locked Birensmok - Shadow priest [elfogadva]

Több
6 éve 4 hónapja #28942

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje: worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/birensmok

2. Mainspec/offspec:  Shadow / Holy

3. Mikortol raidelnel velunk ill be akarsz-e lepni a guildbe:  A klánban már bent vagyok, amint lehet visszatérnék a raidelésbe

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit? Maga a spec stílusa az ami megfogott Cataclysm óta, ezt érzem leginkább úgy hogy kombinálja az összes többi caster dps-t, továbbá szerintem fénykorát éli Legion-ben, igaz már nem olyan mint EN-ben de még mindig működik

5. Total time played (level 110 és összesen külön): 24 nap össz, 18 nap 110-en (WOD-ban kezdtem újra eredetin új accounttal, Wod-ban warlockoztam)

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:   worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/birentsip   (szintén bent van a klánban)

7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz: www.warcraftlogs.com/character/eu/arathor/birensmok

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben: imgur.com/a/Pa1ym


Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb:  Tabi Balázs vagyok, egyetemista, matematika-angol szakos középiskolai tanárnak készülök, 23 éves vagyok

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente:  péntek-szombaton kívül az összeset

3. Gondot okoz a késői raid end? (alt. ejfel)  nem

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában?  igen, többen a klánból már hallották is a hangomat :)

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)?  buta voltam és AMD procit vettem amit nem szeret a játék, de overclockolva optimalizálva a grafikát még komoly encountereken is 40 alá nem megy

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed? amíg az otthonrtól távol vagyok és végzem tanulmányaimat ráérek, ám ha hazamegyek jobban szeretek kimozdulni a régi ismerősökkel vagy a családdal tölteni az időt, ezért nem jó általában a hétvége


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet:  Anno azért mert a szerveren ez volt a legjobb magyar nyelvű klán és egy érett, intelligens társaságnak tűnt, most azért szeretnék újra csatlakozni mert tudom hogy az

3. Hogy találtál rá a guildre: weboldalon keresztül

4. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál? BC óta taurin, abból csak Sunwell maradt ki, Wotlk full clear, Cata full clear, MOP teljesen kimaradt, WoDból mythicek nem lettek meg, Legionből ottvoltam veletek majdnem az összes progress killen (Xavius HC, EN mythicek, Guldan hc). ugyebár mikor a klán fele átment ragnarosra és úgy nézett ki hogy vége én is abbahagytam a játékot egy időre, körülbelül 2 hete tértem vissza, és behoznám a hc TOS lemaradásomat az új content előtt

5. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért? Wotlk volt a kedvenc kiegészítőm, Ulduar a kedvenc raidem

6. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le) Arathoron előttetek a Jó a rossz és a loot-ban voltam, nem volt rendes raidelés, ezért léptem

7. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít):  anno taurin realm 3. ként ütöttük ki Firelands Ragnarost, az volt az egyetlen raid amin progress race

8. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 5

9. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak?   fatbosstv

10. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak?  howtopriest, icyveins, Method éppen aktív sh papjai


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) igen

Téma zárolva.
Több
6 éve 4 hónapja #28943

Köszi! Reméljük a többiek is olvassák és reagálnak valamit.

Téma zárolva.
Több
6 éve 4 hónapja #28947

Tabi vezetéknév <3

Téma zárolva.
Több
6 éve 4 hónapja #28948

Az már egy plusz pont hogy írtál applyt. Első blikkre jó lett.

Téma zárolva.
Több
6 éve 4 hónapja #28949

csaknem te is, Faraleth? :)

Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Írta: Birensmok.
Téma zárolva.
Több
6 éve 4 hónapja #28950

de, én is. csak én máshogy, én helyesen "tabi" vagyok, Tab város miatt :D

Téma zárolva.
Több
6 éve 4 hónapja #28951

Tehát a te neved kisbetűvel kell írni ;)

Téma zárolva.
Több
6 éve 4 hónapja #28952

A trollkodásokon kívül nincs észrevétel?
Vagy kérdezhetném úgy is, hogy van-e bárkinek ellenvetése Biren visszatérése ellen?

Téma zárolva.
Több
6 éve 4 hónapja #28953

Szia Biren,

Koszi a jelentkezest :)
Bocsi, hogy csak most reagalok, de nem volt idom korabban.

En csak arra nem emlexem pontosan, hogy mi tortent veled tavasszal. Meg beirtal a Make a difference topicba, hogy maradsz es folytatod hc-ban, de aztan megsem jottel tobbet. Beszeltel akkor errol egy officerrel?


*Minsa=Asmi=Navan*
Téma zárolva.
Több
6 éve 4 hónapja #28954

Szia, miután szó volt a hc raidelésről Ino meg a többiek Ragnarosra vándorlása után, írtam hogy folytatom, de akkor aztán úgy nézett ki hogy mégsem leszünk elegen arra sem. Nem voltak kiírva raidek, nem voltak új bejegyzések a fórumon szóval azt hittem ennyi volt. Ekkoriban járt le az előfizetésem és úgy döntöttem nem újítom meg ilyen kilátástalan helyzetben. Nagyon örültem mikor ránéztem az oldalra később és láttam hogy továbbra is működtök, de a játék akkor továbbra sem vonzott eléggé ahhoz hogy újra előfizessek. Ha esetlwg akkor számoltatok velem és csak úgy eltűntem, sajnálom hogy szó nélkül eltűntem.

Téma zárolva.
Több
6 éve 4 hónapja #28955

Ertem, koszi hogy leirtad. Mivel Kempf es Naderb is tamogatjak az applidat abbol a csapatbol, szivesen latunk ujra.
En csak annyit kernek, hogy ha legkozelebb valtozik a helyzeted, akkor legyszi beszelj valamelyikunkkel akar itt a forumon akar ingame, hogy tudjunk rola.
Koszi es welcome back :)


*Minsa=Asmi=Navan*
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Írta: Minsa.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.125 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum