locked guild jelentkezés [elutasítva]

Több
7 éve 4 hónapja #26758

Sziasztok!
2napja jöttem vissza a legionba játszani előtte lvl60tol lvl80ig toltam ebbena  contactban mindent ütöttem amineka  legjobban örültem az a pvp gladiátor rank 70en és 80 on is szeretnék 1 progressiv klánt ahol jofej normális emberek vannak egy jó összetartó társaság low gearben vagyok de gearelem magam folyamat
magamról röviden annyit hogy saját üzletem van budapesten most annyi időm van hogy bármikor tudok raidelni a munkám nem tesz keresztbe :)
szeretek hülyéskedni baromkodni de oda figyelek ha már megy a fight ha látok 1 allist egyböl leölöm sajnos ilyen vagyok :D
Köszi előre is ha elolvastátok
peace 


Karakter info:

1. Karaktered armory linkje:  nagyon low gearben vagyok mivel uj karit kezdtem 812 kb tnap lettem 110 kb de belinkelem 
eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Getrektgodx/simple

2. Mainspec/offspec:  retri / holy

3. Mikor érkeznél ide a guildbe: bármikor

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit?  lvl 80on játszottam utoljára ott gladiátor pala voltam lvl 60tol 80 ig  csak eladtam az accom anno és most jöttem vissza gamelni

5. Total time played (level 100 és összesen külön): 100rol felhuztam 1 nap alatt 110re a régi mainemen rengetek volt a totalom fogalmam sincs

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:

7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz:

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:


Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb:  Mohácsi József 25 éves vagyok saját üzletem van budapesten telefonos

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: mindegyiket

3. Gondot okoz a késői raid end? (rendesen 24:00, de néha 0:30)  nem okoz problémát

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában? van mikrofonom nincs semmi ami akadályozna

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)?  fullos gamer gépen van semmi akaás nincs

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed?  nincs


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet:  rám whispeltek amikor hirdettem h klánt keresek lvl80as multammal utána néztem a klánnak és nagyon jónak tűnik már csak az emberek a kérdés h milyenek a klánban :)

2. Hogy találtál rá a guildre:  fentiben leirtam

3. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál?  60 óta 80ig mindent aztán kimaradt 2 kieg és most jöttem vissza

4. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért? lvl 70 ott volt a legjobb a boss fight :) 

5. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)  

6. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít)  lvl 70 lvl 80 gladitáor 2v2ben 3k  

7. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget:
4
8. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak?
a jelenlegi raid  boss taktikok mennek norm és hcban mythicben még nemvolt szerencsém utána nézni se látni  marad a youtube 
9. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak?
igazábol sztem eléggé ismerem a palát főleg a retrit szeretek magam nézni összerakni talentot probálgatni melyik a jobb 
Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) igen

Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Írta: joci.
Téma zárolva.
Több
7 éve 4 hónapja #26763

Köszönjük a jelentkezést, de szerintem te nem minket keresel. Illetve mi nem téged keresünk, de ez majdnem ugyanaz.

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.099 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum