew spamra használva 500-600 mp5

379 (T11 hc Sinestra)
Shard of Woe : 700-1000 mp5, 323 haste cdre nyomva (16,67% uptime)

Nehéz a választás. A healer trinketekkel mindig az a nagy probléma, hogy amelyik HPS növekedést ad az use/proc esetben, azt nehéz jól használni. Ha magától randomban procol az extra heal, akkor az majdnem olyan hatékony, mintha véletlenszerű célpontokat healelne az ember ahelyett, hogy az életveszélyben levőket mentené. Magyarán a random HPS proc általában értéktelen, csak a healing meter számait vastagítja, de igazán hasznos ritkán szokott lenni.
Az on use heal procokkal meg az a gond, extra figyelmet kell fordítani a használatára. Ha ez megvan, akkor pedig gyakran cdn lesz amikor spontán kéne.

Ezzel ellentétben az on proc/on use regen szinte mindig jól jön, ezért az ideális healer trinket passzív HPSt/regent és aktív regent tartalmaz. Ld 359es trinketek nagyrésze (CoR, FoM, TFD, DMCT).

Ha átfutod a fenti listát, azt látod, hogy a legtöbb trinket aktív része nem regent, hanem HPS boostot ad, ami elég szomorú következtetésre fut ki. Valószínűleg a legjobb, ha a CoR mellé betesz az ember egy hpst adó trinketet, ha nincs managondja, de mindkét trinket slotra T12es példányt nehéz lesz könnyű szívvel betenni.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 7 hónapja Írta: Khetana.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.155 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum