locked Kassyndra, resto/guardian, Nyugger csapatba jelentkezes [elfogadva]

Több
6 éve 9 hónapja #28552

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje: 
  worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/kassyndra
2. Mainspec/offspec:
 resto/guardian (balance-ot is felhuzhatom, ha erre van szukseg de az le van maradva nagyon)
3. Mikortol raidelnel velunk ill be akarsz-e lepni a guildbe:  
Amint lesz megfelelo internetunk, remelhetoleg egy  heten belul (juli 5-en mar talan tudnek jonni). A guildbe ezen a heten leptem be, friend rangon.
4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit? 
A druida mar regota a kedvenc karakterem, tetszik a sokoldalusaga es a resto foleg kozel all a szivemhez. Az elso komolyabb karakterem is druida volt egy masik accounton, amit csaladon belul tobben is hasznaltunk, vele mentem anno Karaba, stb. Azota uj, sajat accountom lett, igy ez a druidam viszonlyag fiatal, raadasul Legionben nem tudtam vele elindulni egybol, mert az artifact weapon kuldisor be volt bugolva. Ezert priest-et kezdtem el huzni, majd DH-t, de visszatertem utana ujra a druidhoz es most o a mainem.
5. Total time played (level 110 és összesen külön):
lvl 110: 5 nap 16 ora
ossz: 16 nap (ez egy viszonylag uj karakter, masik druidom masik accon volt)
6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:
worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/valeryia
worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/raemedy
worldofwarcraft.com/en-gb/character/arathor/ileinary
7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz:

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:
alap

Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb:
Nagy Boglarka, most fejeztem be az egyetemet biomedical sciences szakon, 23 ev.
2. Hány raidet tudsz vállalni hetente:
2
3. Gondot okoz a késői raid end? (alt. ejfel)
Nem
4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában?
Lesz
5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)?
Ez meg nem derult ki.
6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed?
Augusztusban az edinburghi Fringe fesztivalon fogok dolgozni heti 48+ orat, szoval ez a honap kicsit huzos lesz. Attol fuggoen, hogy milyen shiftet kapok, nem biztos, hogy tudok raidelni addig a 4 hetig.

Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet:
Sokat hallottam az Omnirol mar regebben is es jelenleg van par ismeros is a guildben, igy szerettem volna ujra community-be tartozni.
3. Hogy találtál rá a guildre:
Fly ajanlotta, hogy lepjek be.
4. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál?
2005 ota on & off. MC, Onyxia, BC Karazhan, TOC, ICC, Cataclysm-ben majdnem mindegyik raidet, Pandas raidek kimaradtak. Draenor es Legion raidek csak LFR-ben.
Lich King-ben valtottam DK-ra main kent (Xavina:  worldofwarcraft.com/en-gb/character/quelthalas/xavina/pve ), vele mentem Ricky-ekkel Cata-ig raidelni, illetve druiddal is mentem Bastion-be es BD-be. Utana kezdodott az egyetem es munka es nem volt idom.
5. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért?
MC-ben meg minden olyan uj volt, elveztem a nagy 40 fos raidet. Karazhannak a zeneje es atmoszferaja volt a legjobb, aztan igazabol Cataclysm-es raidek voltak azok, amiben ugy erzem, hogy igazan tudtam teljesiteni (akkor dps kent, DK-val). Ezert talan ezek lennenek a kedvenceim.
6. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)
Veszett Horda
7. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít)
Egyutt kitakaritani raideket volt talan a legelvezetesebb. Ezen kivul WOW-ban talalkoztam parommal es sok jo emlek kot a jatekhoz csaladi szinten is (nerd csalad, lol).
8. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget:
5+ ;)
9. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak?
Dungeon journal eleg jo kezdopont, hogy nagyjabol megertse az ember a taktikat, ez utan neha youtube video, hogy vizualisan is megerstem a fightot, vagy forumok, ahol le van irva reszletesebben a fight.
10. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak?
Patch notes, Icy veins

Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link )
Igen

Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Írta: Kassyndra.
Téma zárolva.
Több
6 éve 9 hónapja #28553

Fly, inkább neked szól, de szerintem segíts a családtagoknak valami normális UIt eszkábálni komolyabb addonokkal, az alap ui kb panda óta selejt, hála az összetettebb (pontosabban arra épülő, hogy te használsz mindenféle addont) boss fightoknak, a classok internal cd/proc/buffok miatt, stb.

Téma zárolva.
Több
6 éve 9 hónapja #28559

Szia! Koszi a jelentkezest :)

Csak egy kerdes:
- azt lehet tudni hogy osztol kb mennyire fogsz tudni raidelni?


*Minsa=Asmi=Navan*
Téma zárolva.
Több
6 éve 9 hónapja #28560

Ha még számít kicsit a véleményem, Bogi akár apply nélkül is jöhetne csapatba. ;)
Persze az azért számít, hogy mennyire tudna rendszeresen járni raidre megint.

Alap ui-val egyébként mi a gond? Nagy részben én is azt használom, van mellette egy dbm meg egy dot/buff/cd tracker aztán bőven elég ez, simán játszható így is a játék. Bogit illetve Nagy családot ismerve nekik is kb ez jelenti az alapot. :)

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa, Flyinghawk, Kassyndra
Téma zárolva.
Több
6 éve 9 hónapja #28561

Szia Minsa,
Osztol tudnek jonni hetente ketszer ujra elmeletileg. :)

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa
Téma zárolva.
Több
6 éve 9 hónapja #28562

Koszi Ricky :))

Igen, DBM es HealBot (bar ezzel mostanaban sokat szenvedek, le lesz valtva egy masik heal addonra) mindig alap, es nyitott vagyok egyeb extra addon ajanlatokra is, ez nem problema. Az alap UI-t inkabb arra ertettem, hogy nincs semmi crazy modom, az eredeti action barok es egyebek vannak nekem beallitva. :)

Téma zárolva.
Több
6 éve 9 hónapja #28563

Koszi :)

Akkor varunk, amint megjavul nalatok a net!


*Minsa=Asmi=Navan*
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kassyndra
Téma zárolva.
Több
6 éve 9 hónapja #28565

Én is támogatom a felvételt és "életed párjáét" is:). Healbotot pedig tényleg felejtsd el, mert örökké szívni fogsz vele.
Alap UI abszolút nem gáz, ha ki van egészítve 1-2 hasznos addonnal. Mondjuk én is eléggé eltekergettem, de néha pl dbm nélkül nyomom és van,hogy jobb is úgy...


Ne feledjétek gyerekek csak a puffin lekvár ad kitartást és mindent legyőző akaratot!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Írta: Rundingo.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Minsa, Kassyndra
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.124 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum