locked Bullerinho - Outlaw Rogue [elfogadva]

Több
7 éve 3 hónapja #26940

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje:
eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Bullerinho/simple


2. Mainspec/offspec: Outlaw a main , Subtlety az off de ezzel még nincs foglalkozva nagyon.

3. Mikor érkeznél ide a guildbe: Már tag vagyok Friendben jelenleg.

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit?
Lich Kingben kezdtem a játékot. A rugom egy ideig hanyagolva volt és most, hogy új spece lett, újra elkezdtem foglalkozni vele. Azért is választottam mert tetszik és nagyon érdekelt hogyan működik most.


5. Total time played (level 110 és összesen külön):
Total: 6 days 23 hours 10 minutes
This level: 2 days 9 hours 1 minutes

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:
eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Bullerinho/simple


7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz: Jelenleg nincs mert azóta gép váltás volt 

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:
imgur.com/a/wfL84
imgur.com/a/mupP6



Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb: Földvári Krisztián vagyok , 20 éves jelenleg tanuló és utolsó éves vámos szakon, utána katonaság a cél.

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: Minimum 2

3. Gondot okoz a késői raid end? (rendesen 24:00, de néha 0:30) Nem 

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában? Igen van, talán annyi akadályoz ,hogy ha szobatársam fent van albérletben és hamarabb elalszik a szokásosnál. 

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)? 30-50

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed? Nincs esetleg tanulás de akkor is pár perc max, másnap majd lesz tanulás.


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet: Ajánlották és egy progress csapathoz szeretnék tartozni

2. Hogy találtál rá a guildre: Ajánlották

3. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál? Lich King óta játszok kisebb kihagyásokkal, de raid szinten csak wodban tudtam játszani ott HC HFC az egész.

4. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért? HFC- ben az egész kedvenc volt mert könnyen megtanulhatóak voltak a taktikák ahol kellett használni. 

5. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)
Ancient Warlords , a távozás oka hogy kicsit megterheltek a tanulással így abba kellett hagynom egy kis időre a játékot de ez mára nem probléma.


6. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít)
Hát két sikerélmény ami megmaradt: 1. mikor meglett archi hc-ban , 2. mikor a pappal elmentem elsőre Firelandsbe farmolni és kiesett a tűzcsirke.


7. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 3-4

8. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak? Youtube és sok streamet nézek twitchen, és mindig raidek előtt nézek taktikát vagy ha a videókat nem értem kérdezek.

9. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak? Vannak ismerősök akik rugoval tolják és tőlük szoktam kérdezgetni, vagy twitchen ha van fent rugo streamer.


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) Igen

Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja #26942

Hali!

Nekem egyetlen kifogasom van, az hogy outlaw. Felre ne erts, a speccel semmi bajom sincs, csak a performanciajaval. Mi van ha dobsz egy hatost, majd fel percig szaladgalsz valami mechanika miatt? Vagy Ilgynothon befut a csapat a faba, es te 40 mpn keresztul kockakat dobalsz (nekem 13as volt a leghosszabb sikerszeria, amit szamoltam, hogy meddig dobalok egyest)? Persze ez a random, ha meg a bloodlust elejen 6ost dobsz, akkor god mode on van. Mas szempontbol amugy rendben van.

Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja #26943

Hali
Persze ertem en, es igen ebben igazad van, de szivesen atallok subra mert ezelott az volt amit szivesen toltam szoval ez nem akadalyoz talan anniyt hogy ugye nem volt vele foglalkozva es a fegyver meg nem all toppon szinte semmit. Koszonom a meglatasodat es a valaszt :)

Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja #26944

Köszi a jelentkezést!
Kapsz egy Trial rangot, aztán meglátjuk, hogy mire mész vele. :)

Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja #26948

Rendben, köszönöm :)

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.108 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum