locked Prohawk - MM Hunter [elfogadva]

Több
8 éve 7 hónapja #24260

Karakter info:

1. Karaktered armory linkje: eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Prohawk/simple

2. Melyik csapatba jelentkezel (Mythic/HC): Mythic

3. Mainspec/offspec: Marksmanship/Survival

4. Mikor érkeznél ide a guildbe: Már bent vagyok :D Suguha ismerősöm beinvelt már egy ideje friend rangba vagyok. 

5. Miért választottad ezt a karaktert, és a speceit? Régebben még Lich King környékén tetszett meg a hunter, mindig próbálom a patchez igazítani a specemet és jelenleg az MM a leütőképesebb. 

6. Total time played (level 100 és összesen külön): ~10 day/ ~ 12 day. Ez egy új account a régebbit még anno feltörték Lich King idején akkor hagytam abba a játékot egy jó időre.

7. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre: Mivel ez még új acc ezért nincs még másik 100 - as karakterem.

8. WoL/Warcraftlogs/AskMrRobot logs link egy raidre amiben szerepelsz: www.warcraftlogs.com/reports/bDkAWjHdK9PvhJZF

9. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben: www.kepfeltoltes.hu/view/150925/WoWScrnS...kepfeltoltes.hu_.jpg
www.kepfeltoltes.hu/view/150925/WoWScrnS...kepfeltoltes.hu_.jpg
www.kepfeltoltes.hu/view/150925/WoWScrnS...kepfeltoltes.hu_.jpg


Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb: Zsiga Ádám a becses nevem. 20 éves vagyok. Budapesten élek születésem óta. Részmunkaidős eladó és személyi edző.

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: Az összeset tudom vállalni ami jelenleg heti 3.

3. Gondot okoz a késői raid end? (rendesen 24:00, de néha 0:30) Nem okoz gondot.

4. Van működő mikrofonod? Hány fps-ed van raid közben? Van. Raiden ~ 60

5. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed? Tömören semmi de amúgy szinte semmi :D


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet: Ismerősök voltak a guildben és én is szerettem volna csatlakozni / raidelni. Két altos / funraiden már voltam a guildel és tetszett a hangulat azután gondoltam úgy hogy megírom az applyt. A csatlakozás már megvolt már csak a raidelést szeretném elérni.

2. Hogy találtál rá a guildre: Előző pontban a válasz már megtalálható :D

3. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál? Bc eleje óta játszok és acc lopás után szüneteltettem egy jó darabig. Black Teple volt az első raid amit pucoltam ToC volt az utolsó az első acc - on.
4. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért? Black Teple, Sunwell Plateau, Ulduar, 

5. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le) Már nem emlékszem nagyon régen volt, de nem voltak nagy progress guildek inkább ilyen baráti hangulatú guildek voltak.

6. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít) Mindig Jól esett megölni elsőnek egy utolsó bosst, és persze a fat loot. :D

7. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 4

8. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak? Fatboss guideokat szoktam nézni meg általába belenézek a top guildek kill videóiba. 

9. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak? Icy-veins, Noxxic, és rászoktam nézni hogy a top playerek mire gyúrnak. 


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) Igen

Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Írta: Prohawk.
Téma zárolva.
Több
8 éve 6 hónapja #24269

Köszi a jelentkezést, korrektül kitöltötted az apply-t. Én is bent voltam az alt-os raiden, láttalak játszani, rendben volt amit láttam, támogatom az apply-dat.

Hunter-ben nagyon erős a csapatunk, gondolom majd valamelyikük 'szakmai' szemmel is rádnéz. A 705-ös fegyvert esetleg érdemes lenne lekraftolni (bár nyilván amint az megvan, rögtön kiesik egy jobb a következő raiden).

Téma zárolva.
Több
8 éve 6 hónapja #24270

A main sepcet megindokoltad. Miért survi az offspec?

Téma zárolva.
Több
8 éve 6 hónapja #24271

Régebben sok survi huntert láttam és nagyon tetszettek ezért választottam magamnak ezt a specet másodlagosnak. 

Téma zárolva.
Több
8 éve 6 hónapja #24278

Hali!

A geared eléggé "esetleges", nyilván nem esett a bis, de ha már van egy craftolt cuccod akkor azt a plusz kettőt is megcsinálhatod. Pl a nadrág helyére amin mm hunternek értelmetlen statok vannak.

Talentek és glyphek a sztenderd, kivéve a wyvern stinget, amit őszinte leszek fogalmam sincs hol lehet használni. Véleményem szerint a binding shot minden szintuációban jobb, és boss fightokon pl Socrethar és Archimonde pedig elengedhetetlen.

Ahogy a többiek sokszor szokták mondani: nincs olyan hogy sok hunter van a raidben :)

Téma zárolva.
Több
8 éve 6 hónapja #24295

Nem húzom tovább a dolgot. Értelmes az apply, nekünk kell a dps, megkaptad a trial rangot.

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.108 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum