locked Zsömi BM/MM hunter [elfogadva]

Több
7 éve 6 hónapja #26438

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje:
eu.battle.net/wow/en/character/hellfire/Zsömi/simple
2. Mainspec/offspec:
Beas Mastery/Marksmanship 
3. Mikor érkeznél ide a guildbe:
2016.10.14.18:00-tól elutasításig :D
4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit?
Ranged karakter, mobilis, jó damage és mert maga a hunter karakter szimpatikus. Beast mastery talenten WQ-nál sokszor mentett meg az, hogy a pet tauntol, raideken pedig igény szerint combat resses vagy BL-es petnek nagy hasznát vettük.
5. Total time played (level 100 és összesen külön):
Ezzel a karakterrel total: 33nap, 21 óra, 45 perc. 110-en 7 nap, 6 óra, 18 perc. Összes karakter total: 118 nap, 8 óra + a 100-as szint alatti és törölt karakterek, valamint 2009 év elejétől játszottam tört szerveren 2012-ig
6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:
eu.battle.net/wow/en/character/hellfire/Vörösbögyös/simple
eu.battle.net/wow/en/character/hellfire/Bagolyköpet/simple
7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz:
-
8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:
-

Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb:
Gyuricza Katalin, 28 éves, minőségbiztosítási mérnök
2. Hány raidet tudsz vállalni hetente:
2/3 de csak mert nem tudom mikor kell bentmaradni túlórázni
3. Gondot okoz a késői raid end? (rendesen 24:00, de néha 0:30)
Nem okoz gondot
4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában?
Igen, szoktam is használni
5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)?
50-90
6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed?
nem

Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet:
Mert párommal (Kamupuma) szeretnék játszani, egy komoly guildben
2. Hogy találtál rá a guildre:
Párom (Kamupuma) régi játékostársa van a guildben
3. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál?
2009-2012-ig Tauri WoW, 2014-től folyamatosan eredetin. Lvl90-en SoO, lvl 100-on HM, BRF, HFC-HC, lvl110 EN-norm
4. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért?
lvl 70-en Karazan (tört szerveren)
5. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)
Angels tears - Draenor előtt feloszlott, majd átmentünk allyba. Itt a Az angyalok serege - Officerek voltunk és a GM inkorrekt viselkedése miatt hagytuk ott a guildet. Bloodmoon dinasty - feloszlott. Visszajöttünk hordába, a Jó a rossz és a loot guildben folytattuk pályafutásunkat - klikkesedés és nem túl barátságos légkör miatt távoztunk. Az Elitehun guildhez csatlakozva eleinte jól éreztük magunkat, majd komolytalanná vált a guild, mikor is egy kb 2 hete a guildben tartózkodó 14 éves kisfiút megtett a GM officernek, akinek mellesleg kritikán aluli a viselkedése, de "jó damaget tol".
6. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít)
BT - Illidan kill,, SWP - Kil'jaden még a kezdetekben, majd SoO Garosh HC kill, HFC HC mikor puggal ugyan, de elsőre lement Archimonde.
7. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget:
4
8. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak?
Adventure guide-t elolvasom, de mivel vizuális alkat vagyok, meg szoktam nézni videókból is több verziót.
9. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak?
Icy-weins, + ha látok olyan karakter aki jól játszik, armoryban rákeresek, esetenként rá is írok. Classleadertől kérek tanácsot.

Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link )
Igen!

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Írta: Zsömi.
Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja #26442

Köszi a jelentkezést. Szépen kitöltött apply, egyedül a screenshot-ot pótold kérlek.

Úgy tudom, hogy most éppen az MM hunter erősebb mint a BM, azzal az artifacttal is haladtál esetleg?

Persze jó a BM is, aztán ki tudja mikor melyik specet fogják nerfelni/buffolni.

A huntereinknek esetleg van valami szakmai kérdése?

Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja #26443

Hello, igen, a két fegyver kb egy szinten van, hogy ha igény van rá, tudjak váltani. A screenshotot a holnapi nap folyamán feltöltöm.

Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja #26452

Hello!

Pótoltam a kért screenshot-okat, valamint rájöttem, hogy emlegettem, hogy párommal jönnék, de nem írtam oda, hogy Ő Kamupuma. :D

Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja #26455

Köszi a screenshot-ot. Amiért elsősorban ezt kérni szoktuk, hogy lássuk egyrészt az UI mennyire áttekinthető, illetve hogy milyen keybind-okat használ a jeletkező - vagy esetleg egérrel kattintgat. 

Én a tiéden hiányolok elég sok keybind-ot, esetleg használsz valami más módot /addont erre? Pl. Kill Command-ot hogyan sütöd el? Ha tényleg egérrel kattintva, akkor ezen kéne majd dolgozni, mert mythic raiden már nem fér bele, hogy vagy mozgunk vagy dps-elünk. Ha pedig másképpen oldottad meg (pl. sokgombos egérre vannak makrózva) akkor nyugtass meg, és a kérdés tárgytalan.

Jelentkezz egy officernél (Lomalka, Zeliak, Kempf, Dögrovás vagy Naderb) egy inv-ért, egy trial rangot tudunk adni.

Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja #26459

Felveve, Zarhato

Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja #26463

Zsömi! A jelentkezést elfogadtuk, de azért Naderb kérdésére kérlek válaszolj!

Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja #26464

Hello!

Egérrel kattintgatok. Eddig nem okozott problémát, de szívesen veszem a segítséget, hisz a karakteremből szeretném a lehető legtöbbet kihozni és ha keybind-el még többet tudok kihozni belőle, akkor igenis megtanulom használni úgy. Kitől kérhetek ez ügyben segítséget?

Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja #26465

Keybind vagy makró kérdésben kereshetsz pl. engem is. Bár csak 100-as a hunterem szóval specifikusan abban nem biztos hogy tudok érdemben hozzászólni, viszont remek huntereink vannak pl. Levadászlack, Luiren vagy Amelïa - ők biztos fognak segíteni konkrét hunter kérdésben is.

Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja #26468

Általánosságban, nem hunter-specifikusan annyit, hogy a target dummy előtt állva tedd a kezed a W-A-S-D gombokra és mozgás (vagy 1-2 másodpercen belüli lépkedések) közben nézd meg, hogy melyik szám- és betűbillentyűket éred el a legkönnyebben - simán és SHIFT, CTRL és/vagy ALT segítséggel. Legegyszerűbben valószínűleg a 0, 1, 2, 3 és 4 érthető el (ha nem használod a Q és E betűket, akkor azok is "hadrafoghatók"), ezekre kell rábindleni azokat a spelleket, amik a rotádban vannak és fontosak. Ezeken kívül a CD-ket, potikat és makrókat (amiket majd a hunter kollégákkal egyeztethetsz) a többi, kevésbé ujjraállókra (vagy a módosító gombokkal kombináltra).

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.159 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum