normal Herald of the Titans

Több
10 éve 10 hónapja #15529

Feats of Strength achi, és mindössze egy title jár érte: Herald of the Titans

80-as szintű karakterrel, ilvl 226 gear-ben (fegyver ilvl 232) kell megölni Algalont.


Van egy 80-as dk-m, kikapcsoltam az xp-t (tehát nem fejlődik tovább) és elkezdtem geart farmolni. A forrás kb. ICC 5 fős normal, ToT HC, Ulduar 25.
Ulduar 25 raideket időnként lehet találni OpenRaid-en, ahova be lehet jutni 80-as szinten. Viszont az 5 fős instákat elég nehéz farmolni, mert LFG-ben kb. sosincs healer.
Ha össze tudnánk állni többen, akkor hatékonyabb lenne a dolog. Egyrészt ha van healer, akkor hamar lesz csapat is LFG-ben, másrészt akár 90-es karakterrel is lehet takarítani a 80-asok előtt.


Érdekel valakit ez az achi?

Elég jó kis leírás a témáról itt olvasható.


Jelentkezők:
Sera: Warrior (tank) Kosciuszko
Minsa: Monk (tank) Asmi

Littleboy: Hunter (dps) Powa
Kapszlock: Mage (dps) Nyunyó
Kempf: Death Knight (dps) Misth
Rundi: Death Knight (dps) Moodona
Proktor: Warrior (dps) Mahoni
Inexx: Hunter (dps) Gebirgsjäger
Leva: Druid (dps) Levajin

Ferrata: Priest (healer) Iyyar
Skaven: Monk (healer) Tummybutton
Naderb: Paladin (healer) Sheénka
Mistake: Monk (healer) Lincu
Kyselina: Monk (healer) Millow

Utolsó szerkesztés: 10 éve 8 hónapja Írta: kempf.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15533

Érdekelne engem is hunterral. BS-en van a kari, de ez nem okoz gondot ha jól tudom instázásnál sem.

Itt a kicsóka , ez még "progress" gear rajta.

Viszont kell még egy kis gyakorlás, mert nemigazán tudom hogy kell játszani hunterral. Esetleg a hunter kollégák írhatnának pár tippet. (spec/talent/glyph, rota)

Utolsó szerkesztés: 10 éve 10 hónapja Írta: Littleboy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15534

evek ota meg akarom csinalni, csak aztan valahogy soha nem volt ra csapat, jelenleg meg karim nincs hozza. de majd kitalalok valamit. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15535

Ez engem is érdekelne. Milyen karit intézzek hozzá?:)


Ne feledjétek gyerekek csak a puffin lekvár ad kitartást és mindent legyőző akaratot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15536

Jelentkeznék én is erre, izgalmasnak hangzik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15537

Van hozzá egy magem, asszonykámnak monk healer, tudunk szerezni hozzá pala tankot plusz Meitrának is van egy monkja. Szóval össze lehetne hozni egy csapatot, segítek 90-essel farmolni a 80-as raideket öltöztetés miatt, ha utána segítetek Ti is egy kis geart szedni a magemra

Utolsó szerkesztés: 10 éve 10 hónapja Írta: Kapszlock.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15538

Engem is érdekelne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15547

Elég komoly az érdeklődés, ebből akár még egy 10 fős raid is összejöhet.
Az első hozzászólásban összegyűjtöm, hogy ki milyen karakterrel érdekelt a témában. Aki még nem írta ezt le, az tegye meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15548

kempf írta: Elég komoly az érdeklődés, ebből akár még egy 10 fős raid is összejöhet.
Az első hozzászólásban összegyűjtöm, hogy ki milyen karakterrel érdekelt a témában. Aki még nem írta ezt le, az tegye meg.

A célhoz legközelebb ez a boci áll (Iyyar - healer) , de bármit szívesen felhúzok.

Utolsó szerkesztés: 10 éve 10 hónapja Írta: Ferrata.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15549

Ha gondba leszünk healerrel, akkor fel tudom húzni a sámánomat (valószínüleg úgyis felhúzom 80-ra), csak akkor fel kell gearelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15553

Ferrata: Beírtalak a listába. Ha van időd, húzd fel 80-ra.
Little: A huntered szinte már fel van gearelve. Nem tudom, hogy érdemes-e másik kari elkezdeni gearelni.

Eredetileg azt gondoltam, hogy lesz 2-3 jelentkező és majd valami OpenRaid-es csapathoz csatlakozunk, és úgy megcsináljuk. De ha sokat vagyunk, akkor megoldhatjuk házon belül (bár azért még nem vagyunk 10-en), vagy akár mi hirdetünk meg OpenRaid-en egy raidet, amihez lehet csatlakozni. Majd meglátjuk.

Addig is elsődleges feladat, hogy legyen minden karakter 80-as.
Ezen kívül naponta lehet tolni a ToT HC-kat. 10 perc alatt megvan. Tovább tart odarepülni, mint maga az insta. Erre kellene kitalálni időpontot. Raid előtt vagy után?


ICC 5 fősöket pedig normálban napjában többször is lehet, amikor van rá picit több idő. Pénteken, kedden, hétvégén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15556

Kérdés, hogy ez az acsi account-wide?

Érdekelne engem is, bár az az igazság, hogy hunteren kívül semmivel nem tudok játszani. (egyesek szerint még azzal sem :D).
Tehát ha nem most akarok megtanulni egy új kasztot, akkor villámsebesen felhúzok még egy vadászt. Kb mikor lenne az event?

Utolsó szerkesztés: 10 éve 10 hónapja Írta: Inexx.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15558

Az acsi account-wide.
Én időpontot egyelőre nem lőnék be, mert mint látszik nem te vagy az egyetlen, aki most kezd el karaktert varázsolni a feladathoz. Szóval kell hozzá idő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15559

Engem is érdekelne a dolog, ha sikerül összehozni egy csapatot. el is kezdek húzni valami karaktert. Asszem druida lesz, hogy bármi tudjak majd lenni, ahogy alakul a csapat összetétel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15560

vasárnap délután 4-kor ha gondoljátok, mehetünk öltöztetős Ulduart. Ha egyedül leszek lvl90, akkor 10-esben, ha jön még egy jobban gearelt 90-es' akkor 25-ösben tudunk takarítani. meg 232-es fegyót FoS-ból tudunk hozni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15561

kempf írta: Én időpontot egyelőre nem lőnék be, mert mint látszik nem te vagy az egyetlen, aki most kezd el karaktert varázsolni a feladathoz.

Én mindenképpen kérnék némi időt, mert a szintezésen felül még játszanom is meg kell tanulnom azzal a pappal.:) Már előre izgulok, mivel ez a harc nem egy könnyed leányálom lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15562

az achi engem mar nem erdekel, de 25os ulduba segitek


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15563

Találtam egy faxa oldalt a Herald Of Titans-hoz, BIS itemekhez, lehet szemezgetni-csemegézni.

Utolsó szerkesztés: 10 éve 10 hónapja Írta: Inexx.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15573

Nekem van egy 80-as wari tankom egy másik szerveren meg egy 80-as lockom itt. Melyik lenne hasznosabb?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #15574

ez engem is erdekelne, felhuznam a Monkom es vagy tank v melee dps, amelyik jol jon.


*Minsa=Asmi=Navan*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.237 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum