locked Benyolcka - Arcane/Frost mage [elfogadva]

Több
8 éve 3 hónapja #25057

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje:
eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Benyolcka/advanced
2. Mainspec/offspec:
Arcane/Frost
3. Mikor érkeznél ide a guildbe:
Bármikor készen állok csatlakozni.
4. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit?
Mindig is a casterek álltak hozzám közelebb, főként a mage bármilyen játékról is legyen szó, így már régóta ez a mainem wowban is.
A specek közül az arcanet tartom a legélvezetesebbnek, fontos a mana management, a pozícionálás, előre tudni mikor hova fogok állni és a rune of powert letenni és szeretem ha valamiben meg van a kellő nehézség és meg is látszik az eredményen ha jól csinálja az ember. Az offspecet nem is igazán szoktam használni, de ha valamelyik bosson jobban teljesít akkor minden további nélkül átváltok a progress kedvéért.
5. Total time played (level 100 és összesen külön):
Össz: 84nap 7óra lvl100: 22nap 2 óra ezen a karakteren, de másik accounton magen vagy egyéb karakteren több száz nap.
6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre:
druid: eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Benylocka/advanced
rogue: eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Benyolcke/advanced
warrior:   eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Warbeny/advanced
7. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz:
www.worldoflogs.com/reports/8pbhfl3rw8m0...=214&e=390#Benyolcka
www.warcraftlogs.com/reports/1hVJ6kKAZmg...t=5&type=damage-done
8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben:
Csinálok amint tudok, új gépem van és régiek elvesztek de megvan minden addon számomra átláthatóan optimalizálva.

Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb:
Dávid Bence, 25 éves egyetemista vagyok jelenleg Debrecenben Mérnök Informatikus szakon.
2. Hány raidet tudsz vállalni hetente:
3
3. Gondot okoz a késői raid end? (rendesen 24:00, de néha 0:30)
Nem okoz gondot.
4. Van működő mikrofonod, akadályoz bármi a használatában?
Van, jó minűségű és használom is.
5. Hány fps-ed van raid közben (20fős raid)?
80-100
6. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed?
Ha nem valami kivételes vészhelyzetről van szó akkor nincs.

Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet:
Máté barátom itt játszik és most, hogy visszatérek raidelni nem szerettem volna egy 13/13 mythic-es guildbe csatlakozni, mert szeretem átélni a progresselés örömeit, szeretnék a szerveren maradni, ráadásul hordában,  és ezekkel a feltételekkel ez a guild tűnt megfelelőnek.
2. Hogy találtál rá a guildre:
Először Máté által szereztem róla tudomást, de nyomon követtem a guild tevékenységét eddig is.
3. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál?
2004 óta játszok, már a betaban is részt vettem. Kb az összes raidet lenyomtam adott kontentben változó nehézségben attól függően, hogy éppen milyen szakaszában volt az életem. Jelenlegi kiegészítőben highmaul mythic, utolsó boss kivételével, azután kis szünetet kellett tartanom idő hiányában.
4. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért?
ICC, a lore és hangulat miatt tetszett nagyon.
5. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le)
Rengetegben. Legutóbb Conviction-Arathor, mint említettem szünetet kellett tartanom highmaul végén és mire visszajöttem abbahagyták a raidelés, szétszéledt a társaság.
6. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít)
SOO 25 HC Realm first garrosh kill. WoDban Challenge mode gold 8/8 realm-best time.
7. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget:
5
8. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak?
www.icy-veins.com
Mindig felkészülök még az adott progress boss előtt a taktikából.
9. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak?
www.icy-veins.com www.methodwow.com ,  összegyűjtöm az információkat aztán tesztelgetek és tökéletesítem.


Elolvastad és elfogadod a guild szabályzatot? igen

Téma zárolva.
Több
8 éve 3 hónapja #25058

Én támogatom a trialt, valóban skilles player és egy mage sem árt a raidbe.


Doh.
Téma zárolva.
Több
8 éve 3 hónapja #25059

Köszönjük a jelentkezést. Nekem tetszik az apply!
Egy fontos dolgot azonban nem árt ha tudsz: mi messze nem vagyunk top guild. Néha nem állunk ki a tűzből... A realm first killektől elég messze vagyunk. Ha te ezt keresed, akkor azt nem nálunk fogod megtalálni.
Nem akarlak elijeszteni, mert szükségünk van jó játékosokra. Csak az se lenne jó, ha amiatt lépnél ki két hét múlva, hogy nem azt vártad, amit kaptál.

Téma zárolva.
Több
8 éve 3 hónapja #25060

Nem most nem is top guildet keresek, mert annyi időt most egyelőre nem tudok a játékra szánni, hogy heti 4-5 közetelező raid meg alt raid stb, de ha egyszer bevesznek valahova akkor ott is maradok, attól nem kell félni, hogy lelépek, sose volt szokásom elég ragaszkodó típus vagyok.

Téma zárolva.
Több
8 éve 3 hónapja #25065

Legyél ma este online, ha tudsz. Első néhány mythic bossra ebben a gearben is beférsz. 20:45-kor van inv.

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.154 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum