locked Hpally-Arathor Ommnislash jelenkezés [elfogadva]

Több
7 éve 7 hónapja #25953

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje: eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Hpally/simple

2. Mainspec/offspec: Main Holy paladin off retripaladin

3. Mikor érkeznél ide a guildbe: Bármikor

4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit? Alapvetően szerettek  heal karival játszani de a paladin a kedvencem.

5. Total time played (level 100 és összesen külön): Total:21 nap  level100: 20 nap
 
6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre: eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Nasrill/simple
eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Suntreader/simple

7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz:  www.askmrrobot.com/wow/combatlog/34a1d9a...0d/boss/overview#c=7

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:  www.kepfeltoltes.hu/view/160825/WoWScrnS...kepfeltoltes.hu_.jpg
www.kepfeltoltes.hu/view/160825/WoWScrnS...kepfeltoltes.hu_.jpg


Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb: 24 éves vagyok  és dolgozok mint  ezermester az egyik ismerősömmel, körülbelül 6 éve játszom a wow-al de eredetin nemrég kezdtem el játszani tavaly december óta pontosabban de előtte is holy paláztam.

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: 2 db  100%  

3. Gondot okoz a késői raid end? (rendesen 24:00, de néha 0:30)   nem okoz gondot

4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában? persze van

5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)? 60-120 között 

6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed?  nem semmi


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet: 2 ismerősöm  már ott van és ők ajánlották

2. Hogy találtál rá a guildre: ""

3. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál? 6 éve Játszom  szinte mindet ütöttem már  itt van néhány bt,icc,fl,ds, uldar,totfw stb.

4. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért? LK Icc hát nah miért?:) szinte végtelen manám volt:)

5. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le) Ancient Warlords

6. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít) Archi Hc az elég jó volt 

7. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 1

8. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak? forumon,weblapon illetve videon

9. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak? icy veins,youtube stb.


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) igen

Téma zárolva.
Több
7 éve 7 hónapja #25956

Köszönjük a jelentkezést, látom, hogy HFC HC-ból elég sok tapasztalatot szereztél, az jó pont. Szerintem elfér még egy healer a csapatban, ugyan holy palánk akad már, de szeretjük őket :)

Jelentkezz egy raidernél, vagy officernél egy guild invite-ért, egy trial pozíciót tudunk adni.

Ha esetleg gondolkodtál re-roll-on, se monk, se druida healerünk most nincs a keretben. De ez persze csak egy felvetés, ha paladin akarsz maradni, azzal sincs semmi baj.

Téma zárolva.
Több
7 éve 7 hónapja #25957

van monk healerem is de azzal van még munka bőven ok majd keresek valakit elöre is köszönöm bizalmatokat 

Üdv Hpally

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.125 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum