locked Joulyka - Restoration Druid

Több
6 éve 8 hónapja #28681

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje: worldofwarcraft.com/en-gb/character/ragnaros/joulyka

2. Mainspec/offspec: Restoration/Balance

3. Mikortol raidelnel velunk ill be akarsz-e lepni a guildbe: Bármikor tudok kezdeni

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit? HoT Healer Class kedvelő vagyok :P

5. Total time played (level 110 és összesen külön): 11 nap és 7 nap ( i.imgur.com/rS7FsEK.png )

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre: -

7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz: -

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben: i.imgur.com/paZWK6L.jpg


Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb: Szatmári Zoltán, Euronics Értékesítő, 21 éves.

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente:  2 biztos, a többi kérdéses

3. Gondot okoz a késői raid end? (alt. ejfel) Nem

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában? Van, nem.

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)? 50-60FPS

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed?  Munka


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet: Régóta szemezgettem vele, és gondoltam hogy megpróbálom, szimpatikusnak tűnik.

3. Hogy találtál rá a guildre: WoW-Recruit

4. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál?  Cataclysm óta  játszok, akkor abban az időben hc-ban vertünk minden raidet, majd WoD-ban tértem vissza, és ott szintén HC szintent meneteltünk a guildemmel. Jelenleg ToS normal pár bossát tudtam csak ütni a korai raid kezdések miatt utolsó guildemben.

5. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért? Firelands volt a kedvencem, szerintem egy nagyon hangulatos témájú raid volt, jó társasággal.

6. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)  Bloodscalp - Honfoglalók( Átköltözött Ragnaros Alliba majd teljesen feloszlott és  Anachronox  ként üzemel tovább egy összeolvadt társasággal. Ragnaros - Memorail Horizon(Nem volt szimpatikus a társaság, sok volt a feszültség, nem voltak megértőek a játékosok) Grieve of the Concealed(korai raid kezdésre ritkán tudtam megjelenni(18:30))

7. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít) Cataclysm idején időben fejeztük be a hc raideket.

8. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 4

9. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak? Youtube,WoWHead,Omnislash

10. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak? Youtube,Icy-Veins,Noxxic


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) Igen

Téma zárolva.
Több
6 éve 8 hónapja #28682

Szia,

Nekem egy kérdésem lenne, melyik csapatba jelentkezel? 

Kezdés 21:00- normal-hc, majd mythic
Kezdés 21:30 - normal-hc

Köszi
Üdv
K

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Joulyka
Téma zárolva.
Több
6 éve 8 hónapja #28683

Üdv!
A 21:30-as kezdés jobban feküdne ha van ilyen opció.
Köszi!

Téma zárolva.
Több
6 éve 8 hónapja #28684

Szia Joulyka,

Koszi a jelentkezest! Sajnos a 21:30-kor kezdo csapatban nincs hely meg egy healernek, mert tele vagyunk es mar van ket resto druidunk :(

Nem tudod megoldani a 21:00 oras kezdest semmikepp?


*Minsa=Asmi=Navan*
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Joulyka
Téma zárolva.
Több
6 éve 8 hónapja #28685

Üdv!
Meg fogom tudni oldani,
meló fog tudni közbe szólni csak, ha esetleg lesz egy kis túl óra, akkor éppen be fogok toppani 21:00 órára. =)

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa
Téma zárolva.
Több
6 éve 8 hónapja #28688

Koszi! Atbeszeljuk az applidat es hamarosan jelentkezunk :)


*Minsa=Asmi=Navan*
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Joulyka
Téma zárolva.
Több
6 éve 8 hónapja #28689

Rendben, én köszönöm! :)

Téma zárolva.
Több
6 éve 8 hónapja #28692

Szia!

Egyelőre picit sok a healer/kevés a dps nálunk. Ha dps-ként is érdekel a raidelés, akkor sima ügy.
Ha nem, akkor mostantól senkinek nem kell kiállnia a tűzből, hogy legyen a healereknek is dolga. (Mondjuk egyébként se nagyon szoktunk...)

Gyere el szerdán egy próba raidre!
Keresd Jenzul-t vagy Bonespike-ot invért 20:55 környékén!

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa, Joulyka
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.145 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum