normal Legion Retri Paladin

Több
7 éve 6 hónapja #26223

A jelenlegi legoptimálisabb talent elosztás alant látható
www.wowhead.com/talent-calc/paladin/retribution/c1TM

Statok elosztása a következő:

Str>22-23% haste>crit>akármi.
 
Ha esetleg összejön 30-35% crit, akkor sem érdemes a Virtue's Blade talentet választani, ugyanis rengeteget proccol Blade of Wrath.
Előbbi talentnél vagy 8 secenként ütünk egyet Blade of Justice-el. ami talán  crit lesz és nagyot üt , vagy sima hit lesz és bukunk mindent, míg utóbbi talentet választva proccoktól függően 2-5 secenként fixen egy "közepeset".

Bridge, itt a kép amit mondtam, ez csak sima weakauras, figyeli a cd-ket. Mennyi ideig van fent a poti/buff, mennyi a cd rajta. stb. Rotát nem figyel.  Amit mondtál tellmewhen. felesleges. Külön erőforrás a részedről arra is figyelni pluszban.  imgur.com/a/UzULL

Opening a következő:
Prepoti
Avenging/crusade,
Wake of ashes 
Judgement
Templar/Divine, attól függően hány targetet kell ütni

Innentől viszont figyelni kell:   Crusader Striket  csak 3 holy powerig szabad ütni, ugyanis ha 4-nél proccol Blade, akkor bukunk 1 HP-t,  

Crusader Strike 3 hp-ig.
Blade, 
Judgement
Templar, és így tovább.

Ha pedig megvan Lady Liadrin gyűrűje, nincs más dolgod, csak ráfekszekszel billentyűzetre és zongorázol. Mindegy mit nyomsz, szépen elhaladsz mindenki mellett és nevetsz.


„A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Írta: Caseryss.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #26650

Bump


„A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #26653

Azt nem értem miért választják az Eye for an Eye-t.
Nekem a Justicar van es jól jön néha hogy visszatölti a HP-t,megkönnyíti a healerek életet.
Ráadásul raid környezetben nem engem ütnek meleeben így a visszahatás nem érvényesül.

Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Írta: Yargoro.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #26654

Azért mert Justicar 5 hp. Jó esetben visszatölt 3-600k hp-t. Mire ujra összeszednék ennyi hp-t az alatt elcastolok 3 flash of light-ot és 1 millát healeltem magamon. Eye meg Ursocnál és puncin kifejezetten hasznos. Előbbinél az ellökés előtt elnyomod, így kevesebbet kapsz be, és még sebzel is, utobbinál meg ha téged üt paca ugyanugy jól jársz.

Most már igaz jól megy, de volt hogy 4-5 alkalommal tankoltam xaviust 20-30%-tól mind normalban és hc-ban. Ha nincs eye, nemtudom tankolni és wipe.


„A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Írta: Caseryss.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #27052

Nézegettem a 7.1.5 patch dolgait. Természetesen ha változtatnak rajta újra, akkor frissítem.

Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy retritől elveszik a might-ot. (legalább nem kell azon izgulnunk hogy az a dps akire raktuk meghal fight közben, ez egy jó pont).
Cserébe kapunk 12% dmg buffot majdnem minden támadásra, ezen felül jelentősen erősítik a kings-et ---> több absorb. okés.   Wisdom ugyanugy marad egy hányadék.

Számolgatva, és a jó legendaryk hiányában ez még így is nerfnek számit, olyan 8% egyéntől függően.

Legendás itemek és megfigyelésük:

Nathrezim. 25% helyett csak 15%-ot ad. 
Liadrin gyűrűje. 2.5 helyett 4 másodpercenként ad HP-t. Ez elég kemény 8 HP veszteség. Cirka 2 milla dmg.

Thrayn öve:  Nagyon úgy néz ki ez lesz a bis mindegyik palának. AW/Crusade dmg és healt buffol. Retrinél ez a szám 20% dmg.

Összegezve. Retrinek a 2 bis back és öv. Hogy a végén nerf vagy buff lesz belőle, majd elválik :)


„A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.117 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum