normal Sisak jelenkezés [elfogadva]

Több
9 éve 5 hónapja #20093

Karakter in
1. Karaktered armory linkje: eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Sisak/ (de ebben a pillanatban nem fut )
addig ezt tudom linkelni www.wowprogress.com/character/eu/arathor/Sisak
2. Mainspec/offspec: jelenleg Shadow , off holy (de a jövőben bármelyik megfelel amire szügség van, csak az immortalsban voltam shadow előtte végig holy voltam)

3. Mikor érkeznél ide a guildbe: azonnal

4. Miért választottad ezt a karaktert, a speceit és a szakértelmeit? mikor elkeztem wow.-ozni ismerősö ajálotta , nem bántam meg, tailoring clothoz jó,virágot szedni pedig szeretek:)

5. Total time played (90-en és összesen külön): totál 215

6. Armory linkek egyéb max.szintű karaktereidre: www.wowprogress.com/character/eu/arathor/Sisak mert armory nem müködik

7. WoL/WWS/WMO link egy raidre amiben szerepelsz: kb 2 honapja nem raidelünk , nincs feltöltés törölve van

8. Screenshot az UI-dról, lehetőleg PVE raid/group környezetben: hirtelen ezt tudtam tölteni
kepfeltoltes.hu/141009/WoWScrnShot_10091...kepfeltoltes.hu_.jpg

Személyes info:

1. Polgári neved, mivel foglalkozol, milyen idős vagy, stb: szabo rudolf 34

2. Hány raidet tudsz vállalni hetente: 3

3. Gondot okoz a késői raid end? (rendesen 0:30, de néha 1:00) nem

4. Van működő mikrofonod? Hány fps-ed van raid közben? igen , 30 körüli

5. Van bármi, ami befolyásolhatja a raideken való folyamatos részvételed? jelenleg nincs


Játétapasztalat:

1. Miért választottad ezt a guildet:
ismeröseim vannak itt
2. Hogy találtál rá a guildre:
u.a.
3. Mióta játszol, milyen raideket pucoltál? 2007. hc soo 14/11, armory hiányábban nehéz visszaemlékezni, de általában jó néhány hc boss mindig lement

4. Melyik volt ezek közül a kedvenced és miért? ulduar ,szép és hangulatos

5. Milyen guildekben voltál? (távozás okát is írd le) dont panic ronin endorphin , immortals megszünt létszám hiányában, (immortals meghatározo emberek kilépnek)

6. Sorolj fel röviden pár a WoWban elért eredményt, amire büszke vagy: (olyan dolgok, amik teljesítése kiemelkedően emlékezetes sikerélményt adott, vagy különlegesnek számít) a rengetek wipe utáni első kill mindig jó érzés

7. 1-5 skálán értékeld, mennyire érted meg az írott angol szöveget: 1

8. Hol és mikor nézel utána a bossok taktikáinak? you tube, fatboss

9. Hol és mikor nézel utána a kasztoddal kapcsolatos információknak? folyamatosan , icy veins , noxxic , /wow progress/


Elovastad és elfogadod a guild szabályzatot? ( link ) omnislash.hu/szabalyzat ,igen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20094

Szia, köszi a jelentkezést, tekintve azt, hogy ez egy Endorphin-os apply, jelentkezz ingame valakinél egy invért.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.085 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum